Як налаштувати та керувати кількома відеопрофілями Amazon Prime

| | 0 Comments| 3:29 AM
Categories:

Якщо ви користуєтеся потоковою службою Amazon Prime Video, чи знаєте ви, що можете додати до шести різних профілів користувачів, у тому числі профілі для дітей? Незалежно від того, новачок ви чи постійний користувач Amazon Prime Video, ви можете не знати, як налаштувати кілька профілів.

На щастя, процес проходить легко. Нижче наведено прості кроки, які потрібно виконати, щоб почати налаштовувати окремі профілі Amazon Prime Video прямо зараз.

Як налаштувати відеопрофілі Amazon Prime

Є багато вагомих причин, чому варто підписатися на Amazon Prime Video, одна з них полягає в тому, що ви можете налаштувати кілька профілів. Незалежно від того, використовуєте ви Prime Video на своєму смартфоні чи веб-браузері, процес додавання нового профілю є досить схожим на всіх платформах.

Виконайте такі дії, щоб налаштувати новий профіль Amazon Prime Video:

 • Відкрийте Prime Video у своєму веб-браузері та натисніть зображення свого профілю.
 • У розділі Профілі виберіть Додати новий. Якщо ви користуєтеся програмою для смартфона, торкніться зображення свого профілю, виберіть «Змінити профілі» вгорі та торкніть «Новий». Для тих, хто користується Smart TV, натисніть кнопку Prime Video на пульті дистанційного керування або відкрийте програму. Вам не доведеться виконувати всі описані вище кроки, оскільки ви одразу потрапите на екран Хто дивиться.
 • Звідси процес однаковий на всіх платформах — введіть ім’я користувача профілю та виберіть зображення профілю. Є сотні варіантів зображень профілю, включаючи зображення з оригінальних серіалів і фільмів Amazon Prime Video, а також тварин, настроїв і архетипів.
 • Зробивши вибір, просто натисніть Зберегти зміни.
 • Якщо ви створюєте окремий профіль для дитини, увімкніть «Дитячий профіль», а потім виберіть зображення профілю, перш ніж натиснути «Зберегти зміни». Діти мають обмежений доступ і можуть переглядати лише відповідний віком контент, який підходить для дітей віком до 12 років.
 •   Як відновити зображення перегляду в пошуку зображень Google

  Як редагувати відеопрофілі Amazon Prime

  Щоб керувати профілями Prime Video або редагувати їх, перейдіть до розділу Керування профілями та виберіть Редагувати профілі.

  Виберіть профіль, який потрібно редагувати. Тут ви можете змінити ім’я та зображення профілю, видалити профіль, керувати PIN-кодом і блокуванням профілю. Зверніть увагу, що ви не можете керувати PIN-кодами профілю з мобільного телефону чи смарт-телевізора, ви зможете лише видаляти профілі та змінювати імена та зображення профілів.

  Щоб заблокувати певний профіль, клацніть цей профіль і виберіть Керувати поруч із PIN-кодом профілю та блокуваннями. Блокування профілю – гарна ідея, якщо ви не хочете, щоб діти мали доступ до профілів дорослих.

    Чи варто купувати 13-дюймовий MacBook Pro (2020)?

  Потім створіть PIN-код із п’яти цифр і натисніть «Продовжити».

  Останнє, що потрібно зробити, це увімкнути блокування профілю та натиснути «Зберегти».

  Чому вам потрібен власний відеопрофіль Amazon Prime?

  Кожен член родини може ділитися одним профілем на Prime Video, але це не забезпечить персоналізованого перегляду.

  Тож одна з крутих речей, які ви можете зробити з Amazon Prime Video, це надати кожному власний профіль. Це означає різний вміст і індивідуальні рекомендації, на які не впливає те, що переглядають інші.

  Крім того, у вас буде власна історія переглядів, яка зберігається приватно. Це означає не тільки те, що ніхто не зможе побачити те, що ви дивилися безперервно, але те, що дивляться інші у своєму профілі, залишається там.

    Як налаштувати головний екран Google TV

  Ви також повинні мати власний профіль Prime Video, щоб ви могли окремо відстежувати прогрес фільму та телешоу. Останнє, чого ви хочете, це втратити своє місце під час перегляду серіалу, тому що хтось інший теж дивиться його.

  Нарешті, ви зможете зберігати особисту колекцію вмісту за допомогою функції «Список спостереження». Тут ви можете зберігати та впорядковувати бібліотеку фільмів, телешоу та документальних фільмів, які вам подобаються, що може покращити ваше потокове передавання Amazon Prime Video.

  Створіть кілька відеопрофілів Amazon Prime в одному обліковому записі

  Коли ви реєструєтеся в Amazon Prime Video, ви починаєте лише з профілю власника облікового запису, але це не повинно залишатися таким.

  Налаштувати та керувати окремими профілями Amazon Prime Video легко на всіх платформах, незалежно від того, використовуєте ви смарт-телевізор, програму для смартфона чи веб-браузер.

  Крім того, створення власного особистого профілю Amazon Prime Video має багато великих переваг.