Як налаштувати та змонтувати ecobee SmartCamera

Можливо, ви знаєте ecobee найкраще за його чудові розумні термостати, але тепер компанія вийшла на ринок домашньої безпеки з ecobee SmartCamera. Ця компактна камера безпеки забезпечує роздільну здатність 1080p і 180-градусне поле зору з можливістю цифрового панорамування та масштабування.

Камера має вбудовану функцію Alexa, що означає, що ви можете використовувати її як ехо, щоб активувати світло, перевірити погоду та отримати доступ до будь-яких навичок Alexa. Ecobee розробив SmartCamera для легкого налаштування та встановлення, але ви все одно можете зіткнутися з деякими проблемами на цьому шляху.

По-перше, переконайтеся, що камера використовує заводські налаштування за замовчуванням

Якщо ви вже намагалися встановити SmartCamera, але не вдалося, вам потрібно буде скинути налаштування пристрою перед іншою спробою. Для цього натисніть і утримуйте кнопку «Вимкнути звук» і кнопку «Мікрофон» у верхній частині SmartCamera. Через кілька секунд голос повідомить вас про те, що процес скидання розпочався.

  Не всі 5G однакові: пояснення міліметрової хвилі, низького та середнього діапазону

Помічник розгляне кожен варіант скидання окремо. Коли помічник запитає, чи хочете ви скинути SmartCamera до заводських налаштувань, торкніться кнопки «Мікрофон». Якщо ваш вхід буде отримано, ви почуєте дзвінок. Може знадобитися кілька спроб, оскільки під час тестування камера не зчитувала кожного натискання кнопки.

Після відновлення заводських налаштувань пристрою можна приступати до налаштування.

Як налаштувати ecobee SmartCamera

Щоб почати процес налаштування, відкрийте програму ecobee і торкніться зеленого символу «+» у верхньому правому куті екрана.

На наступному екрані буде запитано, який продукт ви додаєте до свого дому. Торкніться «Камера».

Потім вас попросять переконатися, що ваша камера готова до підключення. Якщо індикатори на передній панелі ecobee SmartCamera світяться жовтим, чудово. Якщо вони іншого кольору, не хвилюйтеся. Незважаючи на це, камера, швидше за все, завершить процес налаштування. Торкніться «Готово!» на дні.

Може знадобитися кілька секунд, перш ніж ваш пристрій з’явиться. Як тільки це станеться, виберіть його зі списку.

  Як шукати продукти, які продаються та відправляються самою Amazon

Коли ви торкнетеся імені камери, вам буде надано можливість налаштувати її за допомогою HomeKit або іншим способом. Якщо ви налаштували через HomeKit, вам потрібно буде відсканувати код на задній панелі самої камери. Однак під час тестування налаштування HomeKit не спрацювало. Натомість був використаний другий метод.

У цьому випадку виберіть мережу Wi-Fi, яку ви хочете використовувати для налаштування пристрою. Коли буде запропоновано, введіть пароль Wi-Fi.

Після завершення налаштування вам буде запропоновано дати камері назву зі списку. Це робиться для того, щоб ви могли легко ідентифікувати його, а також надавати голосові команди. У список входять усі стандартні кімнати та місця в будинку.

Коли цей крок буде завершено, ваша камера буде готова й працюватиме, але вам буде запропоновано активувати ще кілька налаштувань, щоб забезпечити більш загальну функціональність. Перший з них – це режим вікна, функція, яка в цифровому вигляді зменшує відблиски та відображення, щоб ваша камера могла чіткіше бачити через скло. Звичайно, ця функція необхідна лише в тому випадку, якщо камера спрямована через вікно.

  Як перетворити фотографії HEIC в JPG на iPhone та iPad

Далі йде Автопілот, функція, яка автоматично вимикає запис, коли ви вдома, і повторно активує його, коли ви йдете. Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність і не хочете, щоб ваша камера записувала вас, цю функцію варто ввімкнути.

Після цього присутність Wi-Fi, що допомагає зробити функцію автопілота більш точною. Увімкнення присутності Wi-Fi підвищує надійність автоматизації, налаштованої за допомогою ecobee SmartCamera.

Вам також буде запропоновано ввімкнути сповіщення. Якщо ви використовуєте SmartCamera як систему домашньої безпеки, активуйте сповіщення, інакше ви не отримуватимете сповіщення про рух, який вловлює пристрій.

Залежно від вашої камери вас можуть попросити оновити мікропрограму. Цей процес займає всього кілька хвилин і допоможе камері працювати краще.

Як встановити вашу ecobee SmartCamera

Камера ecobee SmartCamera легко монтується і не вимагає спеціального обладнання. Насправді, ви можете закріпити його на стіні, використовуючи лише викрутку, якщо ви спеціально віддані, але дриль полегшить роботу. На задній панелі камери є дві зони