techukraine.net techukraine.net Як налаштувати та використовувати програму «Час сну» Google Assistant

Як налаштувати та використовувати програму «Час сну» Google Assistant

| | 0 Comments| 12:59 PM
Categories:

Коли ви втомилися й готові лягати спати, останнє, що вам потрібно зробити, — це потягнути себе через звичну нічну рутину: вимкнути світло, вимкнути звук на телефоні та встановити будильник. Використовуйте процедуру «Час сну» у програмі Google Home, щоб автоматизувати її!

“Підпрограми” — це функція, вбудована в розумні динаміки та дисплеї Google Assistant і Nest. Вони дозволяють створити ряд дій, які будуть виконуватися однією командою. Вони можуть бути надзвичайно потужними, якщо ви витратите деякий час на їх налаштування. Особливо корисні процедури «Перехід до сну» та «Доброго ранку».

Відкрийте програму Google Home на своєму iPhone, iPad, або Android пристрою, а потім натисніть кнопку «Програми» у верхній частині.

  Яка справа з Google Home і Nest? Чи є різниця?

Список процедур включає кілька, які вже створив Google. Виберіть «Час сну».

На цій сторінці є кілька різних розділів, які визначають, що буде робити. Угорі торкніться тексту в розділі “Коли”.

Тут ви можете вибрати команди для запуску процедури «Час сну». Уже є кілька команд, і ви можете натиснути «Додати», щоб ввести більше.

Торкніться «ОК», коли закінчите вводити команди.

Наступний розділ визначає, що буде робити Google Assistant і в якому порядку це відбуватиметься. Існує ряд дій, які ви можете ввімкнути, і торкніться значка «шестерні», щоб налаштувати, що вони роблять.

Щоб додати власну дію, торкніться «Додати дію».

Ви можете ввести будь-яку фразу, яку ви б сказали Google Assistant. Наприклад, ви можете ввести «вимкнути телевізор у вітальні», щоб автоматично вимикати телевізор на ніч. Торкніться «ОК», коли закінчите.

  Stringify закривається через п’ять років

Далі ми можемо налаштувати порядок, у якому будуть відбуватися ці дії. Торкніться «Змінити порядок».

Торкніться й утримуйте маркер (чотири рядки з накладанням) поруч із дією та перетягніть її вгору або вниз, щоб змінити порядок. Виберіть «Готово», коли закінчите.

Нарешті, ви можете вибрати відтворення мультимедіа після команд Assistant. Виберіть один із варіантів і торкніться значка «Шестерні», щоб налаштувати його. Кожен з них має трохи іншу дію:

Музика: введіть список відтворення, виконавця, пісню або жанр, а також тривалість відтворення музики. Музика почне відтворюватися у вашому музичному сервісі за замовчуванням.
Звуки сну: Виберіть зі списку звуки сну, які автоматично припиняться через деякий час.
Нічого: після команд Асистента аудіо не відтворюватиметься.

  Як автоматично перекласти веб-сторінку в Microsoft Edge

Торкніться кнопки «Зберегти» у верхній частині екрана, щоб зберегти процедуру.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це сказати «Hey Google, bedtime» (або будь-яку іншу команду, яку ви ввели), і програма запуститься.