Як налаштувати та використовувати вібросигнал на Android

| | 0 Comments| 12:15 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Налаштуйте будильник із вібросигналом на своєму телефоні Android за допомогою програми Google Clock, щоб не прокидатися від неприємного звуку.
 • Щоб створити будильник лише з вібросигналом, відкрийте програму «Годинник», установіть час будильника, виберіть «Без звуку» для звуків пристрою та переконайтеся, що функцію вібросигналу ввімкнено.
 • Ви можете запланувати повторення будильника лише з вібросигналом у певні дні або встановити одноразовий будильник на майбутню дату за допомогою опції будильника за розкладом програми «Годинник».

Не кожен хоче прокидатися від настирливого звуку будильника. На щастя, користувачі Android можуть уникнути прокидання від неприємного звуку, налаштувавши будильник лише з вібросигналом у програмі Годинник Google. Ми навчимо вас, що саме вам потрібно робити.

  Як перемотати відео YouTube вперед і назад на десять секунд [Android]

Як створити будильник лише з вібросигналом на Android

По-перше, переконайтеся, що на вашому пристрої Android встановлено додаток Google Clock. Якщо ні, завантажте та встановіть його через Google Play.

Завантажити: Годинник (безкоштовно)

Відкрийте програму Годинник на своєму пристрої та дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Перейдіть до розділу будильника програми з нижнього меню та торкніться значка плюс (+).
 • Встановіть час увімкнення будильника, а потім натисніть OK.
 • Знайдіть будильник, який ви налаштували, і торкніться «За замовчуванням» біля піктограми дзвоника.
 • Виберіть Без звуку для Звуки пристрою.
 • Тепер поверніться до попереднього меню та переконайтеся, що функцію вібрації ввімкнено.
 • Це воно! Ви успішно налаштували свій перший будильник із вібросигналом на своєму телефоні Android.

    10+ найкращих файлових менеджерів для Android 2023 – [Top List]

  Як запланувати або повторити будильник лише з вібросигналом

  За замовчуванням налаштований вами будильник буде заплановано на сьогодні, але що, якщо ви хочете, щоб ваш будильник спрацьовував кілька разів, наприклад, за розкладом? Що ж, все, що вам потрібно зробити, це вибрати дні тижня, коли ви хочете активувати будильник.

  Крім того, якщо ви хочете запланувати одноразовий будильник лише з вібросигналом на потім, торкніться опції «Запланувати будильник» під будильником із лише вібросигналом, виберіть потрібну дату з календаря та натисніть «OK». Тепер будильник із вібросигналом буде заплановано лише один раз на наступну дату.

  Нарешті, якщо ви хочете, щоб ваш запланований будильник повторювався щодня або щотижня після запланованої дати, виберіть потрібні дні тижня під вибраним будильником.

    Нові функції Firefox 37 для комп’ютера та Android

  Програма Google Clock надає вам необхідний дискретний будильник

  Завдяки будильникам лише з вібросигналом ви можете прокидатися від вібросигналу телефону, а не від неприємно гучного звуку, який також може розбудити людей, які живуть разом. Вам також не доведеться турбуватися про те, що люди в кімнаті запитуватимуть вас, чому спрацьовує будильник, коли ви використовуєте його лише як нагадування про виконання своїх завдань.