Як налаштувати розмір дисплея в Android 7.0

Categories:

Великі HD-екрани стали функцією, на якій конкурують телефони та планшети. Купуючи пристрій, користувачі враховують щільність пікселів і фізичний розмір екрана. Більший екран означає, що ви можете переглядати більше вмісту на ньому, а кращий дисплей означає, що все виглядає краще. Звичайно, більш чіткі дисплеї означають, що значки програм і текст здаються набагато меншими. Android 7.0 має функцію налаштування розміру дисплея, яка дозволяє збільшувати масштаб дисплея. Ця функція по суті збільшує текст і значки програм, що полегшує навігацію. Ось як налаштувати розмір дисплея в Android 7.0.

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Дисплей. Прокрутіть униз і натисніть «Розмір дисплея».

  9 найкращих браузерів для Android (огляди)

Розмір дисплея не можна встановити вільно. Ви можете вибрати з п’яти розмірів; маленький, за замовчуванням, великий, більший і найбільший. Просто торкніться однієї з позначених точок на повзунку на екрані «Розмір дисплея», щоб змінити розмір. Проведіть пальцем по панелі «Попередній перегляд», щоб побачити, як виглядатимуть текст, панель програм і програма «Налаштування» у вибраному розмірі дисплея.

Зміна рівня, на який встановлено повзунок, призведе до зміни розміру дисплея. Вам не потрібно нічого робити, щоб увімкнути або застосувати зміни. Різниця найбільш помітна при роботі з текстом. Два знімки екрана нижче показують головний екран із розміром дисплея за замовчуванням та найбільшим доступним розміром дисплея. Значки програм помітно більші, а панель пошуку Google набагато товстіша, щоб вмістити більший розмір тексту. Значки в рядку стану також набагато більші.

  AcDisplay переносить активний дисплей Moto X на будь-який пристрій Android 4.4+

Розмір дисплея обмежується тим, наскільки він може стати великим чи маленьким. Якщо ви віддаєте перевагу зберегти початковий розмір піктограм програм, але все одно бажаєте, щоб текст відображався більшим, подумайте про зміну розміру шрифту на вкладці «Налаштування дисплея», а не розміру дисплея.