Як налаштувати програму новин у Windows 10

| | 0 Comments| 6:45 AM
Categories:

Програма Microsoft News дозволяє переглядати останні новини та заголовки в одному місці. Ви можете налаштувати його, щоб показувати новини, які вас цікавлять, локальні та в усьому світі, а також приховувати джерела новин, які вам не подобаються.

Зазвичай він входить до складу Windows 10, але якщо це не так, ви можете завантажити та встановити програму з Microsoft Store.

Додавання або видалення новин за інтересами в Microsoft News

Незалежно від того, чи любите ви спортивні, політичні чи розважальні історії, програма Новини дає змогу зберігати ваші конкретні інтереси, щоб допомогти сформувати стрічку новин. Це означає, що ви бачитимете лише ті історії, які вас цікавлять.

  Як стиснути папки за допомогою інструмента Windows Compact

Коли ви вперше запускаєте програму Microsoft News, вам буде запропоновано вибрати тип новин, які ви хочете бачити у своїй стрічці «Мої новини».

Здійснюйте пошук за категоріями в меню зліва або за допомогою рядка пошуку вгорі. Коли ви знайдете інтерес, який вам подобається, натисніть значок зірочки в нижньому лівому куті кожної картки інтересів.

Вибравши тип історій, які вас цікавлять, натисніть кнопку «Готово» вгорі.

Якщо ви хочете додати (або видалити) інтереси після налаштування програми, ви можете зробити це в розділі «Інтереси». Щоб отримати доступ до нього, натисніть вкладку «Інтереси», що знаходиться в меню зліва.

Як і раніше, натисніть значок зірочки на кожній картці інтересів, щоб додати (або видалити) її зі своєї стрічки «Мої новини».

Додайте або видаліть конкретні джерела новин з Microsoft News

Ви також можете додати свої улюблені джерела новин до Microsoft News або видалити джерела новин, які вам не подобаються. Джерела новин, які ви віддаєте перевагу, з’являться у вашому списку «Мої джерела».

  Як виправити відсутність аудіовивідного пристрою після оновлення Windows 10 1809

Щоб додати або видалити джерело новин, відкрийте програму Microsoft News на своєму комп’ютері, а потім натисніть вкладку «Джерела» в меню ліворуч.

Ви можете переглядати окремі категорії або шукати джерело новин (наприклад, «BBC») за допомогою рядка пошуку.

Коли ви знайдете вибране джерело новин, натисніть значок зірочки в нижньому лівому куті новинної картки. Щоб видалити джерело, яке вам не подобається, ще раз натисніть зірочку, щоб видалити його.

Вибрані вами джерела новин з’являться на вкладці «Мої джерела», а також відображатимуться як частина вибору на вкладці «Мої новини».

На жаль, неможливо повністю приховати джерела новин, які вам не подобаються, у програмі Microsoft News. Певні джерела все ще можуть з’являтися як відомі новини та в інших розділах програми.

Щоб не бачити їх, ви можете читати новини з джерел, які ви віддаєте перевагу, на вкладках «Мої джерела» та «Мої новини».

  Як витягти піктограму з файлу EXE Windows

Як відображати місцеві новини в Microsoft News

Для місцевих новин вкладку «Локальні» можна налаштувати для відображення новин для ваших поточних або улюблених місць.

Натисніть вкладку «Локальний» у меню зліва, щоб отримати до неї доступ.

Щоб додати місцезнаходження до програми, клацніть будь-де на вкладці «Локальне», щоб відкрити панель пошуку.

Звідти введіть місце розташування та клацніть його, щоб налаштувати програму Новини для показу розповідей про це місце.

Після налаштування, якщо ви хочете переключити панель «Локальна» на інше місце, натисніть кнопку «Місцеположення», розташовану поруч із рядком пошуку.

Звідси знайдіть нове місце та натисніть на нього.

Потім вкладка «Локальне» оновиться з новинами та категоріями для нового місця.