Як налаштувати правила режиму «Не турбувати» в Android 6.0

Categories:

Android 5.0 представила режим «Не турбувати»; функція, яка дозволяла вимкнути всі сповіщення на телефоні на певний час у певні дні. Функція в той час називалася перериваннями. Починаючи з Android 6.0, його було перейменовано на «Не турбувати», і тепер він має правила, які можна налаштувати. Правила дозволяють створити кілька сценаріїв, які запускатимуть режим «Не турбувати». Ці правила можуть ґрунтуватися на часі або події у вашому календарі. Функція дуже проста, але, тим не менш, надзвичайно корисна. Ось як ви можете створити правила для функції «Не турбувати» в Android 6.0.

  Додаток Klout надходить на Android для відстеження вашого впливу в соціальних мережах

Щоб створити правило для режиму «Не турбувати», перейдіть до програми «Налаштування» і в розділі «Звук і сповіщення» торкніться «Не турбувати». На екрані «Не турбувати» торкніться «Автоматичні правила». Там ви побачите попередньо налаштовані правила. Правила дозволяють налаштувати окремий час для вмикання режиму «Не турбувати» у вихідні та робочі дні або під час події. Увімкнувши режим «Не турбувати» для події, ви можете вибрати, для яких подій календаря вона має вмикати.

Якщо попередньо налаштовані правила не відповідають вашим потребам, ви можете створити власні правила. Торкніться «Додати правило», щоб створити користувацьке правило; назвіть його та виберіть, чи буде він активований у певну дату й час чи під час події.

  Як використовувати свій смартфон Android як веб-камеру в Windows 10

Для правил, заснованих на події, ви можете вказати, які події календаря мають ініціювати «Не розповсюджувати». Це не дозволяє вибрати конкретну подію з вибраного календаря як тригер, що дуже розчаровує. Правила, засновані на часі, дозволяють встановити будь-який день і часовий інтервал для запуску режиму «Не турбувати». Ви можете ввімкнути або вимкнути ці правила на власний розсуд.

Правила режиму «Не турбувати», безумовно, корисні, але вони могли б дозволити більше гнучкості. Можливо, з’явиться програма, яка допоможе це використати.