Як налаштувати пожертвування на Twitch

Багато людей на Twitch стримуть як хобі. Однак якщо ви думаєте працювати на повний робочий день, вам потрібно буде зібрати трохи грошей. Налаштування пожертв на Twitch — це один із способів зробити це!

Поряд із вбудованою передплатною послугою Twitch, деякі стримери можуть приймати пожертви за допомогою вбудованої валюти платформи (Bits), яку купують за реальні гроші.

Якщо ви не хочете, щоб Twitch забирав частину ваших пожертвувань, або ви не можете прийняти підписку чи біти, вам потрібно буде переглянути інші методи. PayPal — це один із найкращих способів, але є й інші сторонні служби пожертв, які полегшують людям надсилання вам готівки.

Twitch Bits і підписки: офіційний метод

Як ми вже згадували вище, Twitch пропонує людям два способи підтримки стримерів, надсилаючи їм готівку: підписки та біти.

Підписки дозволяють людям «підписуватися» на канал як платний учасник. Це дає їм додаткові переваги, наприклад емоції чату лише за підпискою. Щоразу, коли хтось підписується, ви отримаєте сповіщення, щоб ви могли впізнати та/або подякувати цю людину за підтримку.

  Як побачити, хто дивиться в Twitch

Люди також можуть робити пожертвування випадковим чином за допомогою Twitch Bits. Вони купують цю вбудовану валюту за реальні гроші, а потім можуть надіслати її стримеру за допомогою команди cheer у чаті цієї особи на Twitch.

Це насправді не дає відправнику будь-які переваги, але ви можете розпізнати пожертви в потоці. Ви також побачите додатковий акцент на будь-яких повідомленнях чату, які містять команду підбадьорити, що робить його хорошим способом взаємодії з аудиторією.

Однак ви повинні бути філією або партнером Twitch, щоб прийняти їх. Крім того, навіть якщо ви можете прийняти біти або підписки, Twitch бере відсоток, щоб допомогти підтримати службу.

Біти та підписки приймаються та вмикаються автоматично на вашому каналі, щойно ви досягнете статусу Партнера Twitch і налаштуєте свої налаштування оплати. Однак ви можете налаштувати параметри пожертв у своєму Панель інструментів Twitch-каналу.

  Що таке Twitch Studio і чи варто використовувати його для трансляції?

Використання сторонніх служб пожертв

Стрімери Twitch, які не мають статусу Партнера або Партнера, не можуть приймати платежі чи фінансову підтримку безпосередньо через Twitch.

Однак ви можете використовувати сторонні організації, щоб приносити пожертви на свій канал. Такі сервіси, як Streamlabs і Muxy дозволяють розширити свій канал за допомогою додаткових варіантів оплати за межами Twitch.

Якщо ви використовуєте Streamlabs, ви можете додати опцію пожертвування з Панель інструментів Streamlabs. Щоб почати, натисніть «Налаштування» в меню зліва.

Щоб додати свої способи оплати в Streamlabs, перейдіть на інформаційну панель Streamlabs і натисніть кнопку

Перейдіть до Налаштування пожертв > Методи, щоб додати власні платіжні рахунки, зокрема PayPal, Skrill або кредитну картку.

Виберіть бажаний спосіб оплати, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Щоб отримати доступ до своїх методів пожертвування Streamlabs, клацніть вкладки «Налаштування пожертв» > «Методи» та виберіть один із доступних варіантів».  width=”648″ height=”450″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Ви можете змінити валюту, мінімальну суму пожертвування та інші налаштування для Streamlabs у розділі Налаштування пожертв > Налаштування.</ p> </p>
<p><img class=Додавання посилання для пожертвувань PayPal

Ви також можете скинути простий Кнопка пожертвування PayPal або посилання на PayPal.me в описі вашого каналу. Це дозволяє людям на Twitch з обліковим записом PayPal надсилати пожертви безпосередньо на ваш обліковий запис.

  Як підписатися на стример Twitch за допомогою Amazon Prime

Щоб змінити опис свого каналу, перейдіть на сторінку Веб-сайт Twitch, а потім натисніть значок свого каналу у верхньому правому куті. Виберіть «Канал» зі спадного меню, щоб отримати доступ до сторінки свого каналу Twitch.

Щоб отримати доступ до свого каналу Twitch, торкніться значка каналу у верхньому правому куті.  У спадному меню натисніть значок

Натисніть «Про програму», а потім увімкніть параметр «Редагувати панелі».

На сторінці каналу Twitch натисніть кнопку

Натисніть велику кнопку «Додати», яка з’явиться під нею, а потім виберіть параметр «Додати панель тексту або зображення». Дайте назву панелі та переконайтеся, що ви пов’язуєте інформацію про пожертвування PayPal тут.

Після того, як ви закінчите, натисніть «Надіслати».

Укажіть назву для панелі про Twitch.  В описі додайте інформацію про пожертву PayPal, перш ніж натиснути кнопку

Посилання або кнопка PayPal буде додано до вашого профілю Twitch. Кожен, хто хоче зробити пожертву, тепер може натиснути посилання або кнопку та надіслати вам гроші безпосередньо.

Майте на увазі, що PayPal стягуватиме комісію за будь-які отримані вами пожертви, а також комісію за конвертацію пожертв, зроблених в інших валютах.