Як налаштувати параметри пошуку Steam

| | 0 Comments| 8:04 PM
Categories:

В середньому, 174 гри щомісяця додаються до вже величезної бібліотеки ігор Steam. Усуньте параліч аналізу та скористайтеся пошуком Steam постійно розвивається набір функцій, щоб звузити ваші фільтри від симуляторів бейсбольної статистики до назв кулінарних дій.

Як шукати в магазині Steam

У складі Valve’s Лабораторії Steam ініціатива, нові вдосконалення дозволяють вам диктувати результати на основі бюджету, обладнання та тих назв, які ви вже маєте.

Щоб відкрити настроювану пошукову систему, перейдіть у будь-який веб-переглядач до «store.steampowered.com/search».

Або відкрийте клієнт Steam, виберіть вкладку «Магазин», а потім клацніть збільшувальне скло у верхньому правому куті. Ви можете ввести назву гри, яку ви шукаєте, у рядок пошуку, і спадне меню відобразить назви, які з’являться першими.

На сторінці пошуку введіть будь-які релевантні терміни, будь то назва гри чи певний тег (наприклад, «Windows», «головоломка», «мультиплеєр»). Використовуйте лапки, щоб розділити різні пошукові терміни. Ви також можете ввести «НЕ» (великими літерами) відразу після будь-яких лапок, щоб виключити наступний термін (наприклад, «НЕ HTC Vive»).

  Отримуйте сповіщення про нову гру Google Doodle

Відкрийте спадне меню «Сортувати за», щоб відсортувати результати за назвою, ціною, датою випуску, відгуками користувачів або припущеннями Steam щодо релевантності (за замовчуванням).

Звужуйте пошук у Steam за допомогою спеціальних фільтрів

У правій частині сторінки пошуку знаходяться всі більш поглиблені параметри пошуку. Щоб установити максимальну ціну для пошуку в Steam, клацніть і перетягніть повзунок праворуч під «Вузити за ціною» до потрібного налаштування. Установіть прапорець «Спеціальні пропозиції», якщо вам потрібні лише ігри, на які зараз знижена звичайна ціна.

У розділі «Звуження за параметрами» поставте відповідний прапорець, якщо ви хочете приховати назви, які ви раніше сказали Steam ігнорувати, назви, які ви вже маєте, або назви, які вже є у вашому списку бажань. Ця опція доступна, лише якщо ви ввійшли.

«Вузький за тегами» використовує систему користувальницьких тегів Steam, керовану користувачами, щоб ви могли шукати широкий спектр тегів на основі жанру, стилю або теми гри. Перевірте будь-який із доступних популярних тегів або введіть у рядок пошуку, щоб знайти більш конкретний термін на ваш смак. Натисніть «Показати все», щоб розширити можливий вибір тегів.

  Виправте помилку «Невідомий або недійсний маркер» під час відкриття зображення в Photoshop

Установіть будь-який прапорець у розділі «Показати вибрані типи», щоб відфільтрувати результати лише за цим типом вмісту. Незважаючи на те, що Steam в основному є цифровою ігровою платформою, доступний широкий асортимент музики та фільмів, а також фізичне обладнання, як-от різні пристрої та аксесуари VR від Valve.

«Вузький за гравцями» має широкий спектр фільтрів для будь-яких можливих соціальних установок. Якщо ви хочете грати на самоті; з незнайомими людьми; з ворогами; з союзниками; з друзями по всьому світу; або з друзями на дивані, екрані чи мережі; є налаштування для вас. Ви можете вибрати кілька фільтрів, які перекриватимуться.

Ви можете відфільтрувати ігри, які не користуються перевагами різноманітних функцій Steam, таких як віддалена гра, збереження в хмарі та Steam Workshop, у меню «Звуження за функціями». Ви також можете шукати ігри, сумісні з відповідними аксесуарами або пристроями, такими як контролери Steam, планшети, телефони тощо.

«Звуження підтримкою VR» дозволяє шукати ігри, які виключно або частково підтримують різні налаштування віртуальної реальності. Ви можете шукати ігри, оптимізовані для різних навушників і входів, а також для кількості фізичного простору, необхідного вам в ігровій зоні. Щоб виключити ігри, які доступні лише власникам гарнітур VR, натисніть значок «-» поруч із «Лише VR».

  Як назвати пристрої Smarthome для кращого керування голосом

Ви можете натиснути на сіру панель у верхній частині будь-якої функції пошуку, щоб розгорнути/згорнути її. Ці параметри пошуку завжди скидаються, коли ви закриваєте або закриваєте веб-переглядач або клієнт.

Якщо ви шукаєте покрокову кооперативну фентезійну пригодницьку гру за 20 доларів США для Windows і macOS з підтримкою контролерів і трьох різних мов, ці надійні функції з одного з найбільших у світі цифрових магазинів допоможуть вам зробити цей пошук зручним. вітерець.