Як налаштувати нагадування у Facebook Messenger

| | 0 Comments| 9:20 AM
Categories:

На початку минулого року ми розглянули акуратний бот Facebook Messenger під назвою Jarvis. Jarvis дозволяє встановлювати нагадування у Facebook Messenger. Бот нагадує вам щось зробити через повідомлення у Facebook Messenger. Jarivs чудово підходить для приватних нагадувань. Ви можете використовувати його, щоб нагадати собі купити молоко або зателефонувати мамі. Facebook Messenger має вбудовану функцію нагадування. Ця функція призначена для групових нагадувань. Якщо ви плануєте провести день з другом або групою друзів через месенджер, ви можете додати нагадування до ланцюжка розмов. Ось як ви можете встановити нагадування у Facebook Messenger.

Відкрийте Facebook Messenger і натисніть кнопку плюс біля поля введення тексту. З’явиться меню з кількома діями, які ви можете виконати. Торкніться кнопки «Нагадування»; він схожий на маленький дзвіночок. Виберіть час і дату для нагадування та натисніть «Зберегти».

  Як вимкнути архів історій у Facebook

Це все, що вам потрібно зробити, щоб встановити нагадування. Він з’явиться в ланцюжку бесіди як подія без імені. Ви можете торкнутися нагадування в розмові, щоб змінити дату та час. Ви також можете дати йому власну назву, щоб було легше запам’ятати, для чого призначене нагадування.

Щоб дати нагадуванню назву, торкніться «План нагадування» під ним. Введіть ім’я та натисніть «Зберегти». Ім’я нагадування буде оновлено для всіх учасників ланцюжка. Щоб знову змінити назву, торкніться «Змінити назву» під нагадуванням.

Коли нагадування настане, ви отримаєте сповіщення від Facebook Messenger. Повідомлення міститиме назву, час і дату нагадування. Сповіщення про нагадування включатиме всі ці деталі, навіть якщо ви приховали попередній перегляд повідомлень для сповіщень Facebook Messenger.

  Як отримати доступ до Facebook Messenger на робочому столі Linux за допомогою Caprine

Якщо ви вимкнули сповіщення для Facebook Messenger, ви не зможете використовувати нагадування. Нагадування може включати місцезнаходження, якщо ви ввімкнули доступ до місцезнаходження для програми.

Нагадування у Facebook Messenger не є звичайним. Як згадувалося раніше, якщо вам потрібно нагадування про щось особисте, скористайтеся Jarvis або одним із багатьох інших доступних програм для нагадування. Якщо вам потрібно надіслати нагадування кільком людям одночасно, це інструмент для роботи. Це працює, тому що більшість людей перебувають у Facebook, і переважна більшість із них інстальовано програму Facebook Messenger.

Слід зазначити, що нагадування Facebook Messenger не синхронізується з Facebook. Ви не отримуватимете сповіщення про те, коли потрібно нагадувати в додатку Facebook. Аналогічно, якщо у когось встановлено лише додаток Facebook, а не додаток Facebook Messenger, він також не отримає сповіщення.

  Як створити і поділитися історією у Facebook