Як налаштувати магазин в Instagram і перейти від лайків до продажів

Categories:

Instagram Shop — це один із найпростіших і найвідоміших способів продавати товари безпосередньо в Instagram.

Зі значним зростанням кількості медіаконтенту, наприклад роликів і історій, Instagram став улюбленою платформою соціальних мереж для багатьох. І немає жодних ознак зміни тенденції, оскільки з кожним днем ​​кількість людей, які відкривають акаунти в Instagram, зростає.

Магазин Instagram досить простий. Його можна налаштувати безкоштовно, і ваші клієнти можуть купувати безпосередньо, не залишаючи платформу.

Саме тому ми створили покрокову інструкцію про те, як створити магазин в Instagram і перетворити ваші лайки на продажі.

Що таке Instagram Shop?

Магазини Instagram пропонують доступ до функцій, які дозволяють людям купувати фотографії та відео вашого бренду. Він надає настроювану вітрину магазину електронної комерції, щоб відвідувачі могли досліджувати ваші продукти та робити покупки безпосередньо в профілі вашої компанії.

Підприємства можуть додати колекцію продуктів для свого магазину, щоб допомогти клієнтам знайти продукти, які вони хочуть купити. Потім ви можете легко додати відповідні описи та ціни для своїх товарів. Нарешті, є торгові теги, які містять продукти, які користувачі можуть придбати на вашому веб-сайті або в додатку.

Щоб підвищити видимість вашого бізнесу, Instagram дозволяє створювати та запускати рекламу за допомогою Менеджера реклами Instagram. І саме так ви можете збільшити залученість публікації та кількість кліків і збільшити кількість конверсій продукту.

Instagram також надає функцію запуску продукту для компаній, які обирають метод оплати через Instagram. Це чудовий спосіб для компаній оголосити про запуск своїх продуктів в Instagram, і люди зможуть придбати ваші товари, щойно вони з’являться у продажу.

Переваги використання Instagram Shop

Безкоштовно: відкриття облікового запису в Instagram безкоштовне. У додатку Instagram ви можете створити онлайн-магазин, щоб клієнтам було легше купувати ваші товари.

Охоплення: дивлячись на статистику Instagram, без сумніву, це одна з найбільш широко використовуваних платформ соціальних мереж. Маючи величезну кількість користувачів, ви маєте величезні можливості охопити свою аудиторію покупців і продавати свої продукти чи товари. У наш час, якщо добре використовувати барабани Instagram, легше отримати тисячі переглядів і охопити мільйони користувачів Instagram протягом кількох годин після запуску відео.

  Як змінити пошук зображень в Instagram

Візуальний маркетинг: візуальні засоби залучають аудиторію, а Instagram дозволяє легко продавати продукти за допомогою відео та зображень. Ви можете продавати продукти через барабани та історії в Instagram і створити сильну присутність бренду, коли ви отримаєте більше лайків і розповсюджень для свого вмісту. Публікації з тегами покупок, які отримали високі оцінки, також збільшують ваші шанси бути знайденими на сторінці огляду Instagram.

Взаємодія з покупцями: клієнти можуть купувати продукти компанії через вбудований браузер Instagram, не перенаправляючись на іншу сторінку, пропонуючи безперешкодні покупки.

Критерії та вимоги відповідності

Налаштування магазину в Instagram безкоштовне та просте. Ось покрокова інструкція щодо створення магазину в Instagram і надсилання його на перевірку.

Але все по порядку. Давайте розглянемо основні вимоги до відкриття магазину та продажу товарів в Instagram.

Критерії та вимоги до участі:

 • Ваша компанія розташована на підтримуваному ринку
 • Ваша компанія має придатний продукт
 • Ви дотримуєтеся комерційної політики та торговельної угоди Instagram.
 • У вашої компанії є домен веб-сайту, який містить продукти, які можна придбати у вашому магазині Instagram.
 • Ваш профіль Instagram – це обліковий запис компанії або автора, підключений до вашої сторінки Facebook.
 • Як налаштувати Instagram Shop

  Коли ви відповідаєте всім критеріям, вам стане легше створити магазин Instagram. Розпочнемо з покрокового керівництва.

  Крок 1: Створіть бізнес-профіль в Instagram

  Щоб створити бізнес-акаунт, вам спочатку потрібно буде конвертувати поточний обліковий запис Instagram.

  Ось як ви можете це зробити:

 • У своєму профілі в Instagram натисніть значок меню з трьома лініями у верхньому правому куті.
 • Виберіть Налаштування та натисніть Перейти до професійного облікового запису. Якщо ви не бачите цієї опції, перейдіть до «Облікових записів» і натисніть «Продовжити».
 • Виберіть категорію бізнесу та натисніть Готово.
 • Підтвердьте свій вибір, натиснувши OK і торкнувшись Business.
 • У наступному вікні додайте свою контактну інформацію.
 • Завершіть додавання відповідної інформації, як-от назва компанії, години роботи, години закриття, номер телефону й адресу компанії, а також зв’яжіть профіль із веб-сайтом вашої компанії.

  Крок 2: підключіться до сторінки Facebook

  Якщо у вас вже є сторінка Facebook, ви можете прив’язати її до свого бізнес-облікового запису Instagram або створити нову сторінку Facebook.

 • Перейдіть до профілю компанії в Instagram.
 • Перейдіть до Редагувати профіль.
 • Перейдіть до розділу публічної інформації про компанію та виберіть Сторінка
 • Виберіть сторінку Facebook зі своїх сторінок, яку ви хочете підключити.
 • Якщо у вас немає сторінки Facebook, виберіть Створити нову сторінку Facebook.
 •   Як переглянути оригінальні повнорозмірні зображення та фотографії профілю в Instagram

  Крок 3: Завантажте каталог продуктів

  Настав час додати каталог продуктів, який стане основою вашої сторінки Instagram Shop. Ви можете зробити це двома способами:

  Менеджер каталогу: Ви можете використовувати Facebook Business Manager, щоб додати всі товари, які ви плануєте продавати в Instagram Shop.

  Партнери платформи електронної комерції: використовуйте інтегровані з Facebook платформи, такі як Wix, Shopify і BigCommerce, щоб додавати продукти.

  Крок 4. Надішліть обліковий запис на розгляд

  Щоб почати продавати в Instagram Shop, вам потрібно переглянути свій обліковий запис. Ось як ви можете це зробити.

 • Перейдіть до Налаштувань і зареєструйтеся для покупок.
 • Виконайте всі кроки.
 • Надішліть обліковий запис на перевірку.
 • Зачекайте кілька днів і активно стежте за сповіщеннями. Іноді Instagram може запитувати додаткову інформацію, щоб підтвердити право власності на домен вашого веб-сайту.

  Крок 5. Увімкніть Shopping

  Коли ваш обліковий запис буде схвалено після перевірки, ви зможете ввімкнути функції покупок, увійшовши у свій бізнес-профіль в Instagram.

 • Перейдіть до Налаштувань і торкніться Покупки.
 • Виберіть «Каталог продуктів» і натисніть «Готово».
 • Покупки не відображатимуться у ваших налаштуваннях, якщо ваш обліковий запис ще перевіряється або його не схвалено.

  Щойно перевірку буде завершено, ваш Instagram Shop буде автоматично додано до вашого профілю.

  Способи розвитку магазину в Instagram

  Як згадувалося раніше, створити обліковий запис і налаштувати новий магазин Instagram легко. Складна частина полягає в тому, щоб збільшити охоплення та органічно розвивати свій бізнес.

  Ось кілька найкращих способів розширити свій магазин в Instagram.

  #1. Запустити рекламу

  Розміщення торгової реклами в Instagram є одним із найшвидших способів збільшити продажі у вашому щойно створеному магазині в Instagram. Ви можете створювати рекламні кампанії за допомогою Instagram Ads Manager, який доступний з облікового запису Facebook Ads.

  Тут ви можете створити два види реклами.

  Перший — реклама лише з тегами товарів. Інша – реклама з тегами товарів і оформленням замовлення.

  Створення рекламних оголошень із можливістю покупки — це чудовий спосіб залучити нових клієнтів до вашого профілю в Instagram і зацікавити їх вашим вмістом. Якщо ви перетворите свій профіль Instagram на професійний обліковий запис, ви навіть зможете підвищити дописи в стрічці, ролики та історії у формі реклами.

  Дозволяючи користувачам купувати безпосередньо у вашому магазині мобільних пристроїв, ви даєте їм змогу скористатися перевагами миттєвих покупок. Не забувайте додавати високоякісні фотографії продуктів, теги та хештеги, щоб максимально використати цей цінний торговий простір.

    Як переглянути статус «Востаннє побачене» в Instagram

  #2. Інфлюенсер Маркетинг

  Окрім власної реклами в Instagram Shopping, вам слід співпрацювати з впливовою особою. Інфлюенсери можуть, наприклад, створити спеціальну колекцію продуктів із вашого каталогу, щоб поділитися ними зі своїми підписниками.

  Залучення Instagram до контенту творців набагато вище, ніж у Facebook. Це створить ідеальну основу для співпраці з творцями контенту у вашій ринковій ніші.

  Скориставшись охопленням впливових осіб, ви можете розширити охоплення свого продукту на незвіданих територіях. Сторінка з детальною інформацією про продукт з’являється після того, як користувачі Instagram позначають продукти у своїх публікаціях (наприклад, впливові особи), щоб потенційні клієнти могли бачити якомога більше візуальної інформації про товар.

  #3. Знижки

  Пропозиція знижок – традиційний спосіб залучення нових клієнтів. Хоча прямого способу додати функцію знижки в магазині Instagram немає, ви можете пропонувати купони на знижку в публікаціях.

  Ви можете використовувати рекламні оголошення, що підкреслюють код знижки, у своїх публікаціях, історіях і роликах. Ви навіть можете попросити свого партнера створити унікальний код купона, щоб вам було легше відстежувати продажі, куплені будь-яким окремим впливовим агентом.

  Існує також можливість надсилати унікальні коди знижки на веб-сайти з кодами купонів, якщо ви вважаєте, що це дозволено для вашого бізнесу. Як правило, веб-сайти з купонами на знижку мають величезну кількість відвідувачів, що полегшує вам розповсюдження кодів на знижку

  #5. Реферальний бонус

  Ще один ефективний спосіб розширити свій магазин в Instagram – це запустити бонусну програму за рефералів, де ви пропонуєте певні комісійні кожному, хто принесе вам продажі. Подумайте про це як про програму рекомендацій і заробіток або афілійований маркетинг для своїх продуктів.

  Наприклад, якщо ви пропонуєте 20% бонус за рекомендацію, ви можете отримати менший прибуток. Але якщо ви створите розгалужену мережу афілійованих маркетологів, які просуватимуть ваш продукт, ви зрештою заробите більше грошей. Тому що тепер у вас є додатковий обсяг продажів, який постійно зростає за рекомендаціями маркетологів і впливових людей.

  Незважаючи на те, що ідея реферального бонусу приваблює всіх, зробити її успішною є безперервним процесом. Щоб спростити роботу своїх афілійованих компаній, продовжуйте додавати нові активи бренду та запускайте рекламні кампанії, щоб вони могли легко просувати ваш бізнес.

  Резюме

  Instagram є безкоштовною та наразі найбільш використовуваною платформою соціальних мереж. Тут повно впливових осіб, а також потенційних покупців. Якщо ви щоденно користуєтеся Instagram, ви можете подумати про те, щоб перетворити лайки своїх публікацій на продажі продукту.

  Хоча спочатку це може здатися складним і трудомістким, ви набудете впевненості. І хто знає, якими будуть результати, якщо ви наполегливо намагатиметеся досягти успіху, використовуючи магазин Instagram для свого бізнесу.

  Якщо ця стаття принесла вам користь, ми впевнені, що вам сподобається прочитати більше про заробіток в Instagram.