Як налаштувати легенду діаграми в MS Office

| | 0 Comments| 11:15 AM
Categories:

MS Word, PowerPoint і Excel мають бібліотеку діаграм і графіків. З Excel їх набагато простіше вставити. Ви можете вибрати дані, які потрібно відобразити на осі графіка, а про інше подбає Excel. Ці діаграми можна скопіювати та вставити в інші файли MS Office. У Excel вони досить розумні; якщо ви, наприклад, оновите значення однієї з нанесених точок, діаграма оновиться автоматично. Попередньо встановлені діаграми включають певні елементи, наприклад, як буде виглядати заголовок і де він буде розміщений, де з’являться мітки даних, куди підуть заголовки осей, як виглядатиме легенда, серед іншого. Для кожної діаграми існує заздалегідь визначена легенда, однак ви можете змінити легенду діаграми в MS Office на будь-яку іншу, яку ви віддаєте перевагу.

  Як додати кошти до Apple ID

Налаштувати легенду діаграми

Це працює у всіх програмах MS Office, у яких можна створювати діаграми/графіки. Для програм, у яких ви не можете створювати діаграми, але можете вставити їх, наприклад, Outlook, ця опція буде недоступна.

Відкрийте файл із діаграмою, легенду якої потрібно змінити, або вставте діаграму в документ. Переконайтеся, що його можна редагувати. Діаграми, які ви копіюєте та вставляєте між програмами MS Office, зазвичай можна редагувати, тому у вас не виникне проблем.

Виберіть діаграму, для якої потрібно змінити легенду. Після вибору діаграми вкладка Інструменти діаграми стає активною. Перейдіть на вкладку Дизайн на вкладці Інструменти для діаграм.

  Веб-браузери приглушують дратівливі спливаючі вікна сповіщень

Зліва ви побачите кнопку «Додати елемент діаграми». Клацніть його та в меню виберіть Легенди. Він покаже вам різні макети легенд, які підтримуються діаграмами в MS Office. Ви можете вибрати будь-який з них, щоб замінити поточний. Залежно від обсягу вільного місця, ви можете замінити легенду за замовчуванням на те, що легше читати та вписується у ваш документ.

Ви можете перетягнути легенду, щоб розташувати її в будь-якому місці діаграми, але якщо ви хочете розмістити її автоматично, виберіть опцію «Додаткові параметри легенди» у тому ж меню. Відкриється бічна панель, де ви можете налаштувати колір та макет легенди.

  Як виправити CBS All Access, який не працює на Amazon Firestick

Інші елементи діаграми

Це також працює для інших елементів діаграми. Усі вони перераховані під параметрами кнопки «Додати елемент діаграми» і мають власні підопції. MS Word пропонує елементи діаграми, які найкраще підходять для певного типу діаграми, але при цьому не враховується макет вашого документа або легко читаються елементи чи ні.