Як налаштувати колірну схему в Microsoft Office

Усі програми Microsoft Office мають різні кольорові теми, які можна використовувати у своїх документах, електронних таблицях або презентаціях. Кольорові схеми призначені не лише для тексту; вони дуже добре побудовані, тому кольори стосуються фігур, які ви вставляєте, таблиць, які ви додаєте, і навіть заголовків. Кольорові схеми переважно хороші. Якщо один або два кольори вимкнено, або вони виглядають не так добре, як інші кольори, ви можете змінити це вручну, але це втомливо. Краще внести зміни до теми, і таким чином вона буде автоматично застосована до відповідного елемента у вашому файлі. Ось як можна налаштувати колірну схему в Microsoft Office.

  Як перетворити презентацію Google Slides в GIF

Налаштуйте колірну схему

Відкрийте будь-яку програму Microsoft Office і застосуйте колірну схему. Ви можете застосувати колірну схему на вкладці Дизайн у Word. Існує кнопка «Кольори», яка, натиснувши її, відкриє список колірних схем, які ви можете вибрати. Застосуйте той, який ви хочете використовувати, але має один або два кольори, які не виглядають правильно.

Після того, як ви застосували колірну схему, знову відкрийте список колірних схем і виберіть параметр Налаштувати кольори в самому кінці списку. Це відкриє нове вікно з поточною темою з параметрами її налаштування. Не всі кольори описані тим, як вони використовуються, і зображення праворуч показує, наприклад, якого кольору буде гіперпосилання. Хоча більшість кольорів мають назву «Акцент 1» тощо.

  5 найкращих навчальних курсів Microsoft Teams для адміністраторів команд

Щоб змінити колір, відкрийте спадне меню кольорів. Ви можете вибрати колір з одного з інших кольорів у темі, або ви можете вибрати будь-який інший колір, який бажаєте. Після того, як ви налаштували колірну схему, її потрібно зберегти. Зміни не внесено до оригінальної теми. Вона збережена як інша тема, і ви можете дати їй спеціальну назву. До збереженої теми можна отримати доступ із спадного списку тих самих кольорів.

Щоб легше визначити, який колір використовується для якого елемента в документі або презентації, вам слід вставити елементи, які ви збираєтеся використовувати у своєму файлі, перш ніж налаштовувати колірну схему.

  Як зробити свої гаражні двері розумними

Наприклад, якщо ви збираєтеся вставити таблицю і деякі фігури, вам слід додати кілька порожніх і подивитися, як все виглядає. Бажано використовувати фігури, графіки та таблиці, які мають більше одного кольору. Коли ви дізнаєтеся, які кольори використовуються для якого елемента, ви можете легше налаштувати його. Зміни, які ви вносите до теми, відображаються під час їх застосування.

Створена вами тема доступна в усіх програмах Office.