Як налаштувати зовнішній вигляд субтитрів на Netflix

Categories:

Якщо ви збираєтеся розмістити текст на зображенні, пам’ятайте одне золоте правило; білий текст з чорним контуром можна прочитати на чому завгодно. Зображення, незалежно від того, наскільки воно зайняте/щільне, не зробить текст нечитабельним. Те саме стосується субтитрів; Ви, очевидно, не можете мати чорні субтитри ні на чому, але білий теж не завжди виглядає чудово. Netflix підтримує субтитри у всіх своїх програмах. Колір за замовчуванням, яким Netflix відображає субтитри, — білий. Якщо ви дивитеся аніме, білі субтитри часто губляться або їх важко читати. Ось як ви можете налаштувати зовнішній вигляд субтитрів на Netflix, щоб їх було легше читати.

  Як полегшити потокове передавання Disney+ за допомогою комбінацій клавіш

Netflix дозволяє змінювати колір, шрифт і розмір субтитрів. Він також дозволяє додати суцільний фон за текстом і вибрати колір фону. Ви також можете обрамити фон для кращої видимості. Параметри налаштування доступні лише у веб-інтерфейсі, але застосовуються до всіх програм.

Увійдіть в Netflix і натисніть ескіз облікового запису у верхньому правому куті. Виберіть у меню «Налаштування облікового запису». На сторінці налаштувань облікового запису прокрутіть униз до розділу «Мій профіль» і виберіть «Вигляд субтитрів».

Ви можете вибрати інший шрифт зі спадного меню «Шрифт». За замовчуванням шрифт має тінь, і ви можете повністю вимкнути її або змінити напрямок. Ви можете вибрати один із трьох розмірів тексту.

  Використовуйте скрипт Google як альтернативу Unroll.me з відкритим вихідним кодом

Щоб змінити колір субтитрів, клацніть поле кольору біля спадного меню «Шрифт» і виберіть колір із одного із попередніх налаштувань. Щоб змінити колір тіні, клацніть поле кольору біля спадного меню «Тінь».

Якщо ви хочете ввімкнути суцільний фон за субтитрами, клацніть у полі кольору «Фон» під вибраним розміром шрифту. Щоб додати рамку до субтитрів, клацніть всередині колірного поля «Вікно».

Ви можете вимкнути фон, фонове вікно та ефект тіні, якщо вам це не подобається.

Хоча у вас є можливість налаштувати зовнішній вигляд субтитрів на Netflix, існують обмеження. Кольори, які ви можете вибрати, обмежені лише шістьма. Ви не можете завантажити та вибрати власний шрифт для субтитрів, і вам доведеться вибрати один із попередніх налаштувань. Збережіть зміну, і вона відобразиться на всіх ваших пристроях.

  5 найкращих оглядів на 2020 рік