Як налаштувати додаток Stocks на Apple Watch

Якщо ви стежите за інвестиціями, додаток Apple Stocks — чудовий інструмент. Ви можете швидко побачити зростання та падіння будь-якої акції прямо на своєму носії. У цьому посібнику показано, як налаштувати програму Stocks на Apple Watch.

Додаток Stocks для iPhone надає все, що вам потрібно знати, у чистому інтерфейсі. З першого погляду ви можете побачити поточні значення зеленим (прибуток) і червоним (втрати). За замовчуванням програма містить ринкові ціни для Dow Jones, NASDAQ, Apple, Google, Verizon, AT&T тощо. Apple також публікує ділові новини, зібрані з додатка News.

На Apple Watch ви можете швидко отримати ту саму інформацію, за винятком обраних новин. Значок програми для Apple Watch зображує лінію тренду білого ринку на темно-сірому фоні, як показано нижче.

  Як створити резервну копію та відновити дані збереження PS4

Відкривши програму, ви побачите список акцій із назвою, вартістю та настроюваним записом даних. Торкніться запису акцій, щоб побачити його погодинний графік, як показано нижче. Поверніть Digital Crown, і ви перейдете до наступної акції в списку.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як налаштувати дані, додати акції та видалити акції.

Як налаштувати дані про запаси на Apple Watch

Відкривши програму Акції, натисніть і утримуйте на домашній сторінці списку акцій/додатків, доки не побачите такий екран:

  (ВИПРАВЛЕНО) Мікрофон Google Meet не працює, «Вимкнено через розмір дзвінка»

Торкніться «Балки», «Ринкова капіталізація» або «Відсоток», щоб переглянути дані, зазначені в кожному записі акцій. Як показано нижче, одночасно можна активувати лише одну опцію даних. На скріншоті нижче ми маємо набір даних у «Відсоток».

Як додати запас до Apple Watch

Після запуску програми Stocks на Apple Watch і повернення до головного екрана поверніть цифрову корону, щоб прокрутити список донизу.

Далі натисніть кнопку «Додати запас».

На наступному екрані скажіть назву акції, яку ви хочете додати. Зачекайте, поки він з’явиться на екрані, а потім натисніть «Готово». Тут ми вибрали Nvidia.

Отримані записи акцій з’являться на наступному екрані. Прокрутіть цей список за допомогою цифрової корони, а потім торкніться одного з варіантів, щоб додати акції, за якими ви хочете стежити.

  Як додати користувачів на дошки Jira

Як видалити запас з Apple Watch

Запустіть програму Stocks на своєму Apple Watch і поверніться на головний екран, а потім натисніть на акцію, яку потрібно видалити. Відкривши його, натисніть і утримуйте екран, доки не з’явиться «X». Виберіть «X», щоб вилучити носок зі свого носового пристрою.