techukraine.net Windows Як налаштувати гучність за часом доби в Windows 10

Як налаштувати гучність за часом доби в Windows 10

| | 0 Comments| 9:11 PM
Categories:

Ваша діяльність змінюється протягом дня. Залежно від вашого розпорядку дня та характеру вашої роботи, ви можете працювати в перші години дня, або ви можете віддати перевагу пізнішим годинам ночі для роботи. Якщо ви працюєте з аудіофайлами або просто любите слухати музику під час роботи, ваш звуковий профіль може відрізнятися в різний час доби. Існують інструменти, які дозволяють встановлювати гучність для додатків або для певних пристроїв. Speaker Locker — це програма для Windows, яка дозволяє встановлювати гучність за часом.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Встановити гучність за часом

Завантажте Speaker Locker і запустіть його. Він поставляється з чотирма встановленими часовими інтервалами. Часові інтервали дозволяють встановити час початку та закінчення, коли рівень гучності буде вмикатися та деактивуватися. Кожен часовий інтервал містить аргументи для встановлення рівня гучності. Рівень гучності можна встановити на рівний, менший або більший за встановлений рівень.

  Як вимкнути Windows PowerShell 2.0 у Windows 10

За винятком «Точно», аргументи «більше» і «нижче» дозволяють змінити рівень гучності між встановленим. Наприклад, якщо ви встановили рівень гучності менше 50%, ви можете встановити будь-який рівень гучності від 0 до 50%.

Додаток також має захист паролем, що означає, що не кожен може вимкнути програму, змінити часові інтервали або змінити рівні гучності. Пароль за замовчуванням встановлено на 12345, і він відображається під час запуску програми, тому вам слід негайно змінити його.

Speaker Locker корисний, але не безкоштовний. Додаток коштує 5 доларів, що не так вже й багато, особливо якщо він виконує те, що вам потрібно. Він поставляється з п’ятнадцятиденною пробною версією, тож ви можете спробувати його, перш ніж вирішити, чи варто він ціни чи ні. Програма згортається в системний трей і може запускатися під час запуску системи. Ви можете налаштувати до п’яти різних часових інтервалів для гучності, і ви можете налаштувати слот на відключення звуку, якщо це необхідно.

  Як відкрити панель ігор (Windows 10)

Windows 10 внесла деякі покращення щодо регулювання гучності, яке вона пропонує. Мікшер гучності, який був частиною старих версій Windows, сам по собі чудовий, але немає способу запланувати звук, як це може зробити Sound Locker.

Якщо вам потрібен спосіб автоматично вимкнути звук системи, коли ви від’єднаєте навушники, у нас є невеликий скрипт, який може зробити саме це. Оскільки це сценарій, це безкоштовне рішення.