Як налаштувати відеоплеєр MP4 на Ubuntu

Ви новачок в Ubuntu? Намагаєтеся з’ясувати, як відтворити відео у форматі MP4 на робочому столі Ubuntu, але не знаєте, який відеоплеєр використовувати або як це зробити? Ми можемо допомогти! Дотримуйтесь, як ми покажемо вам, як налаштувати відеопрогравач MP4 на Ubuntu!

Відеоплеєр MP4 на Ubuntu

MP4 відеоплеєр, варіант 1 – VLC

Найкращий спосіб відтворити відеофайл MP4 на Ubuntu – це медіаплеєр VLC. Чому? VLC обробляє широкий спектр відеоформатів, включаючи MP4, прямо з коробки, і не потрібно встановлювати будь-які кодеки.

Щоб почати, ви повинні встановити медіаплеєр VLC на Ubuntu. Є кілька способів зробити це в Ubuntu. Найпростіший спосіб – це за допомогою програми Ubuntu Software. Щоб він працював, виконайте наступне.

Спочатку натисніть клавішу Win на клавіатурі, щоб відкрити вікно пошуку. Звідти введіть «Ubuntu Software» і запустіть програму. Відкривши його, знайдіть кнопку пошуку у верхньому лівому куті та натисніть на неї.

Після натискання на поле пошуку введіть «VLC» і натисніть клавішу Enter. Знайдіть кнопку «УСТАНОВИТИ» та натисніть на неї, щоб запустити процес встановлення VLC. Крім того, введіть команду apt install нижче в терміналі, якщо ви хочете встановити VLC через командний рядок.

sudo apt install vlc

Тепер, коли медіаплеєр VLC готовий, дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче, щоб відтворити відеофайл MP4 на Ubuntu.

  Як виправити «Дозволити ненадійні ярлики» сірим кольором на iPhone або iPad

Крок 1. Запустіть VLC, знайшовши його в меню програми. Відкривши його, знайдіть меню «Медіа» у верхній частині вікна та клацніть на ньому мишею. Коли ви виберете це меню, перед вами відкриється безліч опцій.

Крок 2: Знайдіть кнопку «Відкрити файл» і натисніть на неї. Після натискання кнопки «Відкрити файл» з’явиться діалогове вікно відкриття файлу. Використовуючи діалогове вікно, знайдіть файл MP4, який ви бажаєте відтворити у VLC.

Крок 3: Після відкриття файлу MP4 у VLC він повинен негайно почати відтворення вашого відео. Щоб призупинити відтворення, натисніть кнопку паузи (або натисніть пробіл), зупиніть відтворення, натисніть кнопку зупинки, а щоб налаштувати гучність, натисніть на меню гучності.

MP4 відеоплеєр, варіант 2 – MPV Media Player

Ще один чудовий спосіб відтворення відеофайлів у форматі MP4 в Ubuntu — це MPV Media Player. Він такий же фантастичний, як і VLC, настільки ж потужний і наповнений кодеками до країв. Щоб почати з MPV, ви повинні його встановити.

  Як створити простий рахунок-фактуру за допомогою Excel

Щоб встановити, натисніть клавішу Win на клавіатурі та запустіть програму Ubuntu Software, ввівши пошук «Програмне забезпечення Ubuntu». Відкривши його, знайдіть поле пошуку та натисніть на нього, щоб отримати доступ до функції пошуку.

Введіть «MPV» у полі пошуку та натисніть клавішу Enter. Потім перегляньте результати пошуку для «mpv media player». Натисніть на нього, щоб отримати доступ до сторінки магазину в програмному забезпеченні Ubuntu.

Перебуваючи на сторінці магазину, натисніть кнопку «Встановити», щоб встановити медіаплеєр MPV у вашу систему. Або, якщо ви віддаєте перевагу вікно терміналу, введіть таку команду apt install нижче, щоб вона працювала.

sudo apt install mpv

Установивши програму MPV, дотримуйтесь наведених нижче покрокових інструкцій, щоб відтворювати відео MP4 за допомогою MPV в Ubuntu.

Крок 1: Натисніть кнопку Win на клавіатурі, щоб відкрити вікно пошуку Ubuntu. У вікні пошуку введіть «mpv» і запустіть програму з написом «mpv Media Player».

  Як перемістити нотатки з iPhone в iCloud

Крок 2: Після відкриття MPV запустіть файловий менеджер Ubuntu. За допомогою менеджера файлів Ubuntu знайдіть файл MP4, який ви хочете відтворити на своєму ПК Ubuntu. Знайшовши файл, клацніть на ньому мишею, щоб вибрати його.

Крок 3. Перетягніть вибраний файл за допомогою миші в MPv-плеєр. Перетягнувши файл у плеєр, ви зможете почати перегляд файлу.

Щоб керувати відтворенням у MPV медіаплеєрі, наведіть курсор миші на відео. Коли наведіть курсор миші на відео, ви зможете призупинити відтворення, збільшити гучність та інші елементи керування. Щоб зупинити відтворення, просто закрийте MPV.

Інші способи відтворення відеофайлів MP4 в Ubuntu

Два відеопрогравача, які ми розглянули в цьому посібнику, є найкращими для відтворення відео MP4, і ми рекомендуємо вам використовувати одну з цих двох програм. Тим не менш, в Ubuntu є більше двох відеопрогравачів.

Якщо ви не прихильник двох відеопрогравачів, які ми розглянули в цьому посібнику, перегляньте наш список із чотирьох найкращих відеопрогравачів для Linux. Хоча VLC є в цьому списку, він також має три інші чудові відеопрогравачі, які можна використовувати для відтворення відео MP4 на Ubuntu.