techukraine.net Android Як налаштувати будильник на телефоні Android

Як налаштувати будильник на телефоні Android

| | 0 Comments| 6:15 AM
Categories:

Немає гіршого відчуття, ніж пізно прокинутися на важливу зустріч або надто довго спати. На щастя, програма годинника, яка попередньо встановлена ​​на вашому пристрої, має всі функції, щоб ви завжди встигали.

Давайте розглянемо, як можна перетворити свій Android-пристрій на універсальний будильник!

Використовуйте додаток Google Clock, щоб встановити будильник

Найпростіший спосіб встановити новий будильник, не завантажуючи сторонню програму, — це використовувати програму годинника, яка попередньо встановлена ​​на вашому пристрої. Програма Годинник Google зазвичай є програмою годинника за умовчанням на більшості пристроїв Android. Якщо ви не можете знайти його на своєму пристрої, ви можете завантажити його з магазину Google Play.

Завантажити: Годинник

Запустіть програму Годинник Google і виконайте наведені нижче дії, щоб встановити будильник:

 • Ви побачите серію вкладок у меню внизу екрана. Виберіть Будильник і торкніться кнопки плюс (+), щоб додати будильник.
 • Використовуйте повзунки годин і хвилин, щоб установити час для нового будильника. Переконайтеся, що ви вибрали правильний варіант AM або PM.
 • Якщо ви часто встановлюєте нові будильники та використовуєте програму Android Clock для керування повсякденною рутиною, рекомендуємо позначати нові будильники описовими назвами, наприклад «Ранкове тренування» або «Нагадування про зустріч». Для цього торкніться заповнювача назви будильника.
 • За замовчуванням ваш новий будильник буде налаштовано на дзвінок лише наступного дня. Якщо ви хочете створити будильник, який дзвонить у певні дні тижня, торкніться «Власні» та виберіть дні.
 • Власна програма Android Clock пропонує різноманітні звуки будильника. Щоб змінити звук будильника, натисніть Мелодія.
 • Торкніться значка галочки, щоб зберегти новий будильник.
 •   Як згрупувати сповіщення за типом програми на Android

  Використовуйте додаток Samsung Clock, щоб встановити будильник

  Якщо у вас є пристрій Samsung Galaxy, ви можете використовувати програму Samsung Clock, щоб установлювати будильники, редагувати наявні та вмикати інструктаж Bixby. Ось як можна встановити будильник на Samsung:

 • Відкрийте програму Годинник на екрані програм.
 • Торкніться кнопки плюс (+), щоб додати новий будильник.
 • Після того, як ви встановите час будильника, налаштуйте налаштування будильника відповідно до ваших потреб. Позначте будильник, торкнувшись заповнювача назви будильника.
 • Ви також можете вибрати між одноразовим або повторюваним будильником. Просто торкніться на панелі днів тижня ті дні, коли будильник має повторюватися.
 • Якщо ви встановлюєте будильник для події заздалегідь, ви можете запланувати його автоматичний дзвінок, торкнувшись піктограми календаря.
 • Щоб змінити звук, який відтворюється під час дзвінка будильника, торкніться Мелодія. Якщо ви хочете починати свій ранок із пробудження під улюблені пісні, ви можете встановити список відтворення Spotify як будильник на своєму пристрої Android.
 •   4 способи контролювати використання даних на телефоні Android

  Встановіть будильник за допомогою Bixby або Google Assistant

  Якщо ви коли-небудь поспішаєте, найпростіший спосіб встановити новий будильник – запитати Bixby або Google Assistant.

  Для пристроїв Samsung ви можете активувати Bixby, утримуючи бічну кнопку пристрою або сказавши «Привіт, Bixby». Просто попросіть Bixby встановити новий будильник, промовивши такі команди, як «Установи будильник на 7 ранку завтра» або «Розбуди мене через 30 хвилин».

  Якщо ви щодня запізнювалися на роботу, ви також можете попросити Bixby встановити повторювані будильники. Усе, що вам потрібно зробити, це сказати щось на кшталт: «Розбуди мене о сьомій ранку кожного буднього дня».

  Окрім створення та вимикання будильників, Bixby Briefing також може повідомляти вам поточний час, новини та прогноз погоди під час дзвінка будильника. Щоб увімкнути цю функцію, торкніться Bixby Alarm під час вибору мелодії будильника.

    Як видалити обліковий запис Gmail з вашого пристрою Android

  Щоб налаштувати будильник за допомогою Google Assistant, розбудіть його, утримуючи кнопку головного екрана пристрою або сказавши «Hey Google» або «OK Google». Тепер повідомте Google Асистенту час вашого будильника, сказавши щось на кшталт «Постав будильник на 5 ранку завтра». Так само ви можете створити повторюваний будильник, сказавши: «Встановіть будильник на 7 ранку щоп’ятниці».

  Дні запізнення давно минули

  Якщо ви втомилися починати свій день у поспіху та пропускати важливі дедлайни, використання програми «Годинник», щоб залишатися в курсі, — чудова ідея. Програми «Годинник» для Android можуть зробити набагато більше, ніж просто розбудити вас. Програма годинника вашого пристрою Android має вбудований секундомір, таймер і світовий час, які дозволяють вам бачити час у будь-якій точці Землі.