Як назвати папки меню «Пуск» у Windows 10

У Windows 10 в основному виправлено меню «Пуск», яке воно зіпсувало в Windows 8/8.1. З моменту свого першого випуску він повільно вносить невеликі вдосконалення, наприклад, дозволяє користувачам створювати папки та групи програм. Папкам програми, на відміну від груп, не можна назвати імена. Ви повинні були дізнатися з плитки папки, які програми в ній. Після оновлення Windows 10 жовтня 2018 року ви нарешті можете називати папки меню «Пуск».

Назва Папки меню «Пуск».

Щоб назвати папки меню «Пуск», спочатку потрібно створити папку. Це робиться шляхом перетягування однієї плитки програми на іншу. Іноді перетягування не працює, тому спробуйте перетягнути та утримувати плитку програми на іншу, доки вони не об’єднаються в папку.

  Все, що вам потрібно знати про Центр сповіщень Windows 10

Коли ви створюєте папку, тепер відображається поле Name Folder, де ви можете ввести назву для папки. Коли папку згорнуто, наведіть курсор миші на плитку папки, щоб побачити її назву в підказці інструмента. Microsoft знадобилося лише півтора року, щоб додати цю «функцію».

Меню «Пуск» у Windows 10 — це не катастрофа поїзда, як у Windows 8/8.1, але якщо ви порівняєте його з меню в Windows 7 чи навіть у XP, є ще багато чого бажати.

Навіть користувачі, які ознайомилися з виглядом плитки в меню «Пуск», виявляють, що плитки часто не оновлюються. Візуально існує не так багато параметрів налаштування плитки, як хотілося б користувачам, і перейменувати елементи в меню «Пуск» непросто. Для папок, справжніх папок, а не тих, що складаються з плиток програм, ви просто не можете їх перейменувати.

  Як виправити помилку оновлення Windows 10 0x80070002

Windows 10 була дуже консервативною з точки зору параметрів налаштування. Він навіть регулярно видаляє записи реєстру, які користувачі «зламують», щоб налаштувати свій робочий стіл. Інтерфейс операційної системи безумовно розвивається з кожним оновленням. Деякі доповнення, які постачаються з оновленням, великі, а інші малі, як цей, але повільно Microsoft змінює інтерфейс користувача ОС. Це робиться льодовиковими темпами, тому ви не побачите жодних різких змін найближчим часом.

Говорячи про зміни інтерфейсу користувача, якщо ви оновили до Windows 10 жовтня 2018 року, ви могли бачити темний режим, який тепер запроваджено в програмі File Explorer. Він не найкрасивіший, і це функція, над якою працювали досить довго. Темна тема була додана до програм UWP деякий час тому, але File Explorer є першим і, можливо, єдиним настільним додатком, який отримав її.

  Як виправити проблеми з Oracle virtualbox у Windows 11