Як назавжди видалити свій обліковий запис Crunchyroll

Categories:

Crunchyroll наразі є однією з провідних у світі платформ потокового передавання аніме. У ньому є безліч аніме-шоу та фільмів, починаючи від класичних і закінчуючи останніми релізами, як-от Chainsaw Man. Однак, якщо ви вирішили відмовитися від використання Crunchyroll, ми допоможемо вам. У цьому посібнику ми навчимо вас, як деактивувати та остаточно видалити обліковий запис Crunchyroll. Перегляньте цей покроковий посібник, якщо вам потрібна допомога щодо закриття облікового запису Crunchyroll.

Видалення облікового запису Crunchyroll (грудень 2022)

Якщо ви не впевнені, з чого почати, ми пояснимо, як ви можете деактивувати/видалити свій обліковий запис Crunchyroll у цьому посібнику. Ми також додали розділ для користувачів, які бажають видалити чужий обліковий запис у разі їх смерті. Тим не менш, давайте розглянемо кроки:

Як скасувати членство в Crunchyroll

Перш ніж ви зможете деактивувати (читати видалити, пояснюється нижче) свій обліковий запис Crunchyroll, потокова платформа нагадує вам, що вам потрібно скасувати активну підписку. Коли ви відвідуєте сторінку деактивації облікового запису для Crunchyroll, ви отримуєте підказку з проханням скасувати будь-яке регулярне членство.

Тож ознайомтеся з нашим посібником про те, як скасувати підписку на Crunchyroll і припинити членство без будь-яких турбот. Ви б уже пройшли цей процес, якби припинили використання платформи деякий час тому. Одразу після скасування підписки ви можете продовжити виконання кроків для видалення свого облікового запису.

  Як отримати гендерно-нейтральний голос Siri на iPhone, iPad та Mac

Видаліть обліковий запис Crunchyroll за 3 простих кроки

Перш ніж детально розповісти про процес видалення вашого облікового запису, ми хотіли б пояснити одну заплутану річ у цьому процесі. Crunchyroll насправді не має спеціальної опції «Видалити обліковий запис» у налаштуваннях або будь-де на своєму веб-сайті. Однак компанія, що займається потоковим передаванням, пропонує сторінку «Деактивація облікового запису», яка, ну, не деактивує ваш обліковий запис. Натомість він фактично видаляє ваш обліковий запис назавжди. Ви не можете повторно активувати свій обліковий запис, якщо виконаєте наведені нижче дії та деактивуєте свій обліковий запис Crunchyroll. Ваш обліковий запис зникне назавжди, тому читайте далі, лише якщо ви вирішили.

Усунувши це, виконайте наведені нижче дії, щоб видалити обліковий запис Crunchyroll на комп’ютері чи ноутбуці Windows, macOS або Linux:

1. Спочатку перейдіть на веб-сайт Crunchyroll і увійдіть, використовуючи свої облікові дані. Потім перейдіть до Crunchyroll’s сторінка деактивації облікового запису за посиланням тут. Ви не зможете перейти на цю сторінку ніде в налаштуваннях, тому вам потрібно покладатися на посилання, яке ми додаємо.

2. Ви можете вибрати будь-яку з наведених причин для деактивації свого облікового запису та ввести будь-які додаткові причини в полі нижче. Далі введіть свій пароль для підтвердження перед натисканням кнопки «Деактивувати зараз».

3. Після натискання кнопки деактивації ви побачите спливаюче вікно із запитом остаточного підтвердження видалення вашого облікового запису. Повідомлення у спливаючому вікні нагадує вам, що «ви не можете СКАСУВАТИ це!» дію. Після того, як ви натиснете OK, ваш обліковий запис Crunchyroll буде видалено.

  Чи є у Netflix Jujutsu Kaisen?

4. Після завершення процесу ви побачите сповіщення «Ваш обліковий запис видалено» у верхній частині головної сторінки. Так, обліковий запис було видалено, а не дезактивовано, як ви могли переконати на сторінці підтримки.

Видалити обліковий запис Crunchyroll для когось, хто помер

Хоча процес закриття облікового запису Crunchyroll непростий, він також не найскладніший. Отже, якщо ви відповідаєте за чиюсь цифрову спадщину після її смерті, виконайте наведені вище кроки, щоб видалити її обліковий запис Crunchyroll, якщо у вас є її реєстраційна інформація.

З іншого боку, якщо у вас немає облікових даних померлої особи, вам потрібно зв’язатися з командою підтримки Crunchyroll за допомогою цього Посилання «Сторінка контактів». і поясніть їм свою ситуацію.

Виберіть «Членство» як проблему, введіть свою електронну адресу та помістіть «Запит на видалення облікового запису» або «Запит на видалення облікового запису» в розділі теми. Потім введіть заявку та не забудьте включити адресу електронної пошти померлого користувача. Команда підтримки Crunchyroll негайно допоможе вам і видалить обліковий запис і всі пов’язані з ним дані назавжди.

Щоб завершити цей розділ, ми хотіли б нагадати вам, що важливо видалити онлайн-акаунти померлої людини, щоб запобігти крадіжці особистих даних і захистити їхні облікові записи від хакерів.

Питання що часто задаються

Чи легко скасувати Crunchyroll?

Так! Ви можете легко скасувати своє членство за кілька кроків. Він має кілька різних методів залежно від способу оплати, який ви використовуєте для отримання членства. Ви можете переглянути наш посібник про те, як скасувати підписку на Crunchyroll, щоб позбутися її без жодних проблем.

  Як об'єднати документи Microsoft Word

Чи безпечний Crunchyroll?

Це абсолютно безпечна та легальна платформа для трансляції аніме, оскільки вони володіють усіма необхідними ліцензіями на весь вміст у своїй бібліотеці.

Чи законно дивитися аніме на Crunchyroll?

Так, дивитися аніме на Crunchyroll цілком легально, оскільки це офіційна платформа з усіма необхідними ліцензіями для трансляції аніме, як-от Chainsaw Man і One Piece. Отже, вам не доведеться турбуватися про будь-які юридичні питання під час використання Crunchyroll.

Як відновити видалений обліковий запис Crunchyroll?

Ну, ви не можете відновити видалений обліковий запис. Хоча Crunchyroll дозволяє користувачам активувати свої облікові записи на сторінці «Деактивація облікового запису», платформа не деактивує обліковий запис. Він назавжди видаляє ваш обліковий запис за запитом, і тоді ви не можете відновити цей обліковий запис. Вам потрібно буде створити новий обліковий запис Crunchyroll і отримати нову підписку, щоб дивитися аніме.

Закрийте свій обліковий запис Crunchyroll назавжди

Ось і все для нашого посібника про те, як видалити обліковий запис Crunchyroll. Сподіваємося, ми змогли надати вам рішення з чіткими покроковими інструкціями. Слідкуйте за оновленнями Beebom, щоб отримати більше статей, пов’язаних із веб-сайтами потокового передавання аніме, такими як Crunchyroll, висвітленням популярних аніме, таких як One Piece, Jujutsu Kaisen тощо. Що ж, подивіться кілька популярних аніме, перш ніж видалити обліковий запис. Крім того, повідомте нам причину, чому ви вирішили видалити свій обліковий запис, у коментарях нижче.