Як назавжди видалити обліковий запис Netflix

Ні для кого не секрет, що за останні пару років Netflix втрачає своїх передплатників. Якщо ви один із тих користувачів, які шукають нову альтернативу Netflix, ви, мабуть, уже скасували своє членство в Netflix. Однак скасування підписки не призведе до негайного видалення облікового запису Netflix. У цій статті ми пояснили, як ви можете подати запит на негайне видалення свого облікового запису Netflix після скасування членства.

Назавжди видалити обліковий запис Netflix (2022)

Що станеться, якщо ви скасуєте обліковий запис Netflix?

Після скасування підписки Netflix ваш обліковий запис зберігатиметься протягом 10 місяців. Компанія використовує цей підхід, щоб полегшити користувачам доступ до своїх профілів, вибраного, налаштувань перегляду, історії переглядів тощо, якщо вони передумають і захочуть знову зареєструватися на Netflix. Однак у вас є можливість подати запит на дострокове видалення вашого облікового запису.

Щоб видалити обліковий запис Netflix відразу після скасування підписки, вам потрібно буде надіслати компанії електронний лист про видалення облікового запису. У наступному розділі ми детально описали, як це зробити.

  Де розмістити маршрутизатор для найкращої швидкості Wi-Fi

Найпростіший спосіб видалити обліковий запис Netflix

Щоб подати запит на видалення облікового запису до закінчення 10-місячного періоду очікування, вам слід надіслати електронний лист на адресу [email protected] з електронної адреси, пов’язаної з вашим обліковим записом Netflix.

Якщо ви надіслали запит на видалення свого облікового запису після скасування членства до закінчення поточного розрахункового періоду, Netflix за замовчуванням видалить обліковий запис у кінці платіжного циклу. Однак у вас також є можливість подати запит на негайне видалення облікового запису до закінчення розрахункового періоду.

Зразок електронного листа для видалення облікового запису Netflix

Ми додали зразок електронного листа, за допомогою якого можна швидко подати запит на видалення облікового запису. Залежно від ваших потреб ви можете змінити шаблон, перш ніж надсилати електронний лист про видалення облікового запису. Як ми зазначали вище, надсилання цього листа з тієї самої електронної адреси, пов’язаної з вашим обліковим записом Netflix, є важливим.

  Як видалити всі фотографії з iPhone

Вам не потрібно вказувати свій обліковий запис електронної пошти, пов’язаний із вашим Netflix, у темі, натомість надішліть електронний лист про видалення облікового запису, використовуючи той самий лист. Тим не менш, ось який формат електронної пошти слід використовувати:

Dear Netflix team,

I have canceled my Netflix subscription on <date> and have decided not to use Netflix anymore. Hence, I would like to request you to immediately delete my account from your database along with all the data associated to it ahead of the 10-month cooldown period. 
Thank you.

Regards,
<your name>

Не хочете видаляти Netflix? Натомість скасуйте підписку на Netflix

Якщо ви не хочете вручну видаляти свій обліковий запис Netflix, ви можете скасувати своє членство в Netflix і почекати 10 місяців, поки обліковий запис остаточно буде видалено. Щоб скасувати підписку на Netflix, перейдіть до Обліковий запис -> Скасувати членство -> Завершити скасування. Ви знайдете докладні інструкції щодо скасування членства в Netflix у нашому посібнику за посиланнями.

  Ось як отримати доступ до файлів на iPhone

Позбудьтеся свого облікового запису Netflix

Отже, ось і все. Таким чином ви можете остаточно видалити свій обліковий запис Netflix, не чекаючи 10 місяців. Хоча стандартна 10-місячна політика зберігання облікових записів Netflix за замовчуванням підходить для більшості людей, добре мати можливість вручну ініціювати видалення раніше, ніж це. Якщо ви все ще сумніваєтеся, що стосується скасування членства, рекомендуємо переглянути найкращі фільми Netflix і найкращі шоу Netflix, перш ніж натиснути на курок. Проте, яка причина деактивації облікового запису Netflix? Дайте нам знати в коментарях нижче.