Як назавжди видалити обліковий запис Instagram

Categories:

Давайте подивимося правді в очі, Instagram іноді може бути приголомшливим.

З огляду на кількість відеоконтенту, який ви бачите щодня, здається, що прокручування стало нестримною звичкою, тому що ви не хочете пропустити «наступний цікавий ролик». Година прокручування швидко перетворюється на 4 години, і якщо ви схожі на мого двоюрідного брата, ваш екранний час може навіть досягти даху.

Незалежно від того, чи ви втомилися від залежності від соціальних мереж, чи просто відчуваєте, що Instagram більше для вас марний, видалення облікового запису здається логічною ідеєю.

Проблема в тому, що це не такий простий процес, як раніше. Раніше ви просто заходили в налаштування й бачили можливість негайно видалити свій обліковий запис. Це вже не так.

Зараз процес дещо заплутаний, особливо після кількох останніх оновлень. Однак ви можете сидіти склавши руки та слідувати, як я найпростіше викладу кроки в цій публікації.

Якщо ви надаєте перевагу перегляду покрокового посібника з цього процесу, подивіться коротке відео:

Давайте дізнаємося більше.

Чому ви можете видалити свій обліковий запис Instagram

Незалежно від того, наскільки залежним може бути Instagram, бувають ситуації, коли видалення облікового запису здається найкращим заходом. Ось кілька причин, чому ви можете видалити свій обліковий запис Instagram.

  Як додати підписи до Instagram Stories

#1. Порівнюйте своє життя з життям інших 👥

Легко потрапити в ідеальний світ, який зображують користувачі Instagram, який у більшості випадків не є реальністю. Ви також можете втомитися порівнювати своє життя з прекрасними моментами інших і думати, чому ви не жили таким життям.

Це серйозна проблема нашого суспільства, і чим раніше ми усвідомимо її вплив, тим краще для нас.

Читайте також: Отримайте нові навички за допомогою цих програм

#2. Потрібна перерва 🌴

Робити перерви необхідно, і це стосується всіх аспектів життя. Якщо ви відчуваєте, що вам дійсно потрібна перерва в соціальних мережах, видалення вашого облікового запису може стати чудовим кроком у цьому.

Постійне бомбардування сповіщеннями та потреба «завжди» бути на зв’язку може бути психічним виснаженням для більшості людей.

#3. Занадто багато часу на день ⌛

Якщо ви витрачаєте занадто багато часу на прокручування в Instagram, є величезна ймовірність, що це вплине на ваш графік. Ви можете помітити, що користуєтеся Instagram, навіть коли настав час роботи чи сну.

Резервне копіювання даних

Перш ніж ми продовжимо процес видалення, ви можете створити резервну копію та завантажити всі дані свого облікового запису, перейшовши у свій профіль, торкнувшись 3 рядків, торкнувшись Вашої активності та нарешті торкнувшись Завантажити вашу інформацію.

Це дозволить вам завантажувати дані свого облікового запису, такі як історії, фотографії, ролики, архівні публікації тощо.

Як назавжди видалити обліковий запис Instagram

Ось кроки, які вам потрібно виконати, щоб назавжди видалити свій обліковий запис Instagram.

Крок 1: відкрийте Instagram і торкніться значка профілю.

Крок 2: торкніться трьох ліній у верхньому правому куті.

Крок 3: натисніть Налаштування та Конфіденційність.

  Як опублікувати живу фотографію в Instagram

Крок 4. Прокрутіть униз, доки не побачите Довідка. Натисніть на нього.

Крок 4. Торкніться Довідкового центру.

Крок 5. Ви повинні побачити такий екран. Вам потрібно торкнутися трьох ліній у верхньому правому куті.

Крок 6. Натисніть «Керувати обліковим записом».

Крок 7: натисніть «Видалити свій обліковий запис».

Крок 8. Звідси потрібно торкнутися там, де написано «Тимчасово вимкнути обліковий запис Instagram».

Крок 9. Прокрутіть униз, доки не побачите посилання з текстом «Видалити обліковий запис Instagram».

Крок 10: Торкніться спадного меню Довідка програми iPhone.

Крок 11: Торкніться довідки мобільного браузера.

Крок 12. Прокрутіть униз, доки не побачите посилання з текстом «Видалити свій обліковий запис». Вам потрібно натиснути на нього.

Крок 13: Тут вам потрібно вибрати причину, чому ви хочете видалити свій обліковий запис. Коли ви побачите найбільш прийнятну причину, торкніться її або виберіть опцію «Щось інше».

Крок 14: Щоб підтвердити, вам потрібно буде ввести свій пароль.

Крок 15: Нарешті, натисніть «Видалити», і все готово.

Це були кроки, які вам потрібно було зробити з вашого боку. Далі Instagram займе 30 днів, щоб завершити процес видалення. Якщо протягом цих 30 днів ви передумаєте видаляти свій обліковий запис, ви можете просто ввійти знову, і видалення буде скасовано.

Протягом 30 днів ваш обліковий запис не буде видимим для всіх.

Як деактивувати обліковий запис Instagram

Якщо ви не впевнені, чи хочете назавжди видалити свій обліковий запис Instagram, я рекомендую деактивувати його. Це дозволить вам повертатися до свого облікового запису, коли забажаєте, і уникнути будь-яких незворотних збитків.

Дезактивація є чудовим тимчасовим рішенням для таких проблем, як розумова втома та неправильний графік через соціальні мережі.

Кроки для деактивації облікового запису майже такі ж, як і для видалення облікового запису, за винятком того, що на сторінці, де ви обираєте причину видалення облікового запису, вам потрібно натиснути на посилання з текстом «Тимчасово деактивувати».

  Як побачити активність вашого підписника в Instagram

Виберіть причину деактивації на цій сторінці, введіть пароль і натисніть кнопку тимчасової деактивації.

Після деактивації вашого облікового запису весь ваш обліковий запис, включаючи всі ваші фотографії, коментарі та оцінки “подобається”, буде приховано, доки ви знову не ввійдете до свого облікового запису.

Поради, як перестати відчувати себе перевантаженим під час використання Instagram

Іноді більше, ніж видалення або деактивація облікового запису Instagram, вам потрібні кращі способи керування використанням програми. Ідеальний сценарій — не дозволяти програмі поглинути вас. Ось кілька коротких порад, які допоможуть вам завжди бути в курсі роботи програми.

#1. Скасуйте підписку на непотрібні акаунти 👤

Якщо ви помітили, що деякі облікові записи, на які ви підписалися, викликають у вас погані почуття або не додають цінності вашому життю, настав час скасувати їх підписку.

#2. Робіть регулярні перерви 🌴

Як згадувалося в цій публікації, відпочинок необхідний кожній людині. Надмірне спілкування з соціальними медіа може виснажувати психіку, оскільки там надто багато інформації, і наш мозок час від часу потребує відпочинку.

#3. Якість > Кількість ✅

Замість того, щоб споживати кожну дрібницю вмісту, що з’являється на вашому екрані, спробуйте взаємодіяти з обліковими записами, які дійсно додають цінності вашому життю. Зосередьтеся на якості, а не на кількості.

#4. Використовуйте функцію вимкнення звуку 🔇

Кожен телефон має цю функцію, і слава Богу за це. Якщо ви продовжуєте відчувати себе переповненими соціальними мережами, вам слід частіше використовувати функцію вимкнення звуку, щоб зменшити шум.

Заключні думки

Видалення облікового запису Instagram може здатися великим кроком, і це може вас утримати. Однак, якщо ви впевнені, що результат буде для вас корисним, рекомендую продовжувати.

Якщо ви не впевнені, завжди є можливість вимкнути його або спробувати краще впоратися з перевантаженням, яке приходить із ним.

Далі дізнайтеся, як вимкнути бізнес-аккаунт в Instagram і перейти в особистий.