Як назавжди видалити обліковий запис Activision

Activision — це видавець відеоігор, що базується в Сполучених Штатах, відомий своєю успішною грою Call of Duty, а також Tony Hawk, Pitfall, Skylanders, Guitar Hero та багатьма іншими назвами. Їхні ігри доступні майже на кожній ігровій консолі та операційній системі комп’ютера, а також на смартфонах і в Інтернеті. Call of Duty: Warzone — одна з їхніх найпопулярніших мультиплатформенних ігор Battle Royale. Обліковий запис Activision зберігає всі ігрові дані, прогрес, бали та статистику, і він корисний для гри в міжплатформенні ігри з друзями. Він також пов’язує обліковий запис із PlayStation і Xbox. Однак з будь-якої причини, якщо ви думаєте про те, як видалити обліковий запис Activision, ви знаходитесь у правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам видалити обліковий запис Activision.

Як назавжди видалити обліковий запис Activision

На відміну від блискавичної швидкості Інтернету та іншої надшвидкої веб-обробки, процес видалення облікового запису Call of Duty (Activision) займає деякий час, і після того, як буде зроблено запит, обліковий запис і всю особисту інформацію буде стерто протягом певного часу. кілька днів.

Примітка. Ви не можете увійти в обліковий запис після його видалення, і всі дані та статистика буде втрачено. Перед видаленням облікового запису зробіть резервну копію всієї важливої ​​інформації.

1. Відкрийте веб-сайт Activision і натисніть «Увійти».

2. Введіть адресу електронної пошти та пароль.

3. Потім натисніть Профіль у верхньому правому куті.

4. Натисніть «Конфіденційність і безпека».

5. Прокрутіть униз. Там ви побачите гіперпосилання на Конфіденційність і захист даних, виділене жирним шрифтом. Натисніть на це посилання.

6. Нова сторінка перенаправить вас на сторінку конфіденційності та захисту даних. Звідти натисніть Надіслати новий запит.

7. Прокрутіть трохи вниз і виберіть країну проживання.

8. Під цим поставте прапорець біля умов і натисніть «Перейти до порталу конфіденційності та захисту даних».

9. Тепер натисніть «Видалити мої особисті дані (право на видалення).

10. Щоб видалити обліковий запис, вам потрібно буде повторно увійти. Натисніть на Activision.

11. Введіть свій ідентифікатор електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти».

12. Виберіть Captcha та натисніть прапорець, щоб прийняти Умови використання.

13. Потім натисніть Видалити мою особисту інформацію (право на видалення).

14. Нарешті, установіть прапорець і виберіть Видалити мою особисту інформацію (право на видалення).

Запит буде розглянуто та оброблено протягом кількох днів.

Додаткові методи

Ось ще кілька додаткових методів, за допомогою яких ви можете видалити свій обліковий запис Activision.

Спосіб 1: назавжди видаліть обліковий запис Activision через пошту

Обліковий запис Activision також можна видалити, надіславши електронний лист через зареєстрований ідентифікатор електронної пошти. Ось як видалити обліковий запис Activision електронною поштою:

1. Увійдіть у свою електронну пошту за допомогою зареєстрованого ідентифікатора електронної пошти Activision.

2. Напишіть новий електронний лист щодо видалення вашого облікового запису та особистої інформації із сервера або бази даних Activision.

3. Введіть рядок теми як запит на видалення мого облікового запису.

4. Надіслати на адресу [email protected]

Спосіб 2: видалення облікового запису Activision через Twitter

Так, ви також можете видалити свій обліковий запис Activision у Twitter, просто надіславши повідомлення. Ось як видалити обліковий запис Activision за допомогою Twitter:

1. Перейдіть на сторінку служби підтримки Activision у Twitter і створіть нове пряме повідомлення щодо видалення вашого облікового запису та особистої інформації із сервера або бази даних Activision.

2. Надішліть його на офіційний обліковий запис Activision і вкажіть зареєстрований ідентифікатор електронної пошти та ім’я користувача Activision.

Вони мають відповісти вам протягом кількох днів. Отримавши підтвердження про те, що ваш обліковий запис видалено, перейдіть на веб-сайт Activision і спробуйте ввійти, щоб перевірити, чи ваш обліковий запис і дані видаляються.

Порада спеціаліста: як відновити обліковий запис Activision

Щоб розпочати та завершити процес видалення облікового запису Activision, вам знадобиться пароль для входу та підтвердження процесу видалення облікового запису. Якщо ви забули пароль свого облікового запису Activision, виконайте цей простий процес, щоб скинути пароль:

1. Відкрийте веб-сайт Activision і натисніть «Увійти».

2. Натисніть Забули пароль.

3. Введіть адресу електронної пошти та натисніть «Надіслати».

4. Посилання для скидання пароля буде надіслано електронною поштою. Відкрийте посилання та створіть новий пароль.

Ви також можете відновити свій обліковий запис Activision за допомогою облікових даних PlayStation, Xbox, Steam або Battle.net, якщо будь-який із цих облікових записів було пов’язано з вашим обліковим записом.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему видалення облікового запису Activision. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.