Як надіслати факс безкоштовно з комп’ютера

Факси не є звичайним предметом побуту, тому надсилання та отримання факсів може бути проблемою. На щастя, ви можете використовувати Інтернет, щоб безкоштовно надсилати факси, не турбуючись про папір і тонер. Ось кілька найкращих послуг, які дозволяють безкоштовно надсилати факси.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

 • Платформи
  : Інтернет, iOS.

 • Безкоштовні факси
  : 5 вихідних і 25 вхідних факсів на місяць.

FaxBurner — це безкоштовна служба, яка дозволяє надсилати й отримувати факси. Він простий у використанні, і ви навіть можете надсилати факси зі свого iPhone за допомогою програми iOS. Після реєстрації безкоштовного облікового запису ви отримаєте одноразовий номер факсу та вхідну скриньку, де ви зможете переглядати свої факси. Ви можете надіслати п’ять і отримати 25 факсів на місяць, використовуючи безкоштовний обліковий запис.

Важливо зауважити, що термін дії одноразового номера факсу закінчується через 24 години. Тому розумно не використовувати його для тривалого спілкування. Якщо ви хочете зберегти номер факсу та надсилати більше факсів, ви можете перейти на платні плани FaxBurner.

Професійний обліковий запис надає вам 500 сторінок, а обліковий запис Premier — 2000 сторінок щомісяця для надсилання факсів. Обидва плани мають постійний номер факсу.

 • Платформи
  : Веб.

 • Безкоштовні факси
  : Два вихідних факси на день, без вхідних.

GotFreeFax — це безкоштовна онлайн-служба, яка дозволяє надсилати факси на будь-який номер у США чи Канаді. Ви можете ввести факс на веб-сайті або завантажити його як файл PDF, DOC або JPG. З безкоштовним рівнем ви можете надсилати до трьох сторінок на факс і максимум два факси на день.

Якщо ви хочете надсилати більше сторінок на факс або більше факсів на день, вам потрібно буде скористатися послугою Premium. Наприклад, ви можете надіслати факсом 10 сторінок за $0,98, 20 сторінок за $1,98 і 30 сторінок за $2,98. Крім того, доступний план передоплати, за яким ви можете придбати кредит і використовувати наданий PIN-код для надсилання факсом великої кількості сторінок.

Варто зазначити, що GotFreeFax не підтримує вхідні факси і доступний лише в Інтернеті. Інтерфейс може виглядати застарілим, але він простий у використанні.

 • Платформи
  :

  Інтернет.

 • Безкоштовні факси
  : п’ять вихідних факсів на день, без вхідних.

FaxZero — це зручна служба факсів, яка пропонує велику кількість безкоштовних щоденних факсів. Ви можете надіслати до п’яти факсів на день, причому кожен факс містить до трьох сторінок, що становить 15 сторінок на день. Безкоштовний сервіс підтримує файли PDF, DOC і JPG, і ви можете надсилати факси на будь-який номер у США та Канаді.

Одним із недоліків безкоштовної послуги є те, що вона включає титульну сторінку з брендом FaxZero на всіх ваших факсах. Якщо ви виберете платну послугу, ви можете надіслати до 25 сторінок на факс без реклами на обкладинці. Платна послуга також пропонує пріоритетну доставку та коштує 1,99 доларів США за факс.

FaxZero доступний лише в Інтернеті, і хоча інтерфейс не найпривабливіший, він простий у використанні. Немає необхідності проходити процес реєстрації, і все, що вам потрібно, є на головній сторінці.

 • Платформи:
  Інтернет, iOS, Android.

 • Безкоштовні факси:
  10 вихідних факсів, жодного вхідного.

Fax.Plus пропонує сучасний інтерфейс папки “Вхідні” та різноманітні функції для інтеграції ваших факсів із вашим робочим простором. Крім веб-програми, програми FAX.PLUS дозволяють надсилати факси через пристрої Android та iOS. Безкоштовний план дає змогу безкоштовно надіслати 10 сторінок факсу. Якщо вам потрібно надіслати більше сторінок, ви можете заплатити за кожну сторінку окремо або придбати платний план.

Fax.Plus пропонує чотири платні плани: Basic, Premium, Business і Enterprise. Ці плани дозволяють надсилати 200, 500, 1000 і 4000 сторінок на місяць відповідно. Якщо вам потрібно більше сторінок, ви можете купити їх за низькою ціною. Вартість додаткових сторінок зменшується, коли ви переходите на вищі плани. План Enterprise також включає розширені функції, такі як інтеграція Slack і резидентність даних.

 • Платформи:
  Інтернет, Android, iOS, Mac, Windows, розширення Google Suite, надбудова Office.

 • Безкоштовні факси:
  10 вихідних факсів, жодного вхідного.

CocoFax — це надійне та ефективне рішення для всіх ваших бізнес-факсових потреб. Він підтримує багато платформ і може бути легко інтегрований у ваш існуючий робочий простір. Ви можете використовувати CocoFax із Google Drive, DropBox або OneDrive, а також надсилати факси через електронну пошту, веб-програму CocoFax або програми для смартфонів і комп’ютерів. Ви також можете надсилати та отримувати факси через розширення Google Chrome.

Зареєструватися в CocoFax легко і безкоштовно. Ви отримаєте номер факсу, за яким ви зможете безкоштовно надіслати 10 факсів. Потім ви можете перейти на преміум-підписку, щоб користуватися більшими функціями та надсилати/отримувати більше факсів. CocoFax пропонує п’ять платних планів: Lite, Basic, Premium, Business і Enterprise. Усі ці плани мають міжнародне покриття та необмежений обсяг пам’яті.

 • Платформи:
  Інтернет, Android, iOS.

 • Безкоштовні факси:
  30 вихідних і 30 вхідних факсів протягом одного місяця.

eFax не має безкоштовного плану, але пропонує безкоштовну пробну версію свого плану eFax Plus. Це дає змогу надсилати до 30 сторінок на місяць і отримувати до 30. Завдяки цій безкоштовній пробній версії ви можете використовувати програму eFax для доступу до надісланих і отриманих факсів і пошуку в них.

Ви також можете спробувати план eFax Pro, який пропонує 150 сторінок на місяць, надісланих і отриманих. Усі платні плани eFax мають необмежений обсяг пам’яті та безкоштовні номери.

 • Платформи:
  Інтернет.

 • Безкоштовні факси:
  без вихідних і 50 вхідних факсів.

FaxBetter пропонує безкоштовну послугу, яка дозволяє отримувати та переглядати вхідні факси. Ви можете отримувати до 50 сторінок факсу щомісяця безкоштовно. Це чудовий варіант, якщо ви завжди отримуєте лише факси. Ви також можете надсилати факси через FaxBetter, але вам потрібно буде заплатити за підписку.

З преміум-підпискою ви отримаєте виділений номер факсу та необмежену пам’ять для факсів. Вартість підписки починається від 9,95 доларів на місяць.

  Як створити кортежі в Python і навіщо їх використовувати?