techukraine.net Facebook,Instagram Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

| | 0 Comments| 12:16 PM
Categories:

Facebook придбав Instagram у 2012 році, але платформи залишилися переважно окремо. Однак у 2020 році це змінилося — тепер ви можете надсилати повідомлення будь-кому на Facebook із програми Instagram. Ми покажемо вам, як використовувати функцію обміну повідомленнями між додатками.

Обмін повідомленнями між додатками працює в обох напрямках: Facebook Messenger до Instagram або Instagram до Facebook Messenger. Проте в Instagram він стає помітнішим, оскільки значок «Прямо повідомлення» замінено значком Messenger.

Однак є кілька обмежень. Ви можете надсилати повідомлення людям у Facebook лише з Instagram, а не груп чи сторінок. У Facebook Messenger ви можете надсилати повідомлення будь-якому обліковому запису Instagram, але не групам прямих повідомлень.

  Як повернути запит на дружбу на Facebook

Важливо зазначити, що дві платформи не «злилися». Ваші розмови в Месенджері не з’являться раптово в Instragam або навпаки. Ви дійсно повинні шукати людей на іншій платформі.

Щоб почати, відкрийте програму Instagram на своєму iPhone, iPad, або Android пристрій. Торкніться значка Messenger у верхньому правому куті.

Далі введіть ім’я людини в поле пошуку вгорі.

Коли ви вводите текст, результати відображатимуться нижче в різних розділах. Інші люди в Instagram з’являться вгорі, за ними – «Друзі Facebook». Торкніться особи, яку ви шукаєте, якщо вона з’явиться, або натисніть «Показати все», щоб побачити більше результатів у Facebook.

  Як вимкнути сповіщення в Facebook Messenger

Ви побачите підказку «Ви надсилаєте повідомлення в обліковий запис Facebook». Тепер ви можете надіслати повідомлення, і ваш друг побачить подібну підказку.

Якщо ви не дружите з людиною на Facebook, йому буде запропоновано «Прийняти» повідомлення.

Це те, що ваш друг побачить у Facebook Messenger.

Знову ж таки, це працює так само, якщо ви надсилаєте комусь повідомлення в Instagram із Facebook Messenger. Вам просто потрібно знайти обліковий запис Instagram, і обидва люди побачать підказки, подібні до наведених вище.

Спливаюче вікно також з’являється, коли ви отримуєте повідомлення в Instagram з облікового запису Facebook.

Обмін повідомленнями між додатками особливо зручний, якщо у вас є час від часу розмови у Facebook Messenger, але ви не хочете, щоб програма була встановлена ​​— ви можете просто використовувати її в Instagram.

  Як визначити клікбейт на Facebook [Chrome]

Невелика інтеграція може зробити величезну різницю!