Як надіслати не стиснені фотографії через Whatsapp

| | 0 Comments| 12:34 PM
Categories:

Whatsapp є одним із найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями сьогодні. У ньому є групи чатів, які ви можете створювати та адмініструвати, обмінюватися документами та, звичайно, наскрізне шифрування. Це чудовий додаток, і багато людей використовують його як для роботи, так і для повсякденного спілкування. Справа в тому, що він чудово підходить для розмови, але не підходить для обміну фотографіями. Whatsapp стискає фотографії, коли надсилає їх. Ось чому, якщо ви ділитеся фотографіями з відпустки чи чимось подібним, вам варто розглянути можливість використання іншого сервісу або спробуйте цю невелику хитрість, щоб надіслати нестиснені фотографії через Whatsapp.

  Як скасувати надсилання повідомлення в Whatsapp

Цей фокус не займе багато часу, якщо ви користуєтеся комп’ютером або телефоном Android. На iPhone його налаштування займає трохи часу. Щоб надіслати нестиснені фотографії через Whatsapp, ви повинні надіслати їх як звичайні документи. Це досить просто на настільному комп’ютері або телефоні Android, але на iPhone ви не можете отримати доступ до своєї камери, коли надсилаєте документи. Обхідним є завантаження їх в iCloud, що має бути легко в iOS 11 завдяки програмі «Файли».

Надсилайте нестиснені фотографії через Whatsapp

Відкрийте ланцюжок чату та натисніть кнопку «плюс» біля поля введення тексту. Ігноруйте параметр «Фотографії та відео» та замість цього торкніться параметра «Документи».

  Як створити власний пакет наклейок для WhatsApp на iPhone та Android

Якщо у вас Android, ви можете просто перейти до Фотографій у своїй камері. Виберіть фотографію та надішліть її. Whatsapp підтвердить, чи хочете ви надіслати зображення.

На iPhone вам потрібно спочатку зберегти фотографії в програмі «Файли». Коли ви поділитеся документом, Whatsapp відкриє програму «Файли», з якої ви можете вибрати зображення. Виберіть зображення та надішліть його. Як і Android, вас також попросять підтвердити, що ви хочете надіслати зображення.

Обмеження

Якщо ви користуєтеся iPhone, вам доведеться завантажувати зображення в iCloud за допомогою програми «Файли», що займе час. Коли фотографія надсилається через Whatsapp, вона знову споживає пропускну здатність, а також час.

Фотографії, які надсилаються як документи, не відображаються як ескізи. Ви можете переглянути зображення, натиснувши на нього, але візуально ви не зможете визначити, що це за фотографія, з ланцюжка чату.

  Як вимкнути обмін повідомленнями для членів групи в Whatsapp

Найкраще використовувати службу або додаток, створений спеціально для обміну фотографіями, а не Whatsapp. Якщо у вас немає інших варіантів, і ви в крайньому випадку, ця маленька хитрість допоможе вам надіслати фотографії кращої якості.