Як надіслати запрошення на подію, які автоматично налаштовуються для часових поясів

| | 0 Comments| 4:06 AM
Categories:

Працювати в двох різних часових поясах непросто. У цьому є свої переваги, але звикнути до цього не найпростіше. Яскравий недолік роботи в різних часових поясах виявляється, коли вам потрібно провести зустріч або захід. Зустрічі важко координувати, але коли вам доводиться координувати їх між двома різними часовими поясами, процес стає ще складнішим. Outlook дозволяє надсилати запрошення на зустрічі, але не може врахувати різницю в часових поясах. Люди в одному часовому поясі завжди повинні будуть конвертувати час для своєї області. No Time Zone — це безкоштовна веб-програма, яка може автоматично налаштовувати часові пояси. Все, що вам потрібно зробити, це створити подію та скористатися послугою, щоб поділитися запрошенням.

  Як приховати адреси електронної пошти в контактній групі Outlook

Автоналаштування для часових поясів

Відвідайте Без часового поясу і створити подію. Він автоматично визначить ваш поточний часовий пояс у налаштуваннях комп’ютера. Дайте своєму запису назву та введіть звичайну інформацію; назву події, час її проведення та дату. Немає часового поясу не дозволяє вам додати місце до події, яке, враховуючи, що воно має бути в різних часових поясах, має певний сенс. Після створення події натисніть кнопку Зберегти запис.

Коли ви зберігаєте запис, No Time Zone надає вам посилання, яким ви можете поділитися. Це посилання вказуватиме того, хто його відкриє, назад до No Time Zone, до конкретної події, яку ви створили. Але буде одна різниця; час зміниться відповідно до часового поясу, у якому відкрито посилання.

  Розсортуйте всі публікації Reddit за посиланнями, зображеннями та відео

Наприклад, якщо ви створите подію в Лондоні та поділитеся нею з кимось із Гонконгу, без часового поясу автоматично налаштуватиме часові пояси. Ваш одержувач у Гонконгу вважатиме, що час події було конвертовано спеціально для його часового поясу.

Обмеження

Часовий пояс не є ідеальним. Він вирішує одну проблему, наприклад, керування часовими поясами, але йому не вистачає багатьох основних функцій, таких як параметр розташування. Якщо ви використовуєте його для організації зустрічей, можливо, вам знадобиться додати порядок денний або доповнити запис. Таким чином, веб-програму не можна використовувати самостійно. Ви можете поділитися посиланням електронною поштою. Ваша електронна пошта дозволить вам прикріпити будь-які додаткові документи, необхідні учасникам зазначеного заходу. Якщо вам потрібно перенаправити учасників до певного місця, вам доведеться вставити карту в електронний лист або, можливо, додати посилання на це місце. Ви можете отримати плюс-код Карт Google, щоб було легше шукати місцезнаходження.

  Як швидко створити власну тему для браузера Chrome