Як надіслати анонімну електронну пошту безкоштовно

Categories:

Щоб надсилати анонімні електронні листи, надійного шифрування недостатньо, і постачальники послуг електронної пошти все одно можуть зберігати записи вашої IP-адреси, імені, місцезнаходження та інформації про одержувача. Тому вам потрібен надійний анонімний постачальник електронної пошти, який не розкриє вашу справжню особу. Анонімний електронний лист приховує вашу справжню особу, і її неможливо відстежити. Ваші електронні листи шифруються анонімними постачальниками послуг електронної пошти, що означає, що ніхто не може бачити вміст таких зашифрованих електронних листів. Уразливість зростає, коли наші електронні листи переміщуються з одного сервера на інший, тому шифрування відіграє важливу роль, роблячи електронні листи нечитабельними для ненавмисного одержувача. У цій статті ми дізнаємося, як надсилати анонімні електронні листи через Gmail. Якщо ви хочете надіслати анонімну електронну пошту безкоштовно, прочитайте нашу статтю повністю, щоб дізнатися, як.

Як надіслати анонімну електронну пошту безкоштовно

Продовжуйте читати докладні відомості про надсилання анонімних електронних листів через Gmail.

Що таке анонімний обліковий запис електронної пошти?

Анонімний обліковий запис електронної пошти – це служба електронної пошти, у якій одержувач не може переглядати інформацію про відправника. У такому типі електронних листів одержувач абсолютно не знає про особу відправника. Ці анонімні служби зазвичай використовуються з неетичних причин. Хакери використовують і надсилають анонімні електронні листи, щоб отримати особисту інформацію своїх цілей. Особистою інформацією можуть бути PIN-коди банківських рахунків, паролі соціальних мереж, паролі онлайн-магазинів тощо.

  Як прискорити робочий стіл Cinnamon

Переваги та причини використання анонімних електронних листів

 • За допомогою анонімних електронних листів ви можете висловити свою думку з різних питань, не маючи проблем.
 • Якщо ви перебуваєте в загальнодоступній мережі, існує ймовірність того, що ваші особисті дані та ідентифікаційні дані можуть бути викрадені, і тут анонімні служби електронної пошти можуть допомогти, захистивши вас від таких атак.
 • Сервіси анонімної електронної пошти не вимагають від вас введення вашої особистої інформації, і ця функція допоможе вам зберегти ваші особисті дані в безпеці.
 • Анонімні електронні листи надсилаються для обміну конфіденційними даними, якими неможливо поділитися іншим чином.
 • Конфіденційними даними може бути що завгодно, і анонімні електронні листи є найдосконалішим способом передачі таких даних між цифровими платформами без розкриття особи сторін, залучених до передачі.
 • Ви також можете використовувати анонімні електронні листи для розіграшу вашої родини та друзів.
 • Анонімні електронні листи зазвичай використовуються для неетичних дій, але якщо ви знаєте, як використовувати функцію позитивно, тоді ви в безпеці.
  Що таке розташування знімка екрана FFXIV?

Як надіслати анонімну електронну пошту через Gmail

 • Ви навіть можете використовувати Gmail, щоб створити анонімний обліковий запис електронної пошти та безкоштовно надсилати анонімну електронну пошту, але це повністю залежить від Gmail і того, скільки інформації він у вас запитує.
 • Під час створення анонімного облікового запису в Gmail обов’язково використовуйте VPN, оскільки це допоможе вам приховати своє місцезнаходження.
 • Ви можете використовувати фальшиве ім’я, яке звучить як справжнє.
 • Вибираючи свою адресу електронної пошти, не вказуйте жодної особистої інформації та не намагайтеся використовувати ім’я користувача, яке ви вже використовували в іншому місці.
 • Gmail запитує номер телефону під час реєстрації, тому переконайтеся, що ви не вводите свій справжній номер телефону, скористайтеся програмою Text+ і виберіть із нього номер телефону.
 • Коли Gmail запитує вашу дату народження, не вводьте свою справжню дату народження, замість цього введіть фальшиву дату народження, щоб її було легше відстежити.
 • Gmail завжди запитує електронну адресу для відновлення. Будьте розумні та не вводьте справжню електронну адресу.
 • І останнє, але не менш важливе, завжди пам’ятайте про те, щоб увімкнути VPN під час входу в цей анонімний обліковий запис Gmail, оскільки якщо ви цього не зробите, ви відкриєте Gmail свою справжню IP-адресу.
  8 найбезпечніших календарів, які ви можете використовувати у 2022 році

Як безкоштовно надіслати анонімний електронний лист із вкладенням

Коли ми говоримо про постачальників послуг електронної пошти для утилізації, Guerrilla Mail — це найвідоміша служба тимчасової електронної пошти, яка дозволяє надсилати та отримувати анонімні електронні листи. Ви можете вкладати різні типи файлів у свої електронні листи як вкладення. Щоб безкоштовно надіслати анонімну електронну пошту з вкладеними файлами, виконайте наведені нижче дії.

1. По-перше, перейдіть до Сайт партизанської пошти.

2. Клацніть КОМПОНУВАТИ з чотирьох доступних вкладок

3. Введіть адресу електронної пошти одержувача в текстовому полі Кому:

4. Введіть мотив надсилання електронного листа в текстовому полі Тема:

5. Введіть вміст електронної пошти в білому полі під текстовим полем Тема:

6. Щоб прикріпити файли до електронної пошти, клацніть вкладку «Вибрати файл».

7. Відкриється спливаюче вікно; ви можете вибрати файли, які хочете прикріпити до електронного листа. Примітка: Ви можете переглянути вкладений файл під вкладкою Вибрати файл

8. Перевірте файл, який ви завантажили.

9. Нарешті натисніть вкладку «Надіслати», щоб надіслати електронний лист

***

Ми сподіваємося, що тепер ви знаєте, як безкоштовно надсилати анонімні електронні листи. У статті також розповідається про те, як надсилати анонімні листи через Gmail. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче та повідомляти нам, що ви хочете дізнатися та прочитати далі.