Як надсилати факси з iPhone: 5 найкращих програм

| | 0 Comments| 6:25 AM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Ви не можете надіслати факс зі свого iPhone без програми стороннього розробника, оскільки в iOS ця функція відсутня.
 • Fax Burner — найкраща безкоштовна програма для надсилання факсів із вашого iPhone. Ви можете надіслати до п’яти сторінок безкоштовно та отримувати 25 сторінок на місяць.
 • Якщо ви хочете надіслати факсом кілька сторінок, вам доведеться заплатити комісію незалежно від того, яку програму ви використовуєте.

iOS не пропонує вбудовану функцію, яка дозволяє надсилати факси з iPhone. Для цього вам знадобиться програма стороннього розробника. Ми навчимо вас надсилати факси з iPhone за допомогою програми, яку ми рекомендуємо, а потім перерахуємо додаткові параметри, які ви можете спробувати.

Як надіслати факс зі свого iPhone безкоштовно

Хоча вони стали менш поширеними, існує кілька причин, чому факсимільні апарати все ще використовуються сьогодні. Отже, якщо вам потрібно швидко надіслати факс і ви не бажаєте підписуватися на платіжний план або вводити дані кредитної картки, Fax Burner — найкраща програма для безкоштовного надсилання факсів із вашого iPhone.

Завантажити:Записувач факсів (Безкоштовно, доступна підписка)

За допомогою Fax Burner ви можете надіслати факсом до п’яти сторінок і безкоштовно отримувати до 25 сторінок факсу на місяць. Ці безкоштовні функції застосовуються, навіть якщо ви використовуєте Fax Burner для надсилання факсів із комп’ютера.

Щоб почати надсилати факс зі свого iPhone, завантажте та запустіть програму, введіть адресу електронної пошти та пароль, щоб створити безкоштовний обліковий запис, а потім виконайте такі дії:

 • Торкніться «Написати факс».
 • У полі Кому введіть номер факсу одержувача. У полі «Примітка до супровідного листа» можна ввести деякі примітки, але це необов’язково.
 • Торкніться значка плюс (+) поруч із Сторінки для факсу.
 • Виберіть «Зробити фотографію», щоб сфотографувати документ, який потрібно надіслати факсом. Якщо у вас уже є готове зображення, виберіть «Вибрати з бібліотеки» або «Вибрати з Dropbox».
 • Якщо ви хочете надіслати факсом більше однієї сторінки, знову торкніться того самого значка плюса (+) і повторіть попередній крок.
 • Закінчивши, торкніться «Надіслати факс до факсу» зі свого iPhone. Після того як ваш факс буде надіслано, ви побачите спливаюче вікно Ваш факс у дорозі.
 •   Як перемістити картинки в Microsoft Word

  На наведених вище зображеннях ви також помітите зелений значок олівця на завантажених зображеннях. Натискання на нього дозволяє редагувати зображення. До файлу, який потрібно надіслати факсом, можна додати текст, анотації та підпис.

  Якщо ви завантажили неправильні зображення, просто торкніться синьої кнопки «Видалити» та почніть спочатку, щоб легко повторно завантажити файли.

  Якщо вам потрібно отримати факс, Fax Burner надає вам безкоштовний номер факсу, яким ви можете користуватися протягом 24 годин. На даний момент пропонуються лише телефонні номери США, термін дії номера закінчується через 24 години, тому вам потрібно щоразу генерувати новий.

  Щоразу, коли вам потрібно надіслати факсом більше п’яти сторінок, Fax Burner пропонує місячний і річний план передплати. Місячний план коштує 12,99 доларів і включає 500 вхідних і вихідних сторінок.

  Найкращі альтернативні програми факсу для iPhone

  Якщо вас не влаштовує Fax Burner, ви можете перевірити кілька інших програм для надсилання факсів зі свого iPhone. Нижче ми розглянемо унікальні аспекти кожної програми та те, як вони можуть найкраще задовольнити ваші потреби надсилання факсів.

  ФАКС з iPhone

  ФАКС із iPhone дозволяє надсилати факси з понад 90 країн. План передплати на програму робить її придатною для тих, хто хоче надсилати й отримувати велику кількість факсів, не зазнаючи додаткових витрат, коли надсилається більше сторінок.

    Що таке метатеги HTML і для чого вони використовуються?

  Він пропонує три плани передплати: тижневий за 9,99 доларів США, місячний за 24,99 доларів США та річний за 249,99 доларів США. Усі три плани включають необмежену кількість факсів протягом періоду підписки.

  Ще одна перевага програми полягає в тому, що вона дозволяє безкоштовно надіслати перший факс зі свого iPhone, тож ви можете перевірити її, перш ніж вибрати будь-який план.

  Завантажити:ФАКС з iPhone (Безкоштовна пробна версія, потрібна підписка)

  ФАКС безкоштовно

  FAX Free має набагато дешевший план передплати порівняно з FAX від iPhone. Тижневий план коштує 6,99 доларів США, а річний – 39,99 доларів США.

  Однак, хоча плани передплати програми дозволяють надсилати необмежену кількість факсів, вони не дозволяють отримувати їх. Тому він найбільше підходить для людей, які хочуть надіслати факсом багато документів, але не потребують жодного отримувати.

  Подібно до ФАКСУ з iPhone, ви можете безкоштовно надіслати факс зі свого iPhone перед підпискою. Додаток також пропонує триденну безкоштовну пробну версію, але спочатку вам потрібно буде ввести платіжні дані.

  Завантажити:ФАКС безкоштовно (Безкоштовно, доступна підписка)

  Почесні відзнаки за роботу з факсом через iPhone

  Як почесна згадка, Маленький факс і Геніальний факс ще два додатки, які варто розглянути.

  Подібно до FAX з iPhone, Tiny Fax також дозволяє надсилати та отримувати необмежену кількість факсів. Його плани передплати теж дешевші — ймовірно, тому що він дозволяє надсилати факси лише з 50 країн замість 90.

  Якщо це регіональне обмеження для вас не проблема, Tiny Fax є гарною та дешевшою альтернативою ФАКСУ з iPhone. Мені також сподобалося, що Tiny Fax дозволяє заблокувати програму за допомогою Face ID для додаткової конфіденційності.

    Найкращі розширення Chrome для покращення Gmail

  Нарешті, структура оплати Genius Fax помітно відрізняється від усіх інших програм, які ми обговорювали. Вам не потрібно платити за план передплати. Натомість ви купуєте кредити для надсилання чи отримання факсів.

  Відповідно до Сторінка довідки Genius Fax, термін дії кредитів не закінчується та залишатиметься у вашому обліковому записі. Отже, це більш гнучкий додаток для факсів для iPhone, оскільки ви не будете зв’язані планом передплати з фіксованою датою завершення, що інакше може викликати занепокоєння, що ви не використовуєте свій платний план якнайкраще.

  Основний недолік Tiny Fax і Genius Fax полягає в тому, що вони не пропонують безкоштовний тестовий факс. Вам доведеться заплатити за передплату або кредити наперед, щоб надсилати факси з вашого iPhone, тому наші найкращі рекомендації залишаються тими, які ми перерахували раніше.

  Загалом ключові функції різних програм для факсів iPhone більш-менш однакові. Зрештою, різні ціни стають вирішальним фактором щодо того, яка програма буде належним чином відповідати вашим потребам.

  Fax Burner — це найкраща програма для надсилання факсів із вашого iPhone, якщо вам потрібно надіслати лише кілька факсів як одноразову подію. Якщо вам легше працювати на комп’ютері, ви також можете розглянути деякі розширення Chrome для надсилання факсів із комп’ютера або з Gmail.