Як надсилати текстові повідомлення в Linux за допомогою графічного інтерфейсу менеджера модемів

| | 0 Comments| 3:35 PM
Categories:

Якщо вам потрібно надіслати текстові повідомлення в Linux, ви можете зробити це за допомогою інструмента GUI Modem Manager. З його допомогою користувачі можуть надсилати SMS-повідомлення, отримувати інформацію про мережу та навіть купувати ефірний час у своїй мережі в самому додатку.

Примітка: перш ніж розпочати роботу з цією програмою, переконайтеся, що ваш ПК Linux має вбудований лоток для SIM-карти. Крім того, придбайте пристрій для зчитування SIM-карт USB, сумісний з Linux.

Щоб використовувати графічний інтерфейс Modem Manager в Linux, вам потрібно використовувати Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora або OpenSUSE.

Встановіть GUI Modem Manager

GUI Modem Manager є досить популярним і одним з найнадійніших мобільних широкосмугових програм для Linux. В результаті багато поширених дистрибутивів Linux компілюють і розповсюджують встановлювані бінарні пакети. Щоб встановити цю програму у ваш дистрибутив Linux, відкрийте вікно терміналу та введіть таку команду на основі вашого дистрибутива Linux.

Примітка: не можете знайти свою операційну систему у списку? Натомість розгляньте можливість створення графічного інтерфейсу Modem Manager із джерела.

Ubuntu

sudo apt install modem-manager-gui

Debian

sudo apt-get install modem-manager-gui

Arch Linux

sudo pacman -S modem-manager-gui

Fedora

sudo dnf install modem-manager-gui

OpenSUSE

sudo zypper in modem-manager-gui

Будівництво з джерела

Створення графічного інтерфейсу Modem Manager у Linux починається з встановлення останньої версії Mercurial. Знайдіть у сховищі програмного забезпечення вашого дистрибутива Linux «mercurial» та встановіть його. Не забудьте також встановити “meson”, оскільки він потрібен для створення програмного забезпечення.

  Як грати в Nioh 2 на Linux

Далі відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою Mercurial HG, щоб завантажити останню версію вихідного коду.

hg clone https://[email protected]/linuxonly/modem-manager-gui

Використовуйте команду CD, щоб перейти до каталогу вихідного коду. Звідти запустіть скрипт «налаштувати». Цей сценарій просканує ваш ПК з Linux і повідомить вам, чи потрібно ще щось інсталювати перед встановленням графічного інтерфейсу Modem Manager.

cd modem-manager-gui

meson build

Запуск команди «meson build» повинен давати помилки, лише якщо у вас відсутні залежності. Прочитайте помилки та встановіть те, що він просить. Коли все зроблено, запустіть команду ще раз, поки не буде жодних помилок. Коли все готово, приступайте до процесу будівництва.

cd build

ninja

sudo ninja install

Використання графічного інтерфейсу Modem Manager

Незважаючи на назву, графічний інтерфейс Modem Manager не призначений для керування кабельним або комутованим модемом у Linux. Натомість це програма, яка дозволяє надсилати текстові повідомлення в Linux. Користувачі можуть підключати SIM-карти, відправляти текстові повідомлення, працює.

  Як налаштувати та використовувати клієнт BitTorrent Fragments в Linux

Примітка: переконайтеся, що ваша SIM-карта має ефірний час і позитивний баланс, інакше вона не працюватиме.

Перш ніж відкрити програму, переконайтеся, що ваша SIM-карта підключена до вашого ПК з Linux. Після підключення SIM-карти запустіть GUI Modem Manager. Якщо вашу SIM-карту додано правильно, ви побачите її в розділі «Пристрої» програми.

Натисніть кнопку «Сканувати», знайдіть мережу, яку підтримує ваша SIM-карта, і натисніть її, щоб підключитися. Підтвердьте підключення, натиснувши кнопку «Інформація». Перегляньте наведену інформацію про мережу та переконайтеся, що ви підключені до мережі.

Додавання контактів

Спілкування за допомогою графічного інтерфейсу Modem Manager набагато легше, якщо до програми додано контакти. Щоб додати контакти, натисніть кнопку «Контакти» у крайньому правому куті меню. Після цього знайдіть кнопку «Новий контакт» і виберіть її.

Використовуючи вікно створення контактів, додайте інформацію, що стосується вашого нового контакту, натисніть «ОК», щоб зберегти її.

Купівля ефірного часу

Потрібно придбати ефірний час для SIM-карти? Це можна зробити прямо в графічному інтерфейсі Modem Manager, використовуючи деякі коди. Спочатку натисніть кнопку «USSD» в графічному інтерфейсі Modem Manager. Звідти введіть правильний USSD-код (для цього може знадобитися трохи погуглити), щоб отримати доступ до меню ефірного часу.

  Як визначити поточний обліковий запис користувача в Linux

Примітка. Ваш постачальник послуг може не підтримувати поповнення тарифного плану таким чином. Щоб отримати найкращі результати, зверніться до веб-сайту свого оператора мобільної SIM-карти.

Дотримуйтесь підказок на екрані та використовуйте клавіатуру, щоб придбати свій ефірний час.

Відправка текстів

Безумовно, найкориснішою функцією графічного інтерфейсу Modem Manager є його здатність безпосередньо взаємодіяти з активною SIM-картою та діяти як мобільний телефон для надсилання SMS-повідомлень. Щоб надіслати повідомлення, спочатку підтвердьте, що SIM-карта підключена до мережі, натиснувши кнопку «Інформація». Це завжди добре перевірити, щоб не витрачати зусилля на написання SMS-повідомлень, які не надсилаються.

Натисніть кнопку «SMS», щоб отримати доступ до області повідомлень. Звідси натисніть «Новий», щоб створити новий текст для надсилання.

Введіть номер телефону людини, якій ви намагаєтеся надіслати текстове повідомлення. Крім того, натисніть «Контакти», виберіть номер, а потім натисніть «Надіслати SMS».