Як надсилати та перевіряти голосову пошту на Android [+5 Apps]

| | 0 Comments| 10:10 AM
Categories:

Все, що вам потрібно знати про програми для надсилання та перевірки голосової пошти на Android, з додатковою інформацією про візуальну голосову пошту для завантаження!

Надсилання або прослуховування голосової пошти на вашому Android📱 – справа кількох кліків👆. Будь-хто може використовувати цю функцію на своїх пристроях за допомогою найкращих програм голосової пошти, доступних у Google PlayStore.

Нижче ми обговорили технологію голосової пошти разом із її перевагами та використанням у загальних сценаріях. Ви також дізнаєтесь про кроки для надсилання та перевірки голосової пошти на своїх пристроях Android.

Крім того, ось підібраний список програм голосової пошти для мобільних пристроїв, розроблених спеціально для тієї ж мети, з оглядом на них у таблиці нижче!

Назва

опис

Досліджуйте

Google Voice

Окремий номер для дзвінків, текстових повідомлень, голосової пошти; синхронізація на кількох пристроях; безкоштовно.


Досліджуйте

Блокування спаму та голосова пошта YouMail

Блокування спаму, візуальна голосова пошта, ідентифікатор абонента; деякі функції преміум-класу.

Досліджуйте

Моя візуальна голосова пошта

Керування голосовою поштою, прості відповіді, спеціальні привітання; не безкоштовно.


Досліджуйте

Візуальна голосова пошта та пропущені виклики

Єдине управління, чат, кілька номерів; безпека даних невідома.


Досліджуйте

Візуальна голосова пошта AT&T

Підтримка налаштування, навчальні посібники для певних брендів; обмежений доступ до пристрою.


Досліджуйте

Голосова пошта – чудовий спосіб повідомити про проблеми з окремими особами чи бізнесменами. Я часто порівнював його доцільність із звуковими повідомленнями в соціальних додатках, поки не зрозумів широкі аспекти його використання в конкретних ситуаціях.

Технологія Android стрімко розвивалася. Таким чином, поряд із своїми багатофункціональними функціями, система голосової пошти також надає унікальний досвід як автору, так і слухачеві. Отже, без зайвих слів, давайте підготуємо вас до запису!

Що таке голосова пошта?

Голосова пошта пов’язана з номерами телефонів, а це означає, що вам потрібен дійсний контактний номер для користування цією послугою. Ви можете активувати його на своєму номері телефону як інструкцію, коли дзвінок залишається без нагляду.

Голосова пошта використовується вже давно, і телефони Android дозволяють налаштувати це звукове🔉 повідомлення за кілька кроків. Ви можете записати вітальне повідомлення своїм голосом і повідомити абонентам, що з певних причин ви не можете відповісти на дзвінок.

З іншого боку, абонент може залишити коротке звукове повідомлення після прослуховування інформації голосової пошти. Це буде надіслано на поштову скриньку одержувача або сповіщення на мобільний телефон.

Цікаво, що функція голосової пошти працює в обох напрямках, оскільки особа, яка ввімкнула цю послугу, записує звукове повідомлення, а також абонента. Якщо на дзвінок немає відповіді, слухач голосової пошти також може записати своє голосове повідомлення, щоб повідомити одержувача.

Візуальна голосова пошта

Більшість останніх Android мають систему візуальної голосової пошти. Завдяки цьому стає легко перевіряти всі сповіщення про повідомлення в послідовному порядку. Більш вражаючою особливістю є те, що він також генерує розшифровку аудіовмісту.

Таким чином, ви можете зручно занотувати важливу інформацію в повідомленні. Крім того, ця система надає детальну інформацію про повідомлення голосової пошти, наприклад ім’я відправника, номер мобільного телефону, час, дату та довжину аудіофайлу.

Чи відрізняються голосові повідомлення від традиційних телефонних дзвінків і текстових повідомлень?

Абсолютно! Існує величезна різниця між голосовою поштою та телефонними дзвінками чи текстовими повідомленнями. Люди часто плутають і ототожнюють голосову пошту з текстовими повідомленнями чи прямими телефонними дзвінками, хоча насправді це абсолютно різні функції.

Ось короткий графік, який показує відмінності між цими службами, а єдина помітна подібність полягає в тому, що вони доступні через мобільні телефони (Android/iOS).

ОписГолосова поштаТелефонні дзвінкиТексти/повідомленняФорматАудіоАудіоСловаТривалістьКороткаБез обмеженьОбмеження кількості символівТипЗаписана заяваРозмовнічати

Як бачите, голосова пошта – це короткі звукові повідомлення, надіслані або активовані на особисті телефонні номери, але не мають розмовного характеру. Хоча телефонні дзвінки можуть бути довгими чи короткими, для продовження вони потребують згоди іншої сторони, а тексти мають сформульований зміст.

Ситуації, коли голосова пошта стає актуальною

Голосова пошта є важливою функцією як для організації, так і для окремої людини. Існують оптимальні ситуації, коли ви вважаєте їх цінними та продуктивними замість здійснення прямого дзвінка чи надсилання текстових повідомлень.

Найчастіше вони використовуються на професійних фронтах. Якщо організація хоче повідомити потенційних співробітників про прийом на роботу, вони, звичайно, можуть залишити коротке нагадування. І навпаки, кандидати можуть надсилати нагадування рекрутерам про результати співбесіди.

Ви також можете надсилати голосові повідомлення про вдячність, побажання, співчуття, суспільні сповіщення тощо, коли ви намагаєтесь підключитися, але особа недоступна для участі в дзвінку.

Подібним чином вони також ефективні для бізнес-менеджерів, які можуть активувати цю послугу на своїх мобільних номерах. Це допоможе потенційним клієнтам та іншим впливовим особам залишити записку про проблему і не турбуватися про те, коли найкраще зателефонувати.

Існує багато подібних ситуацій, коли можна застосувати послугу голосової пошти. Це найкращий спосіб уберегти людей від ігнорування, повернувши їх до сповіщень голосової пошти. Давайте обговоримо деякі його переваги.

Переваги використання голосової пошти на Android

Налаштування системи голосової пошти на пристрої Android має багато переваг. Тут я обговорив деякі критичні.

✅ Найбільш очевидною перевагою голосової пошти є те, що вам не потрібно вимикати мобільний у вихідні чи неробочий час. Просто підключивши послугу, ви можете пропустити дзвінок і дозволити абоненту залишити повідомлення. Це дасть вам змогу дізнатися справжню проблему виклику та зрештою з’єднати особу залежно від потреби.

✅ Це підходить для створення відчуття, що ви завжди присутні, щоб допомогти людям, вислуховуючи їхні запити, без обмеження часових інтервалів. Таким чином, зменшується необхідність приймати всі дзвінки або залишатися за столом.

✅ Часто це найкращий спосіб надіслати особисту інформацію. Особливо між клієнтом і керівником підприємства, коли дзвінок не надійшов, а конфіденційні деталі не можуть бути розголошені адміністратору чи помічникам.

✅ Надсилання голосової пошти дійсно впливає на одержувача, ніж текстові повідомлення чи навіть аудіо/відеофайли.

Такі сповіщення підсумовують можливість важливої ​​інформації, і одержувачі, як правило, отримують їх з наміром.

Етапи надсилання та перевірки голосової пошти на Android

Надсилання та перевірка голосової пошти є безперебійним процесом, хоча не менш важливо спершу записати кроки налаштування системи. Тому, якщо ви скористаєтеся наведеним нижче методом, щоб дізнатися про ввімкнення голосової пошти на вашому Android.

Як налаштувати голосову пошту на Android?

Крок 1. Виберіть свій мобільний телефон Android і перейдіть до програми Телефон.

Крок 2. Натисніть кнопку меню та прокрутіть вниз, щоб відкрити опцію «Налаштування».

Крок 3. Знайдіть і натисніть опцію «Голосова пошта». Залежно від виробника мобільного телефону ця опція може називатися та розміщуватися так само.

Крок 4. Тут вам потрібно лише перевірити постачальника послуг або оператора та встановити номер голосової пошти. Цим номером може бути ваш або будь-який інший мобільний номер. При цьому слід пам’ятати, що повідомлення, відкликане абонентом, буде надіслано на контактний номер, який ви вкажете в цьому розділі.

Крок 5. Після встановлення номера вікно повідомлення сповістить вас про зміну номера.

Крок 6. Тепер перейдіть до цифрової клавіатури програми для телефону та натисніть і утримуйте цифрову клавішу «1», яка має символ голосової пошти➿, протягом кількох секунд.

Крок 7. Відразу телефон здійснює дзвінок на голосову пошту. Ви отримаєте пароль, який потрібно ввести під час розмови.

Крок 8. Згідно з інструкціями під час виклику, промовте своє ім’я під час виклику, а потім повідомлення, яке ви хочете передати абонентам після того, як їхні дзвінки будуть пропущені.

Тепер ваша команда голосової пошти налаштована для абонентів.

Як надіслати голосову пошту на Android?

Надсилання голосової пошти означає доступ до служб голосової пошти іншої особи, оскільки під час надсилання ви фактично виконуєте вказівки людини в її голосовій пошті після того, як на виклик не відповіли.

Крок 1. Візьміть свій мобільний телефон Android і відкрийте програму Телефон.

Крок 2. Знайдіть і зателефонуйте комусь із ваших контактів або наберіть номер і дочекайтеся завершення виклику.

Крок 3. Якщо особа не відповідає на дзвінок, доки не завершиться дзвінок, він переходить на голосову пошту.

Крок 4. Голосова пошта передасть звукове повідомлення, записане або запропоноване цією особою, і після звукового сигналу ви зможете записати все, що хочете сказати.

Крок 5. Після запису повідомлення ви можете завершити дзвінок.

Це надішле вашу записану голосову пошту людині, і вона зможе перевірити.

Як перевірити голосову пошту на Android?

Android має подібний спосіб доступу до голосової пошти, отриманої на мобільний пристрій. Два відомі способи перевірити це через сповіщення та через клавіатуру. Навпаки, ви також можете перевірити деякі відповідні програми для керування цими повідомленнями.

Перевірка голосової пошти за допомогою сповіщень

Крок 1. Розблокуйте свій мобільний телефон Android і проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб перевірити сповіщення.

Крок 2. Коли ви побачите сповіщення голосової пошти, торкніться його, щоб прослухати повідомлення.

У процесі відтворюватиметься голосова пошта в програмі Телефон.

Перевірка голосової пошти за допомогою клавіатури

Крок 1. Відкрийте розділ цифрової клавіатури в програмі Телефон.

Крок 2. Утримуйте цифрову клавішу «1», щоб розпочати виклик голосової пошти.

Тепер ви зможете прослуховувати голосові повідомлення.

Надсилайте та перевіряйте голосову пошту через мобільні програми

Ось деякі з найкращих програм для Android, які служать для керування голосовою поштою.

Google Voice

Маючи понад 10 мільйонів завантажень у всьому світі🌎, Google Voice є одним із найпопулярніших рішень голосової пошти в PlayStore. Ви можете завантажити програму на свій смартфон, а також встановити її веб-версію на ПК для безперебійного використання.

Переваги

✨ Google надає окремий номер для здійснення дзвінків, надсилання текстових повідомлень і навіть голосової пошти під назвою Google voice number.

✨Ви можете встановити програму на всіх своїх пристроях (комп’ютерах, вкладках і мобільних телефонах) і синхронізувати дані для комфортного використання в офісних або домашніх системах.

✨ Це безкоштовно, і для доступу до послуг користувачеві потрібно лише мати особистий обліковий запис Google. Хоча в багатьох інших країнах облікові записи Google Workspace також підтримуються.

✨У розділі підтримки клієнтів завжди активна команда техпідтримки. Вони регулярно намагаються повернути клієнтів із гарантією вирішити будь-яку технічну проблему якомога швидше.

Недоліки

🔶Він передає особисту інформацію користувача (адресу) третім особам.

🔶Google отримує доступ до багатьох даних із пристроїв, щоб пропонувати свої послуги. Багато користувачів можуть стати свідомими, оскільки вони збирають дані, пов’язані з особистими медіафайлами, взаємодією з додатками, фінансовою інформацією тощо.

🔶Не дивлячись на те, що послуга програми Voice є популярною, вона все ще недоступна в багатьох країнах світу.

Функція транскрипції голосової пошти економить ваш час на перевірку всіх повідомлень. Ця програма також дозволяє користувачеві відповідати на дзвінки з будь-якого з підключених пристроїв, або вони можуть вибрати лише один із них для вхідних викликів.

⬇️ Завантажити: Google Voice для Android

Блокування спаму та голосова пошта YouMail

YouMail Spam Block & Voicemail — це не просто програма для керування голосовою поштою, оскільки вона також здатна блокувати небажаний спам або робо-дзвінки на ваш номер телефону. Він пропонує візуальне рішення для керування повідомленнями голосової пошти, але ви можете покластися на нього, щоб захистити свій пристрій від шахраїв.

Переваги

✨ Вони зобов’язуються не ділитися інформацією з іншими організаціями.

✨ Команда підтримки піклується про проблеми клієнта та забезпечує своєчасне повернення з поясненнями.

✨ Він пропонує систему візуальної голосової пошти у безкоштовній версії, і ви можете використовувати її на будь-якому пристрої.

✨ Програма також здатна блокувати спам-голосову пошту.

✨ Ви можете попросити своїх абонентів приєднатися до безкоштовної конференції.

✨ Маючи понад 13 мільйонів користувачів у спільноті, їм вдалося заблокувати близько мільйона автоматичних викликів, а це величезна кількість. Таким чином, він захищає ваш пристрій і конфіденційність.

✨ Їхня ефективна система ідентифікації абонента дозволяє вам знати, хто телефонує, а ви також можете скористатися автосекретарем.

Недоліки

🔶 Додаток YouMail не зовсім безкоштовний, оскільки багато корисних функцій розблоковано лише для покупців преміум-класу.

🔶 Деякі користувачі можуть не підписувати програму через примусовий доступ до фотографій і відео на пристрої.

🔶 Я часто забуваю переглядати повідомлення, і мені важко працювати зі сповіщеннями, якщо сповіщення випадково зникають.

Позитивним моментом є те, що вони створили систему спільноти для законного припинення спамерів за допомогою загального зворотного зв’язку, що також посилює зусилля правоохоронних органів.

⬇️ Завантажити: Блокування спаму та голосова пошта YouMail для Android

Моя візуальна голосова пошта

Моя візуальна голосова пошта з’єднується з оператором мережі, щоб надати доступ до голосової пошти. Ви не зможете використовувати його на комп’ютерах, оскільки він не має веб-версії, але мобільний додаток має зручний інтерфейс.

Переваги

✨ Є можливість прослуховувати повідомлення голосової пошти в будь-якому порядку. Ви можете керувати ними безпосередньо, не відкриваючи повідомлення.

✨ Відповідати на повідомлення швидко та легко.

✨ My Visual Voicemail полегшує створення вітальних повідомлень голосової пошти, дозволяючи користувачеві записувати трихвилинне аудіо.

✨ Додаток зобов’язується не передавати дані користувачів стороннім організаціям для реклами.

✨ Він не збирає особисті дані файлів із мобільного телефону, окрім контактів, повідомлень і деталей пристрою.

Недоліки

🔶 Цей додаток не має веб-версії. Таким чином, ви можете використовувати його лише зі своїм смартфоном.

🔶 Часто користувачі стикаються з проблемами, пов’язаними з підключенням програми, використанням та інтерфейсом для сортування файлів.

🔶 Додаток не є безкоштовним, і користувачам потрібно придбати преміум-версію, щоб отримати функцію транскрипції аудіо.

Користувачі можуть швидко переходити до повідомлень і відтворювати їх, одночасно читаючи транскрипцію, якщо програма підтримує мову аудіо. Ви також можете записати вітальне повідомлення або змінити назву вітання в будь-який час кількома клацаннями миші.

⬇️ Завантажити: Моя візуальна голосова пошта для Android

Візуальна голосова пошта та пропущені виклики

Візуальна голосова пошта та пропущені виклики запущено компанією Kirusa Inc. під назвою мобільного додатка InstaVoice для керування голосовою поштою та пропущеними дзвінками користувачів. Це безкоштовна програма, яка підтримується приблизно в 46 країнах світу.

Переваги

✨ Ви можете керувати голосовою поштою та пропущеними дзвінками з одного місця.

✨ Додаток дозволяє підключити кілька телефонних номерів в одному додатку.

✨ Зареєструватися за допомогою мобільного номера та налаштувати послуги легко.

✨ Існують окремі розділи для голосової пошти, пропущених викликів і чатів, щоб уникнути складності у використанні.

✨ Ви можете надсилати аудіо, тексти або зображення під час спілкування.

✨ Ви навіть можете надсилати повідомлення в чаті друзям, які не користуються програмою InstaVoice.

✨ Додаток забезпечить зберігання необмеженої кількості інформації навіть після зміни оператора.

✨ Розділ пропущених викликів також міститиме сповіщення, коли ваш пристрій було вимкнено.

✨ Можливо, ви помилково надіслали голосові повідомлення, тексти, аудіо чи зображення, але функція відкликання також дозволяє видалити їх із пристрою одержувача.

На даний момент вони стверджують, що керували понад 100 мільярдами дзвінків для понад 100 мільйонів активних користувачів у всьому світі. Ви будете щасливі використовувати цей інтерактивний інтерфейс користувача, схожий на чат, працюючи разом з вами як віртуальний помічник.

Недоліки

🔶 Немає інформації про безпеку даних користувачів.

🔶 Вони не створили настільну версію для керування сповіщеннями про голосову пошту/пропущені виклики.

🔶 Функція перетворення голосу в текст доступна лише в США, Великобританії та Канаді.

⬇️ Завантажити: Візуальна голосова пошта та пропущені виклики для Android

Візуальна голосова пошта AT&T

Візуальна голосова пошта AT&T Додаток досяг понад 10 мільйонів завантажень у всьому світі з рейтингом 3+ ⭐. Це найбільший у світі телекомунікаційний бренд, який має довіру до надання найкращих послуг клієнтам.

Переваги

✨ Команда підтримки регулярно доступна, щоб допомогти користувачам налаштувати візуальну голосову пошту.

✨ Веб-портал AT&T містить навчальні посібники щодо налаштування програми голосової пошти для певних брендів і моделей.

Недоліки

🔶 Він збирає всі ваші голосові записи з пристрою та передає їх разом із деталями пристрою та номерами телефонів стороннім компаніям.

🔶 Ви не можете отримати доступ до голосової пошти на будь-якому іншому пристрої, крім свого смартфона.

Ви можете прослуховувати голосові повідомлення в будь-якому певному порядку, одночасно читаючи транскрипцію аудіо. Ви можете одночасно видалити непотрібні повідомлення, зберегти критичні або зробити швидкий дзвінок на номер.

Завантажити: Візуальна голосова пошта AT&T для Android

My Take: Доступ до голосової пошти на Android

Голосова пошта – це справжній спосіб передачі інформації, коли неможливо особисто зв’язатися з особою. ОС Android полегшила використання системи голосової пошти, незалежно від того, чи потрібно вам налаштувати вітальне повідомлення👋 чи перевірити повідомлення.

Однак у PlayStore є кілька корисних мобільних програм голосової пошти, які спрощують перегляд сповіщень, водночас пропонують багато інших корисних функцій.

Google Voice — найкращий вибір для керування голосовою поштою, особливо якщо вам потрібен окремий номер голосової пошти. З іншого боку, YouMail є надійною програмою для захисту від спамерів. AT&T — бренд високого стандарту в галузі телекомунікацій і надійний для керування голосовою поштою.

Ви також можете спробувати інші програми залежно від ваших вимог, наприклад, керування сповіщеннями про пропущені дзвінки або небажання надавати доступ до особистих даних додатку.

Далі дізнайтеся, як захистити свою голосову пошту від атак vishing і які програми для блокування спаму можуть вам у цьому допомогти.

  Отримуйте сповіщення, коли ваша камера або мікрофон використовуються [Android]