techukraine.net Facebook,Messenger Як надсилати секретні повідомлення, що самознищуються у Facebook Messenger

Як надсилати секретні повідомлення, що самознищуються у Facebook Messenger

| | 0 Comments| 11:30 PM
Categories:

Facebook оголосила, що тестує зашифровані повідомлення, що самознищуються для своєї платформи Messenger. Ця функція почала доступна користувачам. Це називається «Секретні» повідомлення і вимагає, щоб і відправник, і одержувач мали оновлений додаток Messenger для їх надсилання та отримання. Інтерфейс більш-менш такий же, як і у звичайних повідомлень, і ви маєте доступ до смайлів, наклейок і фотографій на своєму пристрої. Дещо відрізняється те, як надсилається повідомлення. Ось як надсилати секретні повідомлення у Facebook Messenger.

Відкрийте програму Messenger і торкніться кнопки створення нового повідомлення у верхньому правому куті. На екрані «Нове повідомлення» торкніться «Секретно» у верхньому правому куті. Коли ви вперше надсилаєте секретне повідомлення, Messenger попередить вас, що повідомлення, яке ви надсилаєте, буде зашифровано з одного пристрою на інший. Просто натисніть «Ок» на цьому екрані, щоб продовжити.

  Як створити і поділитися історією у Facebook

Виберіть контакт, якому потрібно надіслати секретне повідомлення. Якщо ваш контакт не має останньої версії Messenger, він не зможе прочитати ваше повідомлення. На жаль, програма Messenger не повідомляє вам, чи зможе вибраний вами контакт побачити ваше повідомлення чи ні. Найкраще уточнити у свого друга, перш ніж надсилати повідомлення.

Вибравши друга, якому хочете надіслати повідомлення, введіть своє повідомлення. За замовчуванням повідомлення не налаштовані на самознищення. Щоб надіслати самознищувальне повідомлення, торкніться маленької кнопки таймера над смайликом «великий пальцем вгору». Виберіть, як довго повідомлення залишатиметься видимим, а потім надішліть його. Ви можете встановити таймер самознищення на десять секунд або на цілий день.

  Як створювати колекції та ділитися ними на Facebook

Коли ви ввімкнули самознищення, усі повідомлення в ланцюжку налаштовуються на самознищення в той самий період часу. Коли термін його дії закінчиться, ні ви, ні ваш друг більше не зможете побачити ці повідомлення. Ви можете будь-коли вимкнути його, але це не отримуватиме повідомлення, термін дії яких уже закінчився. Кожне повідомлення, що самознищується, має таймер, який відраховує час, що залишився до його самознищення.

Коли ви отримуєте секретне повідомлення, сповіщення/сповіщення, яке ви отримуєте на телефон, не повідомляє вам, від кого воно. Там просто написано «Хтось надіслав вам повідомлення».

Секретні повідомлення та повідомлення, що самознищуються, все ще можна повідомляти, але час, протягом якого вони можуть бути повідомлені, менший, ніж у звичайних повідомленнях. Секретні повідомлення існують як окремий ланцюжок розмов від звичайних. Вони відображаються на вкладці “Головна” в Messenger.

  Як переглянути заархівовані повідомлення в Messenger

Якщо ви не бачите опції надіслати секретне повідомлення, переконайтеся, що програма Messenger на вашому телефоні оновлена. Якщо він оновлений і ви все ще не бачите його, це означає, що функція ще не запроваджена у вашому регіоні. Дайте трохи часу. Наразі не можна надсилати секретні повідомлення з веб-програми Messenger.