Як надсилати секретні повідомлення, що самознищуються у Viber

Categories:

Viber щойно представив секретні повідомлення, що самознищуються. Це остання програма, яка отримує підказку від Snapchat і робить чати більш приватними. Лише минулого року Facebook Messenger представив функцію секретного чату, і Viber наздогнав. Нова функція дозволяє надсилати таємні повідомлення, що самознищуються, у Viber будь-якому з ваших контактів, якщо вони використовують правильну версію програми. Потік секретних повідомлень відокремлений від звичайного чату. Користувачі отримують сповіщення, коли хтось робить знімок екрана розмови. Повідомлення мають термін дії. Кожна особа в бесіді може встановити інший термін дії для своїх повідомлень. Термін дії повідомлення може закінчитися протягом кількох секунд, кількох годин або тижня. Ось як можна надсилати секретні самознищувальні повідомлення у Viber.

  Як використовувати ідентифікатор особистої зустрічі Zoom

Щоб надіслати таємне самознищувальне повідомлення у Viber, і відправник, і одержувач мають запустити останню версію програми. Якщо ви спробуєте надіслати секретне повідомлення комусь, хто не використовує останню версію Viber, ви побачите підказку про те, що надіслати повідомлення неможливо. Натомість ви можете надіслати повідомлення своєму контакту з проханням оновити програму.

Відкрийте Viber і торкніться кнопки створення нового повідомлення. Ви побачите кнопку «Новий секретний чат» у верхній частині екрана «Вибрати контакти», трохи нижче рядка пошуку. Торкніться його. Екран «Вибір контактів» зміниться з фірмового фіолетового Viber на сірий. Виберіть контакт, якому потрібно надіслати секретне повідомлення.

Ви можете відразу почати вводити повідомлення. Якщо ви не встановите таймер самознищення, Viber додасть його автоматично. Таймер самознищення за замовчуванням встановлюється на одну хвилину. Щоразу, коли ви або ваш контакт робите знімок екрана розмови, сповіщення в чаті повідомлять вам.

  Як навчити Face ID бути більш точним

Щоб встановити спеціальний таймер, торкніться кнопки секундоміра біля поля введення тексту. Виберіть таймер для самознищення повідомлень. Ви можете встановити його на 1, 5, 10, 30 секунд, 1, 5, 10 хвилин, 1,3, 5, 12 годин або на 1, 3 або 7 днів. Ви також можете вимкнути таймер, якщо не хочете, щоб ваші повідомлення самознищувалися.

Коли ви встановлюєте або змінюєте таймер самознищення, ваш одержувач отримує сповіщення про те, як скоро повідомлення зникне. Введіть та надішліть повідомлення, як у звичайному чаті. Ви можете надсилати зображення, каракулі, наклейки та відео через секретний чат.

Поруч із секретним чатом у списку чатів у Viber є значок замка. Він також має інший колір, ніж фіолетовий, нанесений на звичайні нитки. Ви можете приховати таємний ланцюжок чату, як і звичайний, і видалити його.

  Як встановити Anaconda на Ubuntu

Давайте подивимося, скільки часу пройшло, перш ніж Viber представить щось схоже на історії Snapchat. Ця нова функція доступна як на iOS, так і на Android.