Як надсилати повідомлення за допомогою біткойн-блокчейна в Linux за допомогою Bitmessage

| | 0 Comments| 5:01 PM
Categories:

Є кілька речей настільки захоплюючих, як технологія блокчейн. Однією з програм, що використовує цю технологію, є PyBitmessage. За допомогою цієї програми користувачі можуть безпечним способом надсилати P2P-повідомлення за допомогою блокчейна Bitcoin. Найкраще, що цю програму можна використовувати на кількох операційних системах, включаючи Linux!

Встановіть PyBitmessage

PyBitmessage — це захоплююча програма, але не здається, що популярні дистрибутиви Linux не мають достатнього інтересу до неї, щоб офіційно реалізувати її. На щастя, цю програму легко зібрати та зібрати з вихідного коду. Щоб почати процес компіляції, відкрийте термінал і встановіть різні бібліотеки та файли залежностей, необхідні для вашої операційної системи.

Ubuntu

sudo apt install python-qt4 python-msgpack python-pyopencl python-setuptools build-essential libssl-dev git

Debian

sudo apt-get python-qt4 python-msgpack python-pyopencl python-setuptools build-essential libssl-dev git

Fedora

sudo dnf install PyQt4 python2-msgpack python2-pyopencl python2-setuptools gcc-c++ redhat-rpm-config python-devel openssl-devel git

OpenSUSE

sudo zypper install python-qt python-msgpack-python python-setuptools gcc-c++ libopenssl-devel python-devel git

Arch Linux

Встановлення PyBitmessage на Arch Linux мало чим відрізняється від компіляції в інших дистрибутивах Linux, як ми окреслили в цій статті. Однак, враховуючи те, як працює AUR, користувачі Arch отримують набагато чистіший і автоматизований процес збірки. Усі файли залежностей обробляються автоматично.

Щоб розпочати встановлення PyBitmessage на вашому ПК Arch Linux, вам спочатку потрібно встановити останню версію інструмента керування пакетами Git за допомогою Pacman, менеджера пакетів.

sudo pacman -S git

Встановлення Git завершено. Наступним кроком у процесі є клон останнє повідомлення PyBitmessage pkgbuild знімок.

git clone https://aur.archlinux.org/pybitmessage.git

CD у нещодавно клонований каталог pybitmessage, щоб почати процес генерації пакета.

cd pybitmessage

Створення пакетів з AUR – це швидкий і простий процес. Однак іноді можуть траплятися помилки. Якщо makepkg не вдається згенерувати, можливо, у вас є деякі залежності, які не можна встановити автоматично. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно буде перейти на сторінку PyBitmessage AUR та встановити решту залежностей вручну.

  Як грати в Dead Rising 4 на Linux

Щоб почати процес збірки, запустіть makepkg.

makepkg -si

Інші Linux

PyBitmessage має зручний скрипт, який дозволяє користувачам сканувати свою операційну систему та з’ясовувати, які залежності їм потрібні для запуску програми. Якщо ви намагаєтеся запустити цю програму в операційній системі, яка не вказана вище, дотримуйтесь цих інструкцій, щоб визначити, що вам потрібно.

git clone https://github.com/Bitmessage/PyBitmessage
cd ~/PyBitmessage

python checkdeps.py

Прочитайте результат сценарію, оскільки він визначить, яка у вас ОС, і роздрукує точні пакети, які вам потрібні. Більшість операційних систем навіть містять інструкції в сценарії checkdeps.py FreeBSD!

Будівля

Після встановлення всіх залежностей настав час почати роботу з вихідним кодом.

Спочатку за допомогою інструмента git клонуйте останню версію вихідного коду PyBitmessage з GitHub.

git clone https://github.com/Bitmessage/PyBitmessage

Використовуйте команду CD, щоб перемістити термінал у щойно клоновану папку PyBitmessage на вашому ПК з Linux.

cd PyBitmessage

Усередині папки PyBitmessage є кілька файлів. Ці файли є важливими для програми в цілому, але ми можемо їх не враховувати. Єдиним важливим файлом тут є setup.py, оскільки він візьме код, побудує його та розмістить у потрібному місці.

  Як використовувати команду top Linux (і розуміти її вихід)

Встановіть PyBitmessage на всю систему, запустивши цю команду як root:

sudo -s

python setup.py install

Крім того, встановіть PyBitmessage як звичайний користувач, виконайте таку команду. Майте на увазі, що якщо ви підете цим шляхом, PyBitmessage потрібно буде повторно інсталювати кілька разів для кожного користувача, який має його використовувати.

python setup.py install --user

Використання PyBitmessage

Щоб почати спілкуватися з PyBitmessage, вам спочатку потрібно створити нову особу. Зробіть це, відкривши програму. Відкривши його, натисніть кнопку «Нова особистість». Залиште налаштування за замовчуванням і натисніть «ОК», щоб почати.

Незабаром після налаштування PyBitmessage покаже сповіщення в системному треї з написом «підключено».

Щоб надіслати повідомлення за допомогою PyBitmessage, натисніть кнопку «Надіслати». Натискання кнопки «Надіслати» нічого не надсилає автоматично. Замість цього відкривається діалогове вікно повідомлення, де користувачі можуть створювати нові речі для надсилання.

  Як вивести команди Linux у файл

Надсилання звичайних повідомлень

Потрібно надіслати Bitmessage другу? Спочатку отримайте їх адресу Bitmessage. Отримавши його, натисніть «Надіслати звичайне повідомлення». Вставте їх адресу в поле «Кому».

Примітка: PyBitmessage надсилає одноразові повідомлення. Щоб визначити, коли термін дії вашого повідомлення закінчиться, перетягніть повзунок біля «TTL».

PyBitmessage не буде автоматично використовувати вашу адресу в розділі «Від». Натомість вам потрібно буде натиснути поле «Від» і вибрати свою адресу, коли вона з’явиться в меню. Заповніть тему та поле повідомлення. Коли все виглядає добре, натисніть кнопку «Надіслати».

Відправка повідомлень передплатникам

Окрім надсилання повідомлень від людини до людини, PyBitmessage дозволяє користувачам надсилати елементи «передплатникам» або людям, які стежать за вашою адресою PyBitmessage. Щоб скористатися цією функцією, натисніть «Надіслати», а потім кнопку «Надіслати повідомлення своїм підписникам».

Як і в «Звичайних повідомленнях», натисніть поле «Від» і натисніть «Додати до своєї адреси». Потім заповніть тему та зміст публікації. Натисніть Надіслати, щоб опублікувати для своїх підписників.