Як набирати акценти в Windows 10

Якщо ви використовуєте клавіатуру або розкладку клавіатури, яка підтримує наголоси, вводити їх досить легко. Якщо ви використовуєте звичайну клавіатуру американської англійської мови і іноді вам потрібно вводити наголоси, може здатися, що вводити акценти важко, оскільки клавіатура не підтримує їх. Тим не менш, є три різні способи введення акцентів у Windows 10, і ви можете використовувати будь-який з них залежно від того, наскільки простим вам потрібен метод і як часто вам потрібно вводити акценти.

Типові акценти

Перевірте, яку розкладку клавіатури ви використовуєте, і чи підтримує вона акценти чи ні. Якщо ні, виберіть один із трьох наведених нижче способів, щоб ввести їх.

Копіювати Вставити

Ви завжди можете шукати символ наголосу в Google. Скопіюйте його в буфер обміну та введіть у будь-яке місце. Ви можете шукати його, ввівши слово, яке використовує символ наголосу, або ви можете шукати список символів наголосу.

Віртуальна клавіатура

У Windows 10 є віртуальна клавіатура, якою ви можете користуватися, навіть якщо у вас немає планшета або ноутбука з сенсорним екраном «два в одному». На цій клавіатурі вводити символ наголосу набагато простіше. Щоб увімкнути його, клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть Показати кнопку сенсорної клавіатури. Це додасть кнопку клавіатури в системний трей. Клацніть його, щоб відкрити клавіатуру, а потім клацніть і утримуйте символ, щоб отримати його версії з акцентом.

Код клавіатури

З коробки ви можете вводити акценти в Windows 10, якщо знаєте правильний альтернативний код для них. Penn State має повний список доступних. Вам потрібно лише ввести код, де потрібно ввести наголос. Про інше подбає код. Вам не потрібно вказувати, до якої літери додати наголос.

Залежно від вашого використання, тобто від того, як часто вам потрібно вводити один із цих символів, ви можете використовувати сенсорну клавіатуру або запам’ятати Alt-код, який вам потрібен для введення символу. Персонаж буде ідеально відображатися на будь-якій ОС.

Якщо у вас є клавіатура зі спеціальною цифровою панеллю, яку ви не часто використовуєте або взагалі не використовуєте, ви також можете спробувати переназначити клавіші на ній, щоб вони могли вводити наголоси, які потрібно ввести. Ви можете використовувати AutoHotkey для цього, знайти програму, яка може перепризначити клавіші клавіатури, або створити власну власну розкладку клавіатури, щоб виконати роботу.