Як мені скасувати обліковий запис Instacart Shopper

Instacart — компанія роздрібної торгівлі зі Сполучених Штатів Америки. Вони пропонують послуги доставки та самовивозу їжі в США та Канаді, оскільки це одна з найбільших роздрібних компаній. Вони надають свої послуги через мобільний додаток і веб-сайт. Їхні послуги з’єднують роздрібних продавців і клієнтів через платформу, яка стає вигідною для них обох. Але якщо ви переїжджаєте кудись і не знаєте, як видалити обліковий запис покупця Instacart, тоді ви в потрібному місці. У цій статті ви дізнаєтесь, як скасувати або видалити обліковий запис покупця Instacart. Крім того, тут буде пояснено причини деактивації вашого облікового запису покупця Instacart.

Як мені скасувати обліковий запис Instacart Shopper

Єдиний спосіб скасувати свій обліковий запис покупця Instacart — зв’язатися з командою підтримки Instactart і надіслати запит на скасування облікового запису. Давайте дізнаємося про це далі в цій статті.

Чи можете ви мати 2 акаунти Instacart Shopper?

Так, ви можете мати два облікові записи Instacart. Але тільки один з них може бути вашим особистим обліковим записом. Згідно з умовами обслуговування Instacart, він дозволяє лише один особистий обліковий запис на сім’ю чи навіть особу. Ви можете використовувати свій другий обліковий запис як додатковий обліковий запис для комерційних цілей, оскільки облікові записи Instacart не обмежуються однією адресою доставки. Ви можете відвідати сторінку довідкового центру Instacart, щоб дізнатися більше про реєстрацію.

  Як перевірити, чи Apple відкликала ваш MacBook (для безкоштовного ремонту)

Чи стягує Instacart плату за скасування?

Ні. За скасування замовлень в Instacart з вас не стягуватиметься жодного пенні. Ви отримаєте 100% відшкодування на свій пов’язаний обліковий запис, доки покупець не почне робити покупки. Якщо ви вже почали робити покупки, з вас стягнуть до 15 доларів.

Як скасувати обліковий запис Instacart Shopper?

Якщо ви запитуєте, як скасувати обліковий запис покупця Instacart, процес скасування облікового запису покупця Instacart дуже простий. Але ви не можете зробити це через їхній веб-сайт або мобільний додаток. Ви повинні зв’язатися зі службою підтримки Instacart і надати їм дані свого облікового запису, як-от ім’я облікового запису, номер телефону або ідентифікатор електронної пошти. Тоді команда підтримки подбає про це та допоможе вам із видаленням вашого облікового запису. Ви також можете переглянути сторінку закриття облікового запису довідкового центру Instacart, щоб дізнатися більше.

Чому я не можу скасувати замовлення в Instacart?

Ви не зможете скасувати своє замовлення в Instacart, якщо воно знаходиться в процесі доставки. Під час цього процесу ви не побачите опцію скасування замовлення у своїй програмі або на веб-сайті Instacart. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення під час доставки, вам потрібно зв’язатися з Instacart і попросити їх скасувати ваше замовлення.

  Як отримати доступ до елементів керування доступністю з панелі меню та центру керування на Mac

Як скасувати Instacart на iPhone?

На жаль, ви не можете скасувати обліковий запис покупця Instacart на iPhone. Щоб повністю скасувати свій обліковий запис Instacart, єдиним варіантом є зв’язатися зі службою підтримки клієнтів або покупців Instacart і надати дані свого облікового запису, такі як ім’я облікового запису, електронна адреса облікового запису та номер телефону облікового запису. Служба підтримки допоможе видалити обліковий запис.

Чи карають покупців Instacart за помилки?

Ні, покупці Instacart не штрафуються за свої помилки. Єдиний ефект, який відбудеться, якщо вони помиляться, це те, що люди дадуть їм погані оцінки. Таким чином, система Instacart розподілятиме покупців із меншою кількістю замовлень порівняно з тими, хто має вищий рейтинг.

Чому мій обліковий запис Instacart Shopper деактивовано?

Основною причиною деактивації вашого облікового запису покупця Instacart могло бути те, що ви порушили Умови обслуговування, надані Instacart. Instacart має повне право деактивувати ваш обліковий запис, якщо ви не дотримуєтесь чи порушуєте правила.

  4 способи розділити рядок за роздільником у SQL

Що відбувається, коли Instacart деактивує ваш обліковий запис?

Розглядаючи, як скасувати обліковий запис покупця Instacart, іноді ви можете виявити, що ваш обліковий запис деактивовано. Якщо ви припустилися великих помилок в Instacart, ваш обліковий запис буде назавжди заблоковано, і ви не зможете використовувати Instacart у майбутньому.

Як видалити обліковий запис Instacart Shopper? Покроковий посібник

Єдиний спосіб видалити обліковий запис покупця Instacart – зв’язатися з командою підтримки Instacart, і тоді лише вони зможуть ініціювати процес видалення облікового запису через свою систему. Ви можете відвідати їхній розділ довідки, щоб отримати їхні контактні дані.

Як назавжди видалити обліковий запис Instacart?

Єдиний спосіб назавжди видалити обліковий запис Instacart — звернутися до служби підтримки покупців Instacart. Саме ці люди можуть остаточно видалити ваш обліковий запис. Ви не зможете самостійно видалити свій обліковий запис на Instacart.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви дізналися, як скасувати обліковий запис покупця Instacart. Будь ласка, залишайте свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.