Як мені повернути свій старий обліковий запис Snapchat

Історії Snapchat почалися ще до того, як інші гравці вийшли на ринок. Запроваджені ними кардинальні фільтри досі вважаються найкращими серед інших. Він панував у соціальних мережах до того, як Instagram завоював усе. Коли Instagram вийшов як покращена версія, багато людей залишили свої старі облікові записи Snapchat і перейшли на Instagram, таким чином, втративши доступ до своїх облікових записів або даних, що зберігаються в їхніх профілях Snapchat. У пошуках усіх ваших старих фотографій і повідомлень ви надто спантеличені тим, як повернути мій старий обліковий запис Snapchat? Ми пропонуємо вам корисний і ефективний посібник, який навчить вас, як повернути старий Snapchat і багато іншого, пов’язаного з тією самою проблемою.

Як мені повернути свій старий обліковий запис Snapchat

Можна відновити свій обліковий запис Snapchat, увійшовши назад у свій обліковий запис або змінивши пароль певного облікового запису. Давайте розглянемо обидва методи з докладними кроками, доповненими корисними ілюстраціями.

Чи можу я отримати доступ до старого облікового запису Snapchat?

Так, можна повернути свій старий обліковий запис Snapchat. Є кілька способів зробити це:

  • Якщо ви деактивували свій обліковий запис, протягом 30 днів після запиту на деактивацію. У такому випадку ви можете увійти у свій обліковий запис, ввівши своє ім’я користувача в програмі на пристрої, на якому ви ввійшли.
  • Другий спосіб передбачає введення імені користувача та пароля. Якщо ви забули свій пароль, сміливо використовуйте номер телефону або ідентифікатор електронної пошти для відновлення.

Як відновити свій старий обліковий запис Snapchat?

Якщо ви не можете згадати пароль свого старого облікового запису Snapchat і якщо ви не дезактивували свій обліковий запис, тоді обліковий запис можна відновити, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Snapchat на своєму пристрої.

2. Натисніть Увійти.

3. Натисніть Забули пароль?

4. Торкніться електронною поштою.

Примітка. Ви також можете торкнутися за допомогою телефону, щоб отримати дзвінок або одноразовий пароль. Просто введіть одноразовий пароль або перейдіть до попередньо записаного дзвінка, щоб отримати доступ до скидання пароля.

  Як змінити своє ім'я користувача в Snapchat

5. Введіть адресу електронної пошти та натисніть «Надіслати», щоб отримати лист, який дозволить вам скинути пароль.

6. У папці «Вхідні» торкніться отриманого листа для скидання пароля Snapchat > ​​посилання для скидання, як показано нижче.

7. Двічі введіть новий пароль для підтвердження та натисніть «Зберегти», щоб скинути пароль.

Де я можу знайти інструмент відновлення облікового запису Snapchat?

Знайти інструмент відновлення облікового запису Snapchat дуже просто. Якщо ви вже створили код відновлення, інструмент відновлення буде знайдено, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Snapchat.

2. Торкніться піктограми профілю у верхньому лівому куті, щоб переглянути свій профіль.

3. Торкніться значка шестірні Налаштування.

4. Торкніться Двофакторна автентифікація.

Як мені повернути свій старий обліковий запис Snapchat? Як повернути свій старий Snapchat, якщо ви забули пароль?

Якщо ви втратили доступ до свого облікового запису Snapchat або не пам’ятаєте пароль, вам не варто хвилюватися. Виконайте наведені нижче дії, щоб відновити старий обліковий запис, якщо ви забудете пароль:

1. Запустіть Snapchat на своєму телефоні та торкніться опції «Увійти».

2. Натисніть Забули пароль? > через телефон.

3. Введіть свій НОМЕР ТЕЛЕФОНУ та натисніть Надіслати.

4. Тепер введіть код підтвердження та торкніться значка Готово.

5. Двічі введіть пароль для підтвердження та натисніть Надіслати.

Як я можу отримати свій старий обліковий запис Snapchat без пароля?

Хочете відновити контроль над своїм обліковим записом Snapchat, але втратили пароль? Щоб створити новий пароль, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте Snapchat на своєму пристрої.

2. Торкніться Увійти > Забули пароль?

3. Торкніться електронною поштою.

4. Введіть адресу електронної пошти та натисніть Надіслати.

5. Відкрийте свою поштову скриньку та знайдіть повідомлення про скидання пароля Snapchat, яке ви отримали.

  Як отримати наклейку часу в Snapchat

6. Торкніться посилання для скидання в цьому електронному листі.

7. На наступній сторінці введіть пароль у поля Новий пароль і Підтвердження пароля, як показано нижче.

8. Нарешті натисніть «Зберегти», щоб скинути пароль, як показано вище.

Як дізнатися, яку електронну адресу я використовував для Snapchat?

Немає визначеної процедури визначення електронної пошти, яку ви використовували для свого облікового запису, але ми пропонуємо вам один простий у використанні метод.

1. Відкрийте програму електронної пошти на своєму пристрої.

2. Введіть Snapchat у рядку пошуку, як показано нижче.

Тепер відфільтруйте різні поштові скриньки в пошуках будь-яких електронних листів, отриманих із програми, які вказуватимуть адресу електронної пошти, яка раніше використовувалася для доступу до програми Snapchat. Зробіть це з усіма ідентифікаторами електронної пошти, якими ви володієте.

Чи можу я повернути свій старий обліковий запис Snapchat через 30 днів?

Так, ви можете повернути свій старий обліковий запис через 30 днів. Якщо ви деактивували свій обліковий запис, його буде вимкнено на 30 днів. Ваші друзі не зможуть зв’язатися з вами або підійти до вас, поки ваш обліковий запис деактивовано. Snapchat назавжди видаляє ваш обліковий запис лише через 30 днів після запиту на деактивацію.

Як відновити видалений обліковий запис Snapchat через 30 днів?

Через 30 днів після видалення обліковий запис неможливо відновити. Ви отримуєте 30 днів з дня деактивації, якщо бажаєте відновити обліковий запис. Обліковий запис назавжди видаляється із серверів. Ваші дані більше не підлягають відновленню. Однак ви завжди можете створити новий обліковий запис, щоб використовувати цю платформу соціальних мереж.

Як я можу відновити свій Snapchat без номера телефону чи електронної пошти?

Іноді ви можете забути номер телефону чи електронну адресу, пов’язані з вашим обліковим записом Snapchat, або якщо у вас більше немає доступу до пов’язаних. У такому випадку вам потрібно звернутися в службу підтримки, щоб відновити обліковий запис. Виконайте наведені нижче дії.

  Як зробити опитування в Snapchat

1. Перейдіть на сторінку підтримки Snapchat.

2. Натисніть Зв’язатися з нами.

3. Натисніть Я не можу отримати доступ до свого облікового запису.

4. У полі О ні! Розкажіть нам більше… у розділі «Я не можу підтвердити свою електронну адресу та номер мобільного телефону».

5. Проведіть пальцем униз і торкніться ТАК у розділі Потрібна допомога з чимось іншим? як показано нижче.

6. Потім заповніть необхідні поля та натисніть НАДІСЛАТИ.

Маючи цю інформацію, вони просканують базу даних на предмет часткової схожості номерів телефонів та ідентифікаторів електронної пошти та допоможуть вам відновити обліковий запис і скинути пароль. Не забудьте перевірити свою поштову скриньку на наявність електронних листів, отриманих від Snapchat.

Чи видаляє Snapchat неактивні облікові записи?

Ні, неактивні облікові записи не видаляються. Однак після 30 днів бездіяльності після деактивації вашого облікового запису його буде остаточно видалено та стерто з серверів.

Чому Snapchat видалив мій обліковий запис?

Snapchat має серйозні та суворі умови використання своєї платформи. Багато користувачів не дотримуються вимог, і їхні облікові записи блокуються або видаляються. Ваш обліковий запис може бути видалено або заблоковано з таких причин:

  • Якщо ви отримуєте доступ до Snapchat або його служб через сторонню програму, плагін або модифікацію
  • Розсилка спаму або участь у будь-якій діяльності, яка порушує Правила спільноти Snapchat, як-от оголеність
  • Вони виявили підозрілу поведінку вашого облікового запису, що вказує на те, що його зламали

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною та навчилася повертати мій старий обліковий запис Snapchat. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.