techukraine.net techukraine.net Як легко створити привабливий QR-код за допомогою ШІ

Як легко створити привабливий QR-код за допомогою ШІ

| | 0 Comments| 6:35 AM
Categories:

Пройшли ті часи, коли QR-коди були простими чорно-білими візерунками. Оскільки штучний інтелект стає все більш поширеним, його вплив на різноманітні технологічні інновації, зокрема QR-коди, очевидний.

Тепер ви можете використовувати штучний інтелект для створення візуально привабливіших QR-кодів, додаючи кольору та індивідуальності нудним візерункам.

Чим відрізняється QR-код, згенерований штучним інтелектом?

QR-коди досі виглядали надзвичайно одноманітно, з однаковими чорними пікселями на білому тлі. У старих генераторах QR-кодів єдиним способом розрізнити їх було розташування пікселів. Технологія AI дозволяє інтегрувати кольорові зображення у ваші QR-коди, роблячи їх більш виразними та персоналізованими.

Інструменти AI, які вбудовують зображення в QR-коди, також використовують багато методів виявлення та виправлення помилок. Це дозволяє коду бути масштабованим навіть із незначними спотвореннями чи пошкодженнями, що неможливо у звичайних QR-кодах.

Де можна використовувати QR-коди, згенеровані ШІ?

Суб’єктивно QR-коди, згенеровані штучним інтелектом, потенційно можна використовувати там, де ви використовуєте звичайний QR-код. Проте можуть бути певні ситуації, коли QR-код, згенерований штучним інтелектом, справді може бути корисним. Ось кілька прикладів:

 • Безконтактні платежі: створені ШІ QR-коди з їх розширеними можливостями обробки помилок потенційно можуть підвищити ефективність систем безконтактних платежів.
 • Маркетинг/реклама: компанії можуть використовувати елементи брендингу у своїх QR-кодах, щоб виділятися серед своїх конкурентів.
 • Брендінг: за допомогою QR-кодів, згенерованих штучним інтелектом, ваш бренд стане більш запам’ятовуваним клієнтам.
 • Ланцюжок поставок: ви можете мати різний вигляд QR-кодів для різних відправлень, що полегшить обробникам їх розрізнення без сканування.
  8 найкращих відеоігор про Бетмена

Є багато веб-сайтів і програм, за допомогою яких можна вставляти мистецтво у свої QR-коди. Ось декілька, які ви можете спробувати:

Більшість цих генераторів працюють однаково, з однаковими вхідними даними, налаштуваннями тощо. Ось як працюють ці генератори ШІ:

 • Введення даних: вхідний набір даних включає два зображення: QR-код, який веде до вашої цільової URL-адреси (або будь-яку іншу інформацію, яку ви хочете зберегти), і зображення, яке ви хочете вставити. Генератори штучного інтелекту можуть приймати ці зображення безпосередньо як вхідні дані або навіть генерувати їх для вас.
 • Налаштування: деякі генератори штучного інтелекту дозволяють регулювати інтенсивність зображення у згенерованому QR-коді відповідно до ваших потреб. Це може здатися складним для налаштування, але не хвилюйтеся; більшість генераторів QR-кодів на основі ШІ ідеально працюють із налаштуваннями за замовчуванням.
 • Гарантія якості: створений QR-код проходить серію перевірок, щоб переконатися, що він придатний для сканування та надійний у різних середовищах сканування.
 • Аналітика. Деякі генератори QR-кодів на основі штучного інтелекту містять вбудовані функції відстеження та аналітики. Вони можуть відстежувати, де, коли та як часто ваш QR-код сканувався, таким чином допомагаючи вам покращити свій бізнес.
  Чому деякі значки програм Mac закреслені?

Покрокова інструкція зі створення QR-коду за допомогою ШІ

Щоб налаштувати та створити власний QR-код AI, ви можете скористатися будь-яким інструментом, доступним в Інтернеті. Для цілей цього посібника ми використовуємо HuggingFace.co.

 • Введіть вміст для QR-коду та зображення. Вмістом QR-коду може бути URL-адреса або текст, як-от паролі Wi-Fi, номери телефонів або приховані повідомлення. Для зображення ви можете використати зображення, яке у вас уже є, або ввести підказку, щоб штучний інтелект міг створити для вас зображення.
 • Далі просто прокрутіть до кінця форми та натисніть «Виконати». Це створить ваш новий QR-код у розділі результатів. Ви також зможете завантажити цей QR-код звідси.
 • Якщо ви хочете ще більше налаштувати QR-код, ви можете пограти з параметрами, щоб збільшити або зменшити інтенсивність QR-коду щодо зображення.
 •   Керуйте своїм малим бізнесом за допомогою цих 10 найкращих універсальних платформ

  Збільште вашу взаємодію за допомогою QR-кодів, згенерованих штучним інтелектом

  QR-коди мають величезний потенціал для подолання розриву між споживачами та постачальниками. Вставляючи зображення у ваші QR-коди, ви можете створити єдиний у своєму роді індивідуальний код, який потребує уваги.

  Так чого ви чекаєте? Почніть роботу негайно та скористайтеся перевагами QR-кодів, згенерованих штучним інтелектом. Щоб отримати кращі результати, ви також можете використовувати спеціальні інструменти штучного інтелекту, щоб створити зображення перед вставленням його у свій QR-код.