Як легко створити власний веб-сайт

| | 0 Comments| 3:10 AM
Categories:

Налаштувати власний веб-сайт ніколи не було простіше — і ви ніколи не мали більше можливостей. Ось що вам потрібно знати, щоб цей веб-сайт запрацював.

Вирішіть, для чого вам потрібен веб-сайт

Перш ніж почати, ви повинні розглянути тип веб-сайту, який ви хочете. Існує багато чудових варіантів для початку роботи з веб-сайтом, але всі вони мають різні переваги. Те, що вам потрібно для онлайн-візитки або резюме, сильно відрізняється від того, що вам потрібно, якщо ви плануєте інтернет-магазин або видання новин.

Є три грубих типи веб-сайтів, які ви, ймовірно, плануєте створити.

Простий особистий веб-сайт: якщо вам потрібна проста присутність в Інтернеті з посиланнями на ваші контактні дані та облікові записи в соціальних мережах, вам справді не потрібно багато функцій веб-сайту. Багато інструментів будуть набагато потужнішими, ніж вам потрібно, і, ймовірно, дорожчими. Односторінкового сайту з вашою біографією, фотографією та посиланнями, ймовірно, буде достатньо.
Повноцінний традиційний веб-сайт або блог: наступний рівень — це те, що ви, швидше за все, вважаєте традиційним веб-сайтом: кілька сторінок для різних речей або регулярно оновлюваний блог. Малі підприємства або люди, які намагаються створити свою репутацію в Інтернеті, керують такими веб-сайтами.
Інтернет-магазин: якщо ви хочете продавати речі через веб-сайт, вам потрібен цілий ряд додаткових функцій, яких не мають люди, які керують простішим веб-сайтом. Це включає в себе кошик для покупок, можливість керувати запасами, спосіб обробки платежів і щось для відстеження замовлень та обробки сповіщень. Є служби, які керують усім, але вони дорожчі та вимагають більше зусиль для налаштування.

Після того, як ви оцінили свої потреби та вирішили, що збираєтеся створити, ви можете переходити до того, як ви насправді збираєтеся запускати свій веб-сайт.

Вирішіть, як ви збираєтеся це запускати

Дні ручного кодування вашого веб-сайту з нуля майже пройшли — якщо тільки вам не потрібне якесь неймовірне нестандартне рішення, яке виходить за рамки цієї статті. Існують прості у використанні служби для будь-якого типу веб-сайтів, які вам потрібні.

  Як видалити свої записи Alexa за допомогою голосу

Кард: прості односторінкові веб-сайти

Для простих односторінкових веб-сайтів, Carrd неймовірний. Розпочати роботу можна безкоштовно, а гарні, адаптивні теми охоплюють практично будь-який варіант використання. Я використовую Carrd, коли мені потрібно швидко налаштувати базовий сайт.

За 9 доларів США на рік ви можете використовувати користувацький домен, додавати контактні або реєстраційні форми, приймати платежі за допомогою PayPal або Stripe, а також видалити бренд «Зроблено за допомогою Cardd». Якщо ви хочете чогось професійного, швидкого, це шлях.

Wix: великі веб-сайти, без кодування

Wix є одним із найпопулярніших конструкторів веб-сайтів, і не зважено: це простий спосіб створити повнофункціональний багатосторінковий веб-сайт без кодування. Ви можете створювати набагато більші веб-сайти за допомогою Wix, ніж Carrd.

Недоліком є ​​те, що, хоча розпочати роботу безкоштовно, вам доведеться платити Wix 8,50 доларів США на місяць, щоб використовувати власний домен і видалити рекламу Wix. Однак це включає вартість вашого доменного імені. Інші функції, як-от конструктор форм та інтернет-магазин, починаються від 12,50 доларів США на місяць.

Це хороший варіант для ділового веб-сайту, але дещо дорожчий для простого особистого сайту. Реклама на безкоштовних сайтах Wix також дуже дратує.

Squarespace: Дорогі, привабливі сайти

Squarespace — це в основному преміальна версія Wix, хоча безкоштовного плану немає. Починається від 14 доларів США на місяць для персонального сайту (включаючи доменне ім’я) і до 40 доларів на місяць для інтернет-магазину. Хоча це досить дорого, перевага Squarespace полягає в тому, що майже неможливо створити потворний веб-сайт. Усі теми добре підібрані, а ваші можливості трохи обмежені; Wix трохи безкоштовний для всіх. Функції інтернет-магазину Squarespace також є надійними, як і механізм блогу.

Якщо гроші — це не об’єкт, Squarespace — чудовий варіант. Оскільки це лише платне, є чудова підтримка клієнтів. Проте, вартість базового веб-сайту перевищує 150 доларів США на рік, це дорого.

  Камера Google з’явилася в Google Play і має новий режим розмиття об’єктива

Саморозміщений WordPress: повний контроль, але більш складний

Величезна кількість Інтернету працює на власних екземплярах WordPress. Це те, що ми використовуємо для інструкцій, знайомих з оглядами та LifeSavvy. Сайт на WordPress з власним хостингом — це фреймворк, з якого ви можете створити практично все, від простого веб-сайту з блогом до публікації з мільйонами переглядів сторінок на місяць до виготовленого на замовлення інтернет-магазину. Недоліком цього є те, що, хоча вам не обов’язково знати, як кодувати, WordPress вимагає технічних знань — або бажання працювати з поглибленими підручниками — щоб максимально використати його.

На відміну від інших варіантів у цьому списку, WordPress — це більше платформа, ніж сервіс. Це безкоштовно, але вам доведеться заплатити за доменне ім’я, хостинг і будь-які преміальні теми чи плагіни, які ви хочете використовувати. Існує ціла індустрія, присвячена підтримці та розробці матеріалів для WordPress. Ви можете розпочати роботу всього за 10 доларів США на рік або витратити 10 000 доларів США на місяць на витрати на сервер.

Якщо ви хочете максимально гнучко побудувати свій сайт і зберегти низькі витрати, скористайтеся цим варіантом, але він також потребує найбільшої праці для правильної роботи. Якщо ви хочете піти по шляху WordPress, обов’язково перегляньте нашу серію з трьох частин про налаштування сайту WordPress:

Як володіти власним веб-сайтом (навіть якщо ви не можете його створити) Частина 1.
Як володіти власним веб-сайтом (навіть якщо ви не можете його створити) Частина 2.
Як володіти власним веб-сайтом (навіть якщо ви не можете його створити) Частина 3.

Shopify: Прості інтернет-магазини за ціною

Shopify має одну мету: запустити інтернет-магазин. Від 29 доларів США на місяць (і комісія за транзакцію 2%) він пропонує всі необхідні функції. Ви можете перерахувати необмежену кількість продуктів у красивому магазині, створеному за допомогою чудових тем Shopify. Якщо ви створюєте веб-сайт лише для продажу товарів (і ви впевнені, що продаватимете кілька речей на місяць), Shopify — найпростіше рішення. Як і Squarespace, це комерційне рішення преміум-класу з цілодобовою підтримкою 7 днів на тиждень і відмінною документацією, яка допоможе вам у всьому.

  Веб-браузери приглушують дратівливі спливаючі вікна сповіщень

Великим недоліком Shopify є вартість: якщо ви насправді не продаєте продукти, це дуже дорого. Це, мабуть, найкраще для людей, які вже мають офлайн-магазин або продали кілька речей через соціальні мережі та хочуть перейти на більш професійну платформу.

Інші варіанти

Наведені вище варіанти – це лише деякі з кращих варіантів. Можливо, ви чули, що один чи два з них рекламуються в популярних подкастах. Вони далеко не єдині доступні варіанти. Існують десятки різних послуг зі створення веб-сайтів у кожній ціновій категорії, і з кожною функцією, про яку ви можете мріяти. Крім того, якщо у вас є бюджет, ви завжди можете скористатися професійною операцією.

Купіть домен і почніть роботу

Тепер, коли ви вирішили, для чого призначений ваш веб-сайт і на якій платформі ви збираєтеся його створювати, настав час почати. Перше, що вам потрібно зробити, це зареєструвати своє доменне ім’я. Якщо ви використовуєте службу, яка включає домен, як Squarespace, ви повинні отримати його через цю службу. Він буде автоматично налаштовано на ваш новий веб-сайт.

Якщо ви хочете придбати доменне ім’я самостійно, ознайомтеся з нашим посібником про те, що вам потрібно знати про покупку доменного імені. Рекомендуємо придбати домен у Google Domains або Наведіть курсор.

Коли у вас є домен, зареєструйтеся в службі, якою ви хочете користуватися, і почніть створювати нові веб-сайти. Усі наведені вище варіанти, крім WordPress, дозволяють легко стежити за процесами реєстрації.