Як легко перенести дані з комп’ютера на телефон

| | 0 Comments| 1:23 AM
Categories:

Дискусія щодо iOS проти Android триває роками. Ймовірно, це триватиме ще багато років. Немає врегулювання. Це дуже схоже на дебати Mac проти ПК. Однак є одна річ, з якою як користувачі Android, так і iOS можуть погодитися; передача даних на iPhone – це найгірше. Android ніколи не мав такої проблеми. Незважаючи на фрагментацію, жоден виробник Android ніколи не ускладнював передачу даних з комп’ютера на телефон. Apple зробила це через iTunes. Наскільки гарний пристрій Apple, iTunes настільки ж гірший. Це заплутано, повільно і завжди намагається завантажити QuickTime. І не дивно, що як користувачі, ви шукаєте кращі способи передачі даних з комп’ютера на телефон.

Зустрічайте TunesGo — інструмент керування даними, який працює як для iOS, так і для Android і пропонує двосторонню синхронізацію. TunesGo може передавати дані з вашого ПК або Mac на телефон iPhone або Android, а також копіювати дані з вашого телефону на комп’ютер. Сюди входить резервне копіювання повідомлень і перенесення придбаних медіафайлів на комп’ютер. Він також може передавати дані з одного телефону на інший. TunesGo можна придбати за річним планом або придбати довічну ліцензію на нього.

Довічна ліцензія для пристроїв iOS коштує 59,95 доларів США, а для пристроїв Android — 49,95 доларів, тому ось наш огляд TunesGo, який допоможе вам вирішити, чи варто вам використовувати його.

  Як виправити Surface Pen, який не пише на планшеті Surface

Підключення пристрою

TunesGo вимагає підключення пристрою до ПК або Mac. Якщо ви хочете передавати дані між двома телефонами, вам потрібно буде підключити їх обидва до ПК або Mac. Простий USB-кабель зробить цей трюк. Підключивши телефон, відкрийте TunesGo і дочекайтеся появи пристрою.

Передача даних

TunesGo може передавати музику, відео, фотографії, контакти, повідомлення та програми. Він також має файловий провідник, який дає вам доступ до папок, обмежених іншим чином, на вашому телефоні, хоча це корисніше для вас, якщо у вас телефон Android. На iPhone ці папки заблоковані, тому ви не можете отримати доступ до занадто великої кількості інформації, якщо ви не зробите джейлбрейк свого пристрою.

Під’єднавши телефон до комп’ютера, виберіть на вкладках TunesGo, які дані ви хочете передати. Головний екран TunesGo містить масові дії, як-от перенесення медіафайлів на комп’ютер, перенесення даних між телефонами та резервне копіювання фотографій.

Для більш конкретних передачі даних скористайтеся однією з інших вкладок. Усі назви вкладок зрозумілі, за винятком вкладки Інформація. Звідси ви можете керувати контактами та текстовими повідомленнями.

Скажімо, ви хочете додати музику на свій iPhone, але не хочете проходити весь процес синхронізації через iTunes. Можливо, ви перебуваєте на іншому комп’ютері, з яким ви не синхронізували свою бібліотеку iTunes. iPhone може синхронізувати свою бібліотеку iTunes лише на одному комп’ютері. Якщо ви спробуєте перенести пісню з іншого комп’ютера на свій iPhone, ви видалите бібліотеку iTunes, яка вже є на ній. Тут TunesGo може допомогти вам. Все, що вам потрібно зробити, це підключити телефон і перейти на вкладку «Музика».

  Чому програми iPhone «вставляються з» інших програм?

Додайте треки, які ви хочете перенести на свій телефон, і натисніть опцію «Експортувати» вгорі. Ви можете експортувати медіафайли зі свого телефону на ПК або просто додати медіафайли зі свого ПК в iTunes, тобто на телефон.

Може здатися, що TunesGo призначений для керування музикою з огляду на її назву, але, як було сказано раніше, він може обробляти майже всі типи даних. Якщо ви підключите iPhone до TunesGo, він відсортує ваші фотографії в альбомах, які ви створили на своєму iPhone. Ви можете додавати фотографії та відео на свій iPhone або конвертувати відео в GIF.

На телефонах Android TunesGo має більше можливостей. Ви можете встановити місце зберігання за замовчуванням на локальному пристрої або на картці SD. Крім того, ви також можете встановити розташування за замовчуванням для передачі музики, відео та фотографій.

Обмеження

TunesGO не має жодних обмежень, що стосується Android. З iPhone, а точніше з iOS, існують деякі обмеження. TunesGo не може передавати програми або дані додатків з iPhone, якщо на ньому працює будь-яка версія iOS 9. Вони працюють над тим, щоб додати підтримку iOS 10, і ви можете розраховувати, що вони також додадуть підтримку iOS 11. Під час тестів він не виявив повідомлень на iPhone 6 з бета-версією iOS 11.

  Як використовувати тему Arc на робочому столі KDE Plasma

Висновок

TunesGo — це більше, ніж просто програма для передачі даних. Це медіа-менеджер, який може допомогти вам організувати вашу бібліотеку фотографій і музики на iOS і Android. Він навіть може отримати root-права на вашому телефоні Android в один клік. Якщо ви не знайомі з рутуванням і не хочете ризикувати зламати свій пристрій, безпечним варіантом є інструмент для отримання root-прав одним клацанням миші, як-от TunesGo.

TunesGo працює як з iOS, так і з Android, але для користувачів iOS ця програма означає свободу від iTunes. Ви можете використовувати його для створення повних резервних копій телефону та відновлення телефону із зазначеної резервної копії. Загалом, якщо налаштувати свій телефон Android або керувати даними на вашому iPhone є те, з чим ви боретеся, TunesGo є розумною альтернативою.