techukraine.net Android Як легко користуватися великими телефонами Android однією рукою

Як легко користуватися великими телефонами Android однією рукою

| | 0 Comments| 2:16 PM
Categories:

Коли Apple випустила свій перший великий великий iPhone, вона додала функцію до версії iOS, яка була випущена разом з нею, під назвою Reachability. Це полегшило використання більшого телефону, якщо у вас маленькі руки. Android не має нічого подібного з коробки, хоча він мав більші екрани набагато довше. Reachability Cursor — це безкоштовна програма для Android, яка намагається полегшити використання великих телефонів Android однією рукою.

Це додає курсор на ваш екран, яким ви можете керувати з нижньої половини. Курсор не залишається на екрані весь час. Ви можете вибрати, коли його активувати, а коли приховати.

  Як збільшити текст веб-сайту на Android

Використовуйте великі телефони Android

Завантажте курсор доступності і запустіть його. Для запуску йому знадобиться доступ до спеціальних можливостей. Після встановлення нижній лівий і правий краї екрана стають гарячими кутами для активації курсору. Проведіть пальцем уздовж лівого або правого кута, і з’явиться великий плаваючий курсор. Коли ви переміщуєте його внизу екрана, менший курсор буде відображати ваші дії вгорі.

Більший курсор можна переміщати в будь-яку частину екрана. Ви не обмежені лише використанням у нижній частині екрана. Менший курсор також може керувати речами в нижній частині екрана, але він не найзручніший у використанні, якщо вам потрібно торкнутися додатків унизу. Ваше зап’ястя може судомитися, перш ніж ви багато зробите.

  Як отримати режим YouTube PIP на Android 7 або нижче

Reachability Cursor також має преміальну версію, яка додає додаткові функції до програми. Сама по собі програма працює нормально і не має жодної реклами, тому, якщо ви вирішите використовувати преміальну версію, це буде для функцій, які вона додає. З преміум-версією ви можете налаштувати вигляд курсору, серед іншого, а також увімкнути жести перетягування та довгі клацання. Довгі клацання – це не те, що вам потрібно часто використовувати на Android. Курсор, який додає безкоштовна версія Reachability Cursor, може клацнути, тобто просто натиснути. Якщо у вас є програма, яка потребує довгих натискань, можливо, преміум коштує того.

  Зашифроване медіа-сховище Android, замасковане під годинник

Ця програма може бути проблемою, якщо ви граєте в багато ігор на своєму телефоні. Ви можете тимчасово вимкнути його або змінити товщину гарячих кутів у додатку. Ви також можете змінити розташування гарячих кутів з нижнього лівого та правого боку екрана та перемістити його в нижню частину екрана.