techukraine.net Linux Як легко знайти файли за допомогою TagSpaces у Linux

Як легко знайти файли за допомогою TagSpaces у Linux

| | 0 Comments| 12:38 AM
Categories:

Не має значення, наскільки швидко працює ваша операційна система або як швидко працює вікно пошуку, якщо ваші особисті файли мають дивні імена, які не підлягають пошуку, ви їх не знайдете. Щоб вирішити цю проблему, ви знайдете файли з Tagspaces у Linux. TagSpaces — це унікальна програма, яка дозволяє легко знаходити файли в Linux, вставляючи теги в ім’я файлу. Цей шлях усуває потребу в базі даних і гарантує, що незалежно від операційної системи чи комп’ютера ваші цінні файли будуть впорядковані.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Встановіть TagSpaces

Додаток TagSpaces надає першокласну підтримку дистрибутивам Debian і Redhat сімейства Linux, а на веб-сайті доступні пакети для завантаження. Користувачі інших дистрибутивів Linux можуть запускати програмне забезпечення через портативний архів Tar.

Щоб інсталювати це програмне забезпечення, відкрийте термінал і дотримуйтесь інструкцій, які стосуються вашої операційної системи.

Debian/Ubuntu

Використовуючи інструмент wget, завантажте останній пакет DEB на свій ПК.

Примітка: програма підтримує 32-розрядну версію, але 32-розрядний пакет DEB не завантажується. Якщо вам потрібна 32-розрядна версія, пропустіть ці інструкції та дотримуйтесь інструкцій для «Generic Linux» нижче.

wget https://www.tagspaces.org/downloads/tagspaces-amd64.deb

З пакетом на вашому ПК Linux скористайтеся інструментом dpkg, щоб встановити пакет.

sudo dpkg -i tagspaces-amd64.deb

Встановлення програми за допомогою dpkg поверне кілька помилок. Щоб вирішити цю проблему, запустіть команду apt install з прапорцем «f». Це виправить будь-які залежності, які не встановлюються.

sudo apt install -f

Arch Linux

Arch Linux не має офіційного пакета, який можна завантажити. Замість цього ви повинні створити програмне забезпечення з AUR.

  Як використовувати плагіни Pidgin в чаті Empathy на Linux

Щоб створити пакет з AUR, вам знадобляться пакет Git і пакет базового розробки. Встановіть їх за допомогою інструмента пакету Pacman.

sudo pacman -S git base-devel

Маючи обидва пакети у вашій системі Arch, використовуйте Git, щоб витягнути знімок AUR і створити його. Майте на увазі, що пакет буде викликати різні залежності. Ці залежності можуть не побудувати все, і ви повинні встановити їх вручну.

git clone https://aur.archlinux.org/tagspaces-bin.git

cd tagspaces-bin

makepkg -si tagspaces-bin

Fedora/OpenSUSE

Щоб встановити TagSpaces на Fedora або OpenSUSE, ви повинні завантажити офіційний пакет RPM. У терміналі скористайтеся wget і візьміть його з веб-сайту.

wget https://www.tagspaces.org/downloads/tagspaces-amd64.rpm

Завантаживши пакет, встановіть його на свій ПК Fedora або OpenSUSE.

  Як створити резервну копію налаштувань Discord в Linux

Fedora

sudo dnf install tagspaces-amd64.rpm

OpenSUSE

sudo zypper install tagspaces-amd64.rpm

Загальний Linux

Якщо вам потрібно встановити TagSpaces, але у вас немає дистрибутива Linux у сімействі Debian або Redhat, вам пощастило; додаток має загальний архів Tar, який будь-хто може використовувати в будь-якій ОС Linux! Щоб отримати його, відкрийте термінал і скористайтеся інструментом wget, щоб завантажити його.

wget https://www.tagspaces.org/downloads/tagspaces-linux64.tar.gz

або для 32-розрядних:

wget https://www.tagspaces.org/downloads/tagspaces-linux32.tar.gz

Розпакуйте архів Tar, щоб отримати доступ до файлів всередині.

tar -xzvf tagspaces-linux*.tar.gz

Після вилучення архіву його можна використовувати. Щоб виконати програму, запустіть:

./tagspaces

Налаштуйте TagSpaces

TagSpaces працює, додаючи теги для пошуку безпосередньо до імені файлу. Він не може автоматично знаходити файли. Щоб скористатися програмою, потрібно додати місце розташування вручну. Щоб підключитися до місця розташування, натисніть кнопку «Вибрати місцезнаходження».

Якщо вибрати «вибрати місцезнаходження», відкриється меню «Підключити місцезнаходження». У цьому меню знайдіть піктограму папки та клацніть її, щоб відкрити діалогове вікно «огляд розташування».

У меню «Огляд розташування» знайдіть свою домашню папку та натисніть «ОК».

Позначення предметів

Додавання тегів до файлів здійснюється шляхом пошуку в підключеному місці та додавання метаданих. Щоб додати метадані, подивіться на ліву частину програми та виберіть папку для сортування.

  Як грати в 911 Operator на Linux

Вибір папки завантажить усі файли, які вона містить, у список, який можна прокручувати. Установіть прапорці біля файлів, які ви хочете позначити.

Коли ви підготуєте файли, клацніть правою кнопкою миші на будь-якому з них і виберіть кнопку «Додати/Вилучити тег».

У меню тегів введіть якомога більше релевантних слів для пошуку для вибраного файлу. Після завершення натисніть «Додати теги», щоб зберегти його.

Додаткові програми пошуку

У Linux є багато пошукових програм, які можуть працювати з методом «тегування імен файлів» TagSpaces, щоб зробити файли більш доступними. Хоча, якщо ви шукаєте найкращу, найвищу програму для пошуку файлів, є лише одна відповідь: Fsearch.

Причина вибрати Fsearch? Це супер швидко! Поєднуючи теги назв файлів Fsearch із надшвидким індексуванням та пошуком, ви знайдете свої файли, незважаючи ні на що! А ще краще, код відкритий, а параметри компіляції легко виконати. В результаті можна запускати програмне забезпечення на будь-якому дистрибутиві Linux.

Дізнайтеся більше про те, як встановити Fsearch, тут!