Як легко завантажити Kodi на планшет або смартфон Android

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Kodi — одна з найбільш універсальних — хоча й сумно відомих — програм для потокової передачі, які ви можете завантажити, і вона доступна на всьому, від MacBook і ПК до Chromecast і Firesticks. Але як щодо вашого смартфона чи планшета? Якщо у вас є пристрій Android, вам пощастило.

Перш ніж йти далі, зверніть увагу, що багато доповнень містять вміст, який не має офіційної ліцензії, і доступ до такого вмісту може бути незаконним. Коротше кажучи, якщо вміст безкоштовний, але виглядає занадто добре, щоб бути правдою, то, ймовірно, це так. Ми рекомендуємо використовувати VPN, як-от ExpressVPN, щоб бути в безпеці під час перегляду вмісту за допомогою Kodi.

Як встановити Kodi на планшет або телефон Android

Kodi доступний у магазині Google Play, і це робить його встановлення на телефон або планшет Android відносно легко. Раніше, якщо у вас був пристрій Android і ви хотіли Kodi, вам доводилося використовувати процес, який називається «бокове завантаження», але більше не. Тому ми вирішили показати вам найбільш надійний і простий спосіб отримати Kodi на Android

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Як визначити та усунути проблему з повільною зарядкою телефону Android
 • Відкрийте магазин Google Play на своєму пристрої Android. – Це можна знайти на панелі програм або скориставшись рядком пошуку на пристрої та ввівши в Google Play.
 • Використовуйте рядок пошуку у верхній частині магазину Google Play, щоб ввести «Kodi».
 • Клацніть синій значок пошуку на клавіатурі або натисніть «Enter», залежно від пристрою Android, який ви використовуєте.
 • Натисніть «Встановити» під Kodi.
 • Зачекайте трохи, поки програма встановиться. Коли це завершиться, ви можете натиснути «Відкрити» або знайти програму в ящику програм і натиснути на неї.

  Як налаштувати Kodi на вашому Android

  Тепер, коли ви успішно встановили Kodi на своєму пристрої Android, ми розповімо вам про його налаштування.

  Дозволити дозволи

 • Kodi знадобиться доступ до певних дозволів, наприклад до пам’яті вашого пристрою. Тому спочатку вам потрібно це дозволити. Натисніть “Продовжити”.
 • Далі торкніться “Дозволити”.
 • Встановити додатки

  Тепер Kodi відкриється на головному екрані. Звідси ви можете натиснути на гвинтик Налаштування у верхньому лівому куті, щоб встановити доповнення.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

 • Торкніться «Додатки» на сторінці налаштувань.
 • У наступному вікні торкніться однієї з опцій, яка стосується ваших конкретних доповнень.
 • Виберіть доповнення, які ви хочете додати до Kodi. Є з чого вибрати, щоб переглянути їх усі в кожній статті. Залежно від того, що ви шукаєте, вибір «Мої додатки» дає вам список за жанрами.
 • Після того, як ви встановите потрібні доповнення, вони з’являться на домашній сторінці Kodi.

    Як відкалібрувати компас на Android, щоб покращити точність розташування пристрою

  Kodi не працює на моєму Android

  Багато користувачів скаржилися на проблеми з Kodi на своїх пристроях Android. На жаль, Коді не працює належним чином з кількох причин. Ми проведемо вас через деякі основні кроки з усунення несправностей, щоб Kodi запрацював.

  Переконайтеся, що ви використовуєте правильну версію

  Kodi, як і будь-яка програма, має різні версії програмного забезпечення. Якщо ви завантажили програму з Google Play Store, має бути встановлена ​​версія, сумісна з вашою поточною ОС Android.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Але щоб бути в безпеці, переконайтеся, що ваша ОС Android і Kodi оновлені.

  Очистіть кеш

  Ще одна поширена проблема з програмою Kodi виникає, коли в кеші програми є пошкоджені дані. Перейдіть до налаштувань на своєму пристрої Android і натисніть «Програми».

 • Далі торкніться «Kodi», потім «Зберігання».
 • Звідси ви можете натиснути «Очистити кеш».
 • Виконання цього кроку не вплине на ваші дані, доповнення чи будь-яку важливу інформацію. Знову відкрийте Kodi і перевірте, чи працює він належним чином.

  Виправити – екран Kodi чорний

  Іншою поширеною проблемою (особливо в новіших версіях Android) є порожній або чорний екран. Коли ви відкриєте Kodi, він пройде через екран завантаження, а потім стане чорним. Якщо це відбувається з вами, є просте рішення. Просто зробіть це:

 • Відкрийте налаштування на своєму пристрої Android і перейдіть до розділу “Дисплей”.
 • Далі торкніться «Гладкість руху».
 • Торкніться «Стандартний», а потім «Застосувати».
 • Знову відкрийте Kodi і дайте йому завантажитися. Після виконання цих дій має з’явитися екран.
 •   Як отримати сповіщення Android на ПК з Windows 10

  Зміна цього параметра не тільки заощадить заряд акумулятора, але й змінить роздільну здатність зі 120 кадрів в секунду до 60 кадрів в секунду. На жаль, у Kodi іноді виникають труднощі з вищою частотою кадрів, тому це дозволить його запустити.

  Часті запитання

  Якщо ви новачок у Kodi, у вас все ще можуть виникнути запитання. Але не хвилюйтеся, ми включили цей розділ саме для вас.

  Чи законний Kodi?

  Абсолютно! У самій програмі немає нічого протизаконного. Але є деякі користувачі, які знайшли способи піратського вмісту, і оскільки Kodi є платформою з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє встановлювати доповнення з будь-якого місця, те, що ви робите з Kodi, може бути незаконним. Щоб бути в безпеці, встановіть щось на кшталт ExpressVPN, щоб захистити ваш досвід перегляду

  Ви не тільки можете потрапити в юридичні проблеми через піратський вміст, захищений авторським правом, але ваш провайдер також може контролювати, що ви робите з Kodi. Саме з цієї причини багато користувачів вибирають VPN під час використання не зовсім законних доповнень.

  Чи можу я завантажити Kodi на iOS?

  Так, але це в жодному разі не є бездоганним. Користувачі iPhone часто мають труднощі з такими програмами, як Kodi, оскільки Apple займає дуже «великий брат» позицію щодо своїх продуктів.

  На щастя, ви можете завантажити програму з App Store або з веб-сайту Kodi.