techukraine.net techukraine.net Як легально завантажувати фільми для безкоштовного перегляду офлайн

Як легально завантажувати фільми для безкоштовного перегляду офлайн

Categories:

Зараз майже всі ми використовуємо потокові сервіси, щоб переглядати найпопулярніші нові фільми та телешоу. Однак трансляція все ще має один великий недолік: вам потрібне підключення до Інтернету. Це означає, що вони не дуже зручні, коли ви подорожуєте.

На щастя, багато найкращих потокових сервісів тепер дозволяють завантажувати фільми для перегляду в автономному режимі, і все це безкоштовно, як частину вашого звичайного облікового запису. Отже, у цій статті ми покажемо вам, як безкоштовно та легально завантажувати фільми для перегляду в режимі офлайн.

Netflix

Ви можете дивитися фільми в режимі офлайн на Netflix залежно від вашої підписки, і завантаження вмісту не враховується до кількості екранів, на яких вам дозволено переглядати (ви можете завантажувати на стільки пристроїв, скільки дозволяє ваш план для потокового передавання).

Однак ви не можете завантажувати фільми для перегляду в автономному режимі за планом із підтримкою реклами.

Крім того, не весь вміст доступний для завантаження. Щоб дізнатися, чи є щось, просто знайдіть кнопку «Завантажити» на сторінці опису фільму в програмі для iOS або Android.

Якщо ви хочете знати, як завантажувати фільми на ноутбук за допомогою Netflix, це просто: вам потрібно використовувати програму для робочого столу замість браузера. Є Програма Netflix для Windows 10 і 11 у Microsoft Store, і ви можете використовувати програму Android на більшості Chromebook. На жаль, немає програми Netflix для Mac або Linux, тому ви не можете дивитися Netflix офлайн на цих платформах.

Netflix полегшує пошук матеріалів для перегляду за жанром або ключовими словами. Одна з найкращих переваг Netflix для перегляду вмісту в режимі офлайн – висока швидкість передачі. Ваш досвід може відрізнятися залежно від деталей підключення, але більшість людей зможуть завантажити фільм за лічені хвилини.

Завантажити: Netflix для Android | iOS (від $15,49/місяць для планів, які підтримують перегляд офлайн)

  Як усунути проблеми з друком у Microsoft Word

Amazon Prime Video

Легко завантажувати фільми на Amazon Prime для перегляду офлайн. Просто натисніть і утримуйте епізод, який ви хочете отримати, і виберіть «Завантажити» у спливаючому меню. Ви також можете торкнутися кнопки «Завантажити» під описом вибраного фільму, а потім торкнути «Завантаження», щоб отримати доступ до своїх офлайн-фільмів.

Однією з найвагоміших переваг Amazon Prime є те, що він пропонує широкий асортимент новинок і класики, а також безліч варіантів для дітей.

Майте на увазі, що Amazon Prime пропонує потоковий і завантажуваний вміст разом із численними іншими перевагами членства. Це включає доступ до аудіосерій Audible, електронних книг Kindle і музичних композицій, а також безкоштовну швидку доставку для продуктів Amazon, які відповідають вимогам Prime.

Завантажити: Amazon Prime Video для Android | iOS ($14,99/місяць або $139/рік)

Дісней+

Ви можете безкоштовно завантажувати фільми Disney+ для перегляду офлайн у рамках звичайної підписки. Ви можете завантажити до 10 пристроїв і просто потрібно входити принаймні раз на 30 днів на кожному пристрої.

Є два основних обмеження. По-перше, як і у випадку з Netflix, ви не можете завантажувати фільми та шоу за планом із підтримкою реклами. По-друге, перегляд офлайн підтримується лише в програмах Android та iOS. Ви не можете легально завантажити вміст Disney+ на комп’ютер.

Щоб зробити це, просто перейдіть до вибраного фільму та торкніться значка «Завантажити» над описом. Торкніться кнопки «Завантаження» на панелі навігації, щоб знайти офлайн-контент.

Завантажити: Disney+ для Android | iOS (від $10,99/місяць для перегляду офлайн)

Google TV

Ви можете завантажувати фільми та телешоу з Google Play для перегляду офлайн. Google TV, раніше відомий як Google Play Movies & TV, є одним із найкращих місць для прокату нових фільмів, і ви можете завантажувати придбані речі на щонайбільше п’ять пристроїв.

Якщо ви користуєтеся iPhone, ви не можете робити покупки в додатку, тому завантажте те, що вам потрібно, перш ніж вийти з дому. У вас немає такої проблеми на Android. Знайти вміст на Google TV легко завдяки зручному макету. Це схоже на Amazon Prime із знімками оцінок користувачів, тож ви можете швидко знайти фільми, які варто переглянути.

  Все, що вам потрібно знати перед покупкою Xbox Series X|S

Просто відкрийте сторінку фільму чи серіалу та натисніть «Завантажити», щоб зберегти його. Потім на екрані «Ваші речі» > «Фільми» скористайтеся фільтром «Завантажені», щоб переглянути свій офлайн-вміст.

Завантажити: Google TV для Android | iOS (Безкоштовно, ціни можуть відрізнятися для завантажуваного вмісту)

YouTube Premium

Ви можете завантажити безкоштовні фільми для перегляду офлайн на YouTube, якщо зможете їх знайти. На YouTube є багато безкоштовних фільмів. На сторінці кожного відео є кнопка «Завантажити», але для її роботи потрібно перейти на YouTube Premium. Навіть тоді не все доступне офлайн.

YouTube Premium – це послуга на основі підписки, доступна в деяких країнах, зокрема в США. YouTube Premium надає вам доступ до мільйонів відео без реклами, дозволяє фонову трансляцію та включає доступ до потокової служби YouTube Music. Він також дозволяє легально переглядати офлайн, і є спеціальний розділ для дітей.

Ви можете зареєструватися в службі на Android, перейшовши до свого облікового запису в програмі YouTube. Для пристроїв iOS ви можете оплатити YouTube Premium через iTunes. Також обов’язково скористайтеся перевагами 30-денної безкоштовної пробної версії під час першої реєстрації.

Завантажити: YouTube Premium для Android | iOS ($13,99/місяць)

Vimeo

Ще одне хороше місце для безкоштовних офлайн-фільмів — Vimeo. Він має функцію «Переглянути пізніше», яка дозволяє додавати відео в закладки для більш зручного часу, наприклад під час подорожі. Завантажте своє відео, торкніться кнопки меню з трьома крапками поруч із заголовком і виберіть Додати до офлайнового списку відтворення. Щоб знайти свій офлайн-контент, відкрийте свій профіль у верхньому правому куті та виберіть Офлайн.

Vimeo був першим сайтом потокового відео, який увімкнув потокове передавання у високій роздільній здатності, і не дивно, що ви все ще можете переглядати велику частину вмісту сайту у високій роздільній здатності, включаючи вміст від незалежних кінематографістів і музичні відео майбутніх зірок.

  Lambdatest спростив тестування мобільних і веб-додатків

Людям також подобається використовувати Vimeo, тому що він без реклами і не потребує підписки (хоча це не один із потокових сервісів, які ви можете дивитися без реєстрації).

Одна з головних переваг програми полягає в тому, що ви можете завантажувати вміст безпосередньо через неї замість використання комп’ютера. Для цього потрібне підключення до Інтернету, але це все одно зручна функція, якщо ви в дорозі та хочете поділитися враженнями від подорожі з друзями.

Завантажити: Vimeo для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

TED

Шукаєте трохи розуміння та натхнення під час подорожі? Покладіться на додаток TED, щоб заповнити порожнечу. Ви можете завантажити вміст для подальшого перегляду, якщо ви користуєтеся ноутбуком і плануєте взяти його з собою в подорож. В іншому випадку перед від’їздом переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено додаток TED.

TED пропонує понад 2000 одиниць вмісту для завантаження та включає субтитри для інших мов. Знайшовши доповідь TED, яка здається вартою, просто натисніть кнопку «Завантажити», щоб розпочати передачу файлу на свій пристрій. Потім ви зможете знайти його в Моїй бібліотеці.

На відміну від інших програм, представлених досі, ця безкоштовна, що робить її гарним вибором для економного споживання медіаконтенту.

Завантажити: TED для Android | iOS (безкоштовно)

Як дивитися безкоштовні фільми офлайн

Готові вирушити в дорогу? Тоді нудьга, пов’язана з подорожами, може залишитися в минулому. Незалежно від того, підписалися ви на послугу чи задоволені одноразовими завантаженнями та безкоштовним вмістом, завдяки цим чудовим безкоштовним сайтам для завантаження фільмів ви можете легко виправити свій фільм під час подорожі. І якщо ви фанат Paramount, ви також можете завантажувати фільми звідти.