Як купити свій перший будинок у Skyrim

Давайте розглянемо найпростіший спосіб придбати власну нерухомість у Skyrim Elders Scroll V.

Навіть через десять років багато гравців все ще пробують свої сили у величезній відкритій пригоді Skyrim. Це величезна гра з незліченною кількістю історій, які готові розкрити над вами свою магію.

Хоча це відкрита пригода з великою гнучкістю та свободою, після перших кількох годин я виявив, що покупка будинку є надзвичайно корисною справою Skyrim.

Однак, щоб розгадати цю таємницю, потрібно експоненціально більше часу, щоб поринути в дикі простори Skyrim.

По-перше, це можна зробити багатьма способами та в кількох місцях.

Так, ви можете придбати декілька об’єктів нерухомості в Skyrim і використовувати їх як приватну алхімічну лабораторію, сховище зброї та здобичі…..і жити зі своєю дружиною та дітьми Skyrim (без каламбуру).

Однак купівля будинку Skyrim має більше переваг, наприклад отримання бонусу «Добре відпочив», який пропонує на 10% більше очок досвіду протягом восьми годин гри.

І все-таки найбільша перевага, яку бачать більшість геймерів, полягає в тому, що алхімія, зачарування та зброя поміщаються в одному місці.

Хоча найдоступніший дім (Breezehome) не має зачарованих столів, він належить першим геймерам, оскільки ви можете завершити відповідний квест на початку гри.

  Як транслювати "Шерлок" BBC без кабелю

Отже, я розповім вам, як я це зробив і купив свою першу власність у Skyrim за 5000 доларів (плюс ще кілька оновлень).

Купівля будинку в Skyrim

Для початку вам потрібно поговорити з ярлом (Балгруфом) Вайтрана. Це третє завдання в Skyrim після того, як ви втекли з фортеці Хелген і завершили «Перед бурею» в Рівервуді.

Далі ви подорожуєте до Вайтрана та знаходите ярла Балгруфа всередині «Драгонів».

Ця розмова приведе вас до його придворного чарівника (Фаренгара), який попросить вас дістати Драконячий камінь з Bleak Falls Barrow (третій квест).

Успішне виконання цього квесту зробить Ярла щасливим і дозволить вам купити будинок у Вайтрані.

Згодом ви розмовляєте з Провентусом Авенічі, людиною праворуч від Ярла на попередній картинці.

Після того, як ви заплатите чоловікові за будинок і додаткові оновлення, він дає вам ключ, і ви можете вільно заходити в Breezehome.

Щодо цього, пошук місця Breezehome здався мені міні-побічним квестом, але я все одно зробив це.

Отже, ось воно (✌️):

  Як збирати відгуки клієнтів (VOC), щоб покращити свій бізнес

Тепер або перейдіть до Skyrim і подивіться, як зробити DIY, або пройдіть наступні розділи, які пояснюють завершення Bleak Falls Browd.

Розшифровка Bleak Falls Barrow

**Попереду спойлери.

Перш ніж продовжити, переконайтеся, що у вас є готові кілька зілля здоров’я, а найкраще спорядження позначено як ваше улюблене для швидкого розіграшу.

Курган Bleak Falls Barrow розташований на південному заході Вайтрана або на заході Рівервуда.

Хоча ви можете завершити подорож пішки, бажано взяти (або вкрасти) коня зі стайні Вайтрана.

Найкоротший шлях до Блейк Фоллс змусить вас битися з велетнями, особливо якщо ви не втечете їх.

Крім того, ви зіткнетеся з бандитами, які стріляють у вас, досягнувши Блейк-Фолс. Отже, краще мати напоготові хороший лук і кілька стріл. І не забудьте грабувати бандитів, оскільки ви знайдете цінну зброю, наприклад золотий лук.

#1. Храм Блейк-Фолс

Це головний пункт інтересу. Ви можете ввести це після того, як закінчите це з бандитами-захисниками.

Внутрішня частина досить очевидна, з більшою кількістю бандитів і драугрів, які прокидаються, коли ви входите в їх поряд.

Кілька хвилин гри приведуть вас у камеру з важелем і трьома стовпами збоку. Не забувайте взаємодіяти з ними та створювати змію-змію-дельфіна, перш ніж потягнути важіль, щоб розблокувати далі.

  Як створити діаграму Венна в Microsoft PowerPoint

#2. Золотий кіготь

Далі ви почуєте чоловіка, який просить допомоги в залі, заблокованому щільною павутиною.

Тут ви вб’єте гігантського павука та поговорите з тим, хто вижив, Арвелом Стрижим. Незважаючи на всю вашу симпатію до цієї людини, вам потрібно заспокоїти його, щоб отримати золотий кіготь.

Це буде використано, щоб розблокувати камеру далі в грі, яка прокладає шлях до бою з босом, щоб виграти Драконячий камінь, завершивши квест.

Крім того, це також допоможе вам повернути цей кіготь якомусь Лукану в Рівервуді та отримати нагороду.

Нарешті, ви можете вступити в бій з босом і відновити Драгоновий камінь.

Загалом, це перший великий квест Skyrim і дуже цікавий. Я коротко описав це, не відкидаючи задоволення, коли ви пробуєте це самі.

Так це було.

Однак, як і в багатьох інших іграх, Skyrim має модифікації для покращення ігрового процесу. Крім того, є ще один цікавий побічний квест, щоб перевірити лікування вампіризму в Skyrim.