Як купити землю в Метавсесвіті [2022] + 7 платформ для купівлі

Оскільки ціни на землю в Метавсесвіті зростають з кожним днем, більшість людей задаються питанням, як купити землю в Метавсесвіті. Залишайтеся з нами, щоб отримати точний посібник для цього.

Метавсесвіт — це цифрова реальність, де можна робити покупки, грати, дивитися, купувати, продавати та робити майже все, що ми робимо в цьому земному фізичному світі.

Цей метавсесвіт відбувається на комп’ютерних серверах, як соціальні мережі.

Але в той час як соціальні медіа обмежуються обміном текстом, зображеннями та відео, метавсесвіт — це повне віртуальне життя.

Ви живете як аватар у метавсесвіті, ведете віртуальне життя, спілкуєтеся з іншими віртуальними людьми, насолоджуєтеся живими виступами, ведете бізнес тощо.

Бренди почали сприймати це серйозно. Деякі, як Samsung, відкривають виставкові центри метавсесвіту, а інші, як Mcdonald’s, реєструють торгові марки для віртуальних ресторанів, які доставлятимуть їжу в цей реальний світ.

І на тарілці є багато найкращих компаній метавсесвіту та криптомонет метавсесвіту.

Але ми зосередимося лише на одному аспекті:

Інвестиції в Metaverse

Почнемо з офіційного попередження: (Metaverse) Інвестиції ризиковані.

Але тоді кожна інвестиція є.

Це те саме, що було з Bitcoin десять років тому. Люди сміялися з комп’ютерних монет, висміюючи їх як можливості для інвестування.

Тепер, коли вартість біткойна стрімко злетіла, це не помилка, що жартує над ними.

Земельні ділянки метавсесвіту можуть повторювати цю історію. Принаймні останні кілька років є тому свідченням.

Давайте поглянемо на один історія транзакцій із земельною ділянкою Decentraland, зареєстрованою на Opensea:

Деталі токена: 187155…Перший розпродажДругий розпродажТретій розпродаж Сума трансакції:$4684,46$9687,84$11272,12Дата:20 червня 2021р.7 квітня 2022р.10 квітня 2022р.

Як видно, перша транзакція принесла власнику понад 100% прибутку менш ніж за рік. А другий, вирізаний у понад 16%, повертається за три дні.

Але це може бути виняток. Тож погляньте на інший:

Деталі токена: 51042…Перший розпродажДругий розпродажТретій розпродажЧетвертий розпродажСума трансакції:$832,46$14184,93$12320,53$12669,77Дата:12 квітня 201910 січня 20224 квітня 20229 квітня 2022

Не зрозумійте мене неправильно.

Мета полягає не в тому, щоб підштовхнути вас до шаленої купівлі земельних ділянок у метавсесвіті. Крім того, ви можете побачити збиток під час третього продажу та лише маржинальний прибуток у четвертому. Але знову ж таки, посилка також дала жахливий прибуток у 1600% першому власнику протягом трьох років.

  Як зменшити розмір файлу для великих відео 4K за допомогою VideoProc

Подібним чином, набагато більше транзакцій дають своїм інвесторам прибутковий прибуток, причому майже така ж кількість збиткових записів.

І було б корисно знати, що інвестиції в метавсесвіт працюють за однаковими принципами попиту та пропозиції. Наприклад, проект метавсесвіту, у який ви купуєте землю, може не привабити відвідувачів, що призведе до того, що ваші інвестиції стануть нанівець. Крім того, це також може допомогти вам заробити хороші статки за короткий проміжок часу.

Але ми не фінансові консультанти. Натомість ця стаття зосереджена на тому, як інвестувати (купити землю) у метавсесвіті, лише якщо ви хочете зробити це в першу чергу.

Як працюють інвестиції в Metaverse

Технічно земельні ділянки метавсесвіту є незамінними токенами.

Коли ви купуєте NFT, що означає певний сюжет у певному метавсесвіті, він залишається у відповідному блокчейні. Ви можете перевірити історію, пов’язану з кожним із них, із самого початку.

Отже, придбання землі в будь-якому метавсесвіті складається з таких п’яти кроків:

  • Вибір метавсесвіту
  • Вибір земельної ділянки
  • Створення відповідного крипто-гаманця
  • Здійснення покупки
  • Перевірка транзакцій на Blockchain

Розберемо згаданий процес для конкретної земельної ділянки на Decentraland:

Це розміщено на відомому ринку NFT Opensea.

Оскільки ціна вказана в Ethereum (2,99 ETH), вам доведеться створити сумісний гаманець.

Одним із чудових варіантів є Metamask, якщо вам не подобаються гарячі гаманці.

Гарячі гаманці зазвичай безкоштовні, але є частиною програмного забезпечення, що знаходиться на вашому локальному комп’ютері. Вони більш сприйнятливі до кібератак, ніж апаратні гаманці, які підключаються лише під час транзакцій.

Після цього вам доведеться завантажити в гаманець необхідну суму транзакції, а також трохи додатково для покриття комісії за транзакцію.

Залежно від гаманця може існувати вбудований обмін, наприклад гаманець Trust або гаманець Coinbase. Або ви можете придбати його на будь-якій біржі та згодом переказати на адресу свого гаманця.

Згодом ви натиснете «Купити зараз» і вам буде запропоновано підключити гаманець до торгової площадки:

З цього моменту процес залежить від гаманця. Але все буде добре, якщо ви зможете слідувати підказкам на екрані.

Виходячи з комісії за транзакцію та умов мережі, трансакція завершиться в належний час. Нарешті, ви можете підтвердити транзакцію та право власності на відповідний блокчейн.

Тепер, коли ви знаєте загальний процес, давайте перейдемо до деяких платформ для придбання землі метавсесвіту.

Відкрите море

Відкрите море це універсальне рішення для торгівлі активами в кількох метавсесвітах.

  Як створити груповий чат Microsoft Teams

Просто виберіть потрібний віртуальний світ, виберіть посилку та продовжуйте покупку. Ви також повинні натиснути на цей знак переспрямування, щоб перевірити деталі на фактичному ринку метавсесвіту перед покупкою:

Зрештою, Opensea полегшує це, розміщуючи все на одному веб-сайті.

Крім того, ви можете безпосередньо купувати певну криптовалюту в Opensea за допомогою своєї кредитної картки без необхідності купувати її на будь-якій біржі та потім переказувати.

Децентраленд

Децентраленд є проектом метавсесвіту з найвищим рейтингом. Його рідна криптовалюта MANA незмінно очолює список монет метавсесвіту.

Decentraland підтримує реєстрацію через гаманець Metamask і покупки через MANA.

MANA доступна на основних платформах криптообміну, включаючи Coinbase, Binance, Huobi тощо. Тому вам потрібно придбати MANA на будь-якій із цих доступних платформ і надіслати її в Metamask. Крім того, вам знадобиться трохи ETH для оплати комісії за транзакції.

Нарешті, ви можете вибрати посилку та натиснути кнопку купити або зробити ставку. Ставки дозволяють запропонувати будь-яку ціну, яку ви вважаєте за потрібну, із терміном дії, залишаючи право власнику прийняти її чи дозволити їй прийняти її.

Пісочниця

Пісочниця займає друге місце після Decentraland у списку найкращих проектів метавсесвіту для покупки землі.

Пісочниця дозволяє реєструватися за допомогою різноманітних опцій, таких як Metamask, Coinbase і Bitski. Крім того, ви можете увійти через Facebook, Google і Twitter, щоб використовувати гаманець Vinyl для реєстрації.

Спосіб покупки нерухомості в The Sandbox схожий на Decentraland. Крім того, щоб зробити покупку, вам потрібно мати рідну криптовалюту SAND і трохи ETH.

Завантаживши свій криптогаманець за допомогою SAND, ви можете переглянути розділи LANDS на вкладці MARKET, щоб вибрати свій вибір.

Після цього достатньо кількох клацань, у тому числі натискання кнопки «Купити зараз» і підписання транзакції у вашому гаманці.

Простір Сомніум

Простір Сомніум — це порівняно новий метавсесвіт, який обслуговує свій ринок через Opensea. Його відмінність полягає в тому, що він сумісний із віртуальною реальністю, тоді як більшість його визнаних конкурентів ні.

Вам потрібно підключити його до Metamask і придбати вибрану вами посилку за допомогою ETH.

CryptoVoxels

CryptoVoxels є ще одним метавсесвітом на основі Ethereum у списку віртуальних світів. Він підтримує реєстрацію в Metamask, Coinbase, Torus Wallet і Wallet Connect.

Можна або купити на офіційному веб-сайті, або перевірити те саме на Opensea за посиланнями на кожну посилку.

  14 найкращих контролерів Google Stadia для покупки

Височина

Височина все ще є новим метавсесвітом із доступними цінами на землю, які не повернуть вам тисячі доларів. Це відрізняється від того, що кожна властивість пов’язана з реальною адресою.

Іншою відмінністю є процес реєстрації, який не потребує жодного крипто-гаманця. Натомість ви входите, створюючи обліковий запис із електронною адресою та паролем.

Реєстрація Upland подарує вам 4550 у UPX, їхній рідній валюті. Крім того, ви отримуєте тег Visitor з семиденною візою. Ви можете продовжити візу, просто увійшовши в обліковий запис, коли вона закінчиться з пільговим періодом в один день. Якщо ви цього не зробите, ваш UPX буде відправлено назад, і вам доведеться починати заново.

Щоб купувати нерухомість в Upland, вам потрібен вищий статус Uplander. Це означає наявність 10 000 UPX, які можна придбати на платформі за допомогою Paypal або криптовалюти.

Коли ви досягнете цієї віхи, перегляньте карти, виберіть об’єкт і дотримуйтеся вказівок на екрані.

Крім того, всі Uplanders мають свої активи на блокчейні, що гарантує незмінність.

ЕРТА

ЕРТА це метавсесвіт симуляції життя, який розділив планету на шестикутники земельних ділянок, доступних для покупки. Кожна земельна ділянка ERTHA, розміщена на Binance Smart Chain, унікальна своїми ресурсами та розташуванням.

Придбання землі в цьому метавсесвіті багато в чому схоже на те, що ми обговорювали досі. Перший крок — вибрати певний шестикутник і натиснути ДОДАТИ ДО КОШИКУ. Згодом виберіть доступні параметри (BNB, USDT тощо), щоб відкрити метамаску для завершення транзакції.

Крім того, ви можете скопіювати платіжну адресу, перерахувати суму та дочекатися підтвердження.

Висновок

Це був дуже стислий список, і є багато інших земельних проектів у метавсесвіті, у які можна інвестувати. Як уже зазначалося, інвестиції в метавсесвіт є більш ризикованими через волатильність криптовалюти, а також залежать від рівня успіху проекту.

Крім того, ви можете перевірити ці платформи, щоб продавати свої NFT.