Як користуватися Instagram Wayback Machine

Wayback Machine допомагає зберегти історію веб-сайту, або, можна сказати, це бібліотека старої інформації та вмісту. Це безкоштовний онлайн-сервіс. Wayback Machine робить знімки веб-сайтів у різні періоди та архівує їх, ніби зберігаючи історію Інтернету. Подібним чином, Instagram Wayback Machine також може бути корисним, якщо ви хочете озирнутися на деякі профілі та сторінки або свій власний профіль і публікації в минулі часи. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, як переглядати публікації в Instagram за допомогою Wayback Machine через архів Instagram.

Як користуватися Instagram Wayback Machine

Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які пояснюють, як використовувати Instagram Wayback Machine, щоб переглянути архів Instagram, а також докладно, чи законна Wayback Machine чи ні, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи працює Wayback Machine у ​​соціальних мережах?

Так, Wayback Machine працює на платформах соціальних мереж. Як і у випадку з Twitter, і оскільки Wayback Machine архівує знімки веб-сайтів, вона також робить скріншоти найпопулярніших сторінок Twitter за датою. Він насправді не зберігає скріншоти всіх твітів на сьогоднішній день, а лише деякі популярні сторінки Twitter та їхні твіти. Подібним чином він працює та архівує скріншоти популярних облікових записів і сторінок на інших платформах соціальних мереж, таких як Instagram.

Як користуватися Wayback Machine?

Щоб використовувати Wayback Machine, виконайте наведені нижче дії.

  Чи можете ви підписатися на когось в Instagram без його відома?

1. Відвідайте чиновника Wayback Machine веб-сайт у вашому браузері.

2. Скопіюйте потрібне URL-посилання будь-якого веб-сайту та вставте його в поле Введіть URL-адресу або слова, пов’язані з домашньою сторінкою сайту, і натисніть клавішу Enter.

3. Потім виберіть потрібний рік із відображеної діаграми.

Примітка. Це стосується кожного веб-сайту, наприклад Instagram на Wayback Machine.

4. Далі виберіть потрібну дату з календаря та виберіть потрібний час, якщо з’явиться така опція.

З’явиться заархівована сторінка, а вгорі – гістограма року. Тож ви завжди можете перейти до року, у якому бажаєте переглянути веб-сайт, яким він був на той час.

Чи законно використовувати Wayback Machine?

Це залежить. Що стосується законності використання Wayback Machine, завжди важко судити.

  • У деяких країнах він заборонений, наприклад, у Китаї та Росії. У Росії він був заборонений на короткий період у 2015-2016 роках.
  • У Європі він вважає, що Wayback Machine порушує закони про авторські права.

Творці вмісту або веб-сайту мають право вирішувати, чи хочуть вони архівувати свою сторінку чи ні. Але, як звичайний користувач, використання Wayback Machine є законним, оскільки ви переглядатимете сторінку лише для збору певної інформації або лише для дослідницької роботи чи для розваги. І якщо ви не зловживаєте інформацією, використання Wayback Machine завжди є законним.

Чому вам варто використовувати Wayback Machine для Instagram?

Використовуючи Wayback Machine для Instagram, ви можете знаходити втрачені публікації років тому. Instagram за допомогою Wayback Machine може бути корисним, якщо ви хочете переглянути свій профіль або профіль іншої особи та переглянути публікації, які були видалені помилково або якщо ви втратили їх з інших причин. Це також може бути корисним у ситуації, коли будь-які ваші попередні дописи або деякий видалений вміст, який впливає на вашу репутацію, можна переглянути та відсортувати.

  Текст, рамки та колажі; 3 речі, які Instagram не робить, і додатки для їх виконання

Як ви можете використовувати Wayback Machine для Instagram?

Виконайте ці прості кроки, щоб використовувати Wayback Machine для Instagram:

Примітка. Вам доведеться знову увійти у свій обліковий запис, навіть якщо ви скопіювали посилання на Instagram після входу в обліковий запис.

1. Перейдіть до офіційного Wayback Machine веб-сайт у вашому браузері.

2. Скопіюйте та вставте URL-адресу Instagram у вікно пошуку та натисніть клавішу Enter.

3. Виберіть рік, дату та час на графіку.

Примітка. Веб-сайт можна архівувати кілька разів на день, тому після вибору дати, коли з’явиться список часу архівування, виберіть час зі списку.

Ось як з’явиться сторінка архіву, де ви побачите свої старі дописи або вміст. Ви також можете побачити, як виглядав ваш профіль або сторінка на той момент.

Як ви дивитеся на фотографії в Instagram на Wayback Machine?

Щоб використовувати Instagram Wayback Machine, виконайте наведені вище кроки та підготуйтеся до ностальгії. Цей зручний для початківців метод є одним із найкращих способів побачити старі видалені публікації та те, як виглядав ваш профіль колись.

Чи можете ви отримати доступ до мертвих профілів Instagram за допомогою Wayback Machine?

Ні, ви не можете отримати доступ до мертвих профілів Instagram. Тим не менш, якщо у вас є посилання на цей профіль, ви можете переглянути досягнуту сторінку, коли профіль був активним, за допомогою Wayback Machine. Ви також можете вибрати рік і дату, а також шукати час, коли профіль був активним і запущеним.

Чи є веб-сайт архіву Instagram?

Ні, такого сайту немає. Однак Instagram пропонує функцію архіву, за допомогою якої ви можете архівувати публікації, якими ви поділилися. Це дозволяє приховати ваші публікації у вашому профілі. Отже, його не бачать ваші підписники чи інші люди в Instagram. Ви завжди можете відновити або розархівувати свої публікації, і вони знову з’являться у вашому профілі з тією ж кількістю лайків і коментарів.

  Як зробити ремікс фотографій в Instagram

Як ви можете відновити видалені фотографії Instagram з архіву Instagram?

Ви завжди можете відновити видалені дописи, ролики, відео та історії в Instagram у своїх налаштуваннях. Якщо ви видаляєте будь-яку публікацію, відео чи історію в Instagram, вони негайно видаляються та переміщуються в розділ «Нещодавно видалені». Файли в цій папці буде автоматично видалено назавжди через 30 днів. Протягом цих 30 днів ви можете легко отримати доступ і відновити видалені публікації чи відео в додатку Instagram із пристроїв Android та iOS.

Дізнавшись, як переглянути Instagram Wayback Machine, давайте подивимося, як відновити видалені фотографії Instagram:

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті екрана.

4. У спливаючому меню натисніть Ваша діяльність.

5. Натисніть Нещодавно видалені.

6. Потім натисніть потрібну публікацію, яку потрібно відновити.

7. Торкніться піктограми з трьома крапками > Відновити.

***

Wayback Machine може бути дуже корисним для відновлення архіву або видаленого вмісту. Ви можете використовувати його для доступу до інформації, якої наразі немає в Інтернеті або яку, можливо, видалили з Інтернету. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у тому, як використовувати Instagram Wayback Machine і отримати доступ до інформації з інших веб-сайтів і платформ соціальних мереж.