Як користуватися Google Duo

Categories:

Google нещодавно випустив свій новий додаток для відеодзвінків Duo, який поєднує в собі Facetime, Skype, Facebook Messenger, Viber та безліч інших. Отже, що дає Duo на стіл і наскільки легко ним користуватися? Ми ознайомимо вас із різними функціями додатка і дозволимо вам спілкуватися з друзями по всьому світу в найкоротші терміни. Ось як користуватися Google Duo.

Навіщо використовувати Google Duo?

Це правда, що ви вже можете здійснювати безкоштовні відеодзвінки в Google Hangouts, але Duo – це оптимізована, простіша служба, яка використовує ваш номер мобільного телефону, а не адресу Gmail як основу облікового запису. Як і Hangouts, він також є міжплатформним, тобто ви можете телефонувати друзям, які використовують пристрої Android або iOS, а також Google стверджує, що служба використовує наскрізне шифрування, тому ваші дзвінки повинні залишатися приватними.

Мабуть, найбільш незвичайною та унікальною функцією Duo є Knock Knock, яка дозволяє людині, якій ви дзвоните (наразі лише на телефонах Android), бачити ваш відеоканал, перш ніж відповісти. Хоча це потенційно може призвести до неприємних моментів, якщо ви забудете трансляцію в прямому ефірі, це також дає можливість переконатися, що люди приймуть ваш дзвінок, коли побачать квитки на концерт, обручки чи інші визначні спокуси, якими вам потрібно поділитися.

  Flint забезпечує швидкий доступ до соціальних мереж і планування публікацій у Chrome

Як користуватися Google Duo: завантажте програму

Залежно від вибраної платформи вам потрібно буде відвідати Apple App Store або Google Play Store, щоб завантажити Duo. Після встановлення та першого запуску вам буде запропоновано ввести свій номер телефону. Це згенерує текстове повідомлення з кодом, який ви використовуєте для підтвердження своєї особи. Додатку також потрібні різні дозволи для використання таких функцій, як ваша камера, контакти та аудіо, щоб він міг здійснювати та приймати дзвінки. Надайте все це, і ви готові почати користуватися Duo.

Як користуватися Google Duo

Коли ви запустите Duo зараз, вам буде представлено живе зображення, на якому ви займаєте дві третини екрана, а також велика кнопка відеодзвінка в нижній третині. Єдиний інший доступний помітний вибір – це значок із трьома крапками у верхньому правому куті, який дає вам доступ до меню налаштувань. Тут у вас є невелика кількість речей, які ви можете змінити (здається, Google робить речі свідомо простими, і це добре). Серед них, чи активовано Knock Knock чи ні, можливість обмежити використання мобільних даних, можливість скасувати реєстрацію вашого номера телефону, а також список номерів інших людей, які ви заблокували.

  Як знайти найближчий покестоп, не роблячи жодного кроку

Для здійснення дзвінка потрібно натиснути кнопку відеодзвінка на головному екрані, а потім вибрати когось зі списку контактів. Будь-хто, у кого встановлено Duo, з’являється у верхній частині списку, а всі інші мають кнопку Запросити праворуч від свого номера. Коли ви знайдете когось, який відповідає вашим вимогам, торкніться його номера, і розпочнеться дзвінок. Відео вас тепер бачить приймач, про що вам нагадає повідомлення «Посміхайся, Knock Knock увімкнено!»

Після відповіді на дзвінок вам доступні кілька варіантів. У нижньому лівому куті екрана ви побачите свою пряму відеоканал. Якщо торкнутися цього, ваше відео розгорнеться на повноекранний екран, а особа, якій ви дзвоните, буде поміщена в маленьке коло. Торкніться ще раз, щоб повернутися до нормального режиму. Якщо провести пальцем з лівого боку, з’явиться пара інших кнопок. Перший виключає звук, а інший дозволяє перемикатися з передньої камери на задню, що корисно, якщо ви хочете показати людині, якій ви телефонуєте, щось, на що ви дивитесь.

  Чому веб-сайти раптом просять зберегти файли cookie?

Крім цього, єдина інша кнопка – це велике червоне коло, яке завершить дзвінок. Пам’ятайте, що програма працює як у альбомному, так і в портретному режимі, що зручно, оскільки пейзаж забезпечує більше місця на знімку, якщо з вами є кілька друзів.

Це воно. Google Duo в двох словах. Як ми вже говорили, Google спростила цю програму, а це означає, що ви можете продовжувати розмовляти, а менше натискати й гортати. Якщо ви все ще не визначилися, яку безкоштовну програму для відеодзвінків використовувати, не забудьте перевірити нашу функцію Google Duo проти Facetime проти Skype проти Messenger, щоб побачити, яка, на нашу думку, найкраща.