Як користуватися eBay Live

Протягом багатьох років eBay надавав ринок з мільйонами вживаних і нових товарів для торгів. Легко знайти все, що завгодно, на eBay і піти з неймовірною крадіжкою. Хоча аукціони не є чимось новим, eBay Live розширює можливості веб-сайту, пропонуючи вам підбадьорливий та інтерактивний досвід під час пошуку найкращих пропозицій.

Що таке eBay Live?

eBay Live було представлено, щоб дозволити продавцям скористатися перевагами цифрового ринку, що стає все більш соціальним. Замість того, щоб виставляти товари в список і чекати, поки вони продадуться, вони можуть запропонувати речі тим, хто запропонує найвищу ціну, на аукціоні в реальному часі, і в результаті ви отримаєте доступ до неймовірно унікальних предметів і вражаючих угод.

Спочатку eBay Live був запущений з акцентом на такі продукти, як колекційні картки та статуетки. З тих пір він розширився, включивши такі продукти, як розкішний одяг і аксесуари, монети та кросівки. Наразі всі аукціони на eBay Live контролюються, але цілком можливо, що служба стане відкритою для всіх продавців у майбутньому.

Коли ви берете участь в аукціоні на eBay Live, вам потрібно приєднатися до прямої трансляції в запланований час. Кожен аукціон зосереджуватиметься на одній категорії предметів, наприклад дизайнерських сумках, і включатиме кожну річ, яка виставлятиметься на аукціоні одна за одною.

Користувачі не можуть попередньо переглядати конкретні предмети, які продаються на аукціоні, тож ви можете зустріти щось дивовижне, приєднавшись до аукціону. Конкуренція за кожен товар, швидше за все, буде нижчою завдяки структурі живих аукціонів. Як результат, багато товарів на eBay Live дешевші, ніж вони були б на традиційному ринку.

Протягом усієї прямої трансляції ви також матимете доступ до розділу коментарів, де ви зможете спілкуватися з іншими глядачами. Якщо ви хочете поговорити про цікаві предмети та об’єднати спільні інтереси з іншими учасниками торгів, ви, ймовірно, побачите, що eBay Live стане однією з ваших улюблених платформ.

Як отримати доступ до eBay Live

Функція eBay Live все ще розвивається, і тому не дуже легко зрозуміти, як до неї отримати доступ. Незалежно від того, чи ви отримуєте доступ до нього через Інтернет чи свій надійний смартфон, ви легко зайдете на eBay Live, якщо знаєте правильні кроки.

Доступ до eBay у прямому ефірі через Інтернет

Ви можете перейти до eBay Live через веб-сайт eBay, перейшовши на домашню сторінку та навівши курсор миші на пункт меню Більше. Виберіть eBay Live зі списку, що з’явиться. Ви перейдете на сторінку, на якій відображатимуться банери для всіх майбутніх варіантів.

На жаль, ви не зможете брати участь в живих аукціонах через веб-сайт eBay. Коли ви знайшли аукціон, який вас цікавить, ви можете відсканувати QR-код за допомогою програми камери, щоб легко завантажити його на свій телефон.

Купуйте на eBay наживо за допомогою смартфона

Окрім сканування QR-коду аукціону, ви можете отримати доступ до eBay Live на своєму смартфоні, відкривши програму eBay і прокручуючи параметри під рядком пошуку, доки не знайдете кнопку eBay Live. Виберіть його та дочекайтеся завантаження списку аукціонів.

Ви можете переглянути живий аукціон, клацнувши значок його банера. eBay нагадає вам, що ваші коментарі є загальнодоступними, а виграшні пропозиції є серйозними зобов’язаннями. Ви зможете переглядати пряму трансляцію продавця, а також коментарі інших глядачів. весело провести час!

Як продавати на eBay Live

На жаль, поки що неможливо безпосередньо зареєструватися на eBay Live. Платформа наразі наголошує на підібраному наборі аукціоністів, щоб надати покупцям найкращий досвід. Однак це не означає, що ви повинні повністю відмовитися від цієї ідеї.

eBay пропонує веб-форму для продавців, які зацікавлені в проведенні живих аукціонів eBay. Якщо ви подаєте заявку на eBay веб-сайті, ви отримаєте сповіщення, щойно ви матимете право почати продавати, і якщо вам пощастить, вас можуть навіть вибрати, поки він ще в бета-версії!

Одна з найкорисніших опцій, яку пропонує eBay Live, — це сповіщення про початок аукціонів, які вас цікавлять. Якщо ви хочете налаштувати параметри сповіщень, увійдіть у свій обліковий запис eBay і перейдіть на домашню сторінку eBay Live.

Ви можете підписатися на отримання сповіщень про певну дію на веб-сайті eBay, клацнувши дзвіночок у верхньому правому куті рекламного банера аукціону. Так само ви можете підписатися на отримання сповіщень у додатку для смартфона, перейшовши до аукціону, який вас цікавить, і натиснувши значок сповіщення.

Купуйте в реальному часі за допомогою eBay Live

eBay Live пропонує неймовірний, захоплюючий досвід для відданих учасників торгів, і все, що вам потрібно почати, це завантажити програму eBay. Якщо ви шукаєте новий спосіб знайти неймовірні пропозиції на предмети колекціонування, вам варто спробувати один із їхніх наступних аукціонів.