Як користуватися Dropbox на Linux

| | 0 Comments| 4:44 PM
Categories:

Dropbox є одним з провідних додатків для хмарної синхронізації. Однією з його найсильніших особливостей є той факт, що це одна з єдиних основних програм, яка офіційно підтримує Linux. Якщо ви хочете запустити Dropbox на Linux, вам потрібно запустити Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora або OpenSUSE.

Ви не використовуєте одну з цих операційних систем Linux? Розглянути завантаження офіційного вихідного коду Dropbox замість цього. Крім того, ви можете використовувати Dropbox з командного рядка в Linux.

Ubuntu

Щоб встановити Dropbox на Ubuntu, вам потрібно відредагувати файл sources.list у /etc/apt/. Причина цього в тому, що програмне забезпечення Dropbox не поширюється через PPA. Замість цього вони пропонують традиційні репозиторії програмного забезпечення. За допомогою інструмента редагування тексту Nano відредагуйте джерела.

sudo nano /etc/apt/sources.list

Використовуйте клавішу зі стрілкою вниз, щоб перейти до кінця вихідного файлу. У джерелах додайте коментар. Цей коментар гарантує, що ви завжди будете знати, для чого призначене нове сховище програмного забезпечення. Щоб додати коментар, вставте наступний рядок у файл.

# Репо оновлення Dropbox

Тепер, коли коментар у списку файлів, настав час додати фактичне сховище програмного забезпечення Dropbox. Переконайтеся, що ви змінили версію на офіційну кодову назву вашого випуску Ubuntu.

deb https://linux.dropbox.com/ubuntu версія main

  Як встановити модуль PageSpeed ​​від Google на Apache та Nginx на Linux

Оновіть Ubuntu, щоб sources.list був актуальним.

sudo apt update

Зверніть увагу, що під час оновлення виникають проблеми. В основному, помилка ключа GPG. Це тому, що Dropbox не має правильного підписаного ключа. Щоб додати ключ, скористайтеся командою нижче:

sudo apt-key adv --keyserver pgp.mit.edu --recv-keys 1C61A2656FB57B7E4DE0F4C1FC918B335044912E

Встановіть Dropbox на свій ПК Ubuntu Linux за допомогою такої команди:

sudo apt install dropbox

Debian

Debian має офіційне джерело програмного забезпечення для Dropbox, але воно не вказано на сторінці поширених запитань. Натомість, щоб увімкнути це сховище оновлення, вам потрібно буде інсталювати пакет Debian. Після встановлення пакета він автоматично додасть себе до /etc/apt/sources.list.

Щоб отримати його для Debian, відкрийте нову вкладку браузера та перейдіть за цим посиланням тут. Завантажте останню 32-розрядну або 64-розрядну версію Dropbox. Почніть процес встановлення пакета, відкривши файловий менеджер. Знайдіть папку «Завантаження» та знайдіть завантажений файл Dropbox.

Двічі клацніть пакет Dropbox Debian, щоб встановити його за допомогою інструмента встановлення Gdebi. Крім того, інсталюйте пакет у терміналі, виконавши такі команди:

cd ~/Downloads

sudo dpkg -i dropbox_*_amd64.deb

або

sudo dpkg -i dropbox_*_i386.deb

Потім закінчіть:

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Користувачі Arch Linux мають доступ до клієнта синхронізації Dropbox через Arch AUR. Почніть інсталяцію Dropbox, синхронізувавши останню версію пакета Git за допомогою інструмента Pacman.

sudo pacman -S git

Git правильно працює на Arch. Далі використовуйте його, щоб клонувати останню версію Dropbox AUR pkgbuild знімок.

git clone https://aur.archlinux.org/dropbox.git

CD у щойно клоновану папку Dropbox і приготуйтеся розпочати процес створення.

cd dropbox

Використання makepkg для створення Dropbox для Arch є переважно автоматичним процесом. Однак якщо якісь залежності не вдається встановити, вам потрібно буде перевірити файл Сторінка Dropbox AUR і виправити це вручну.

makepkg -si

Fedora

Fedora Linux є однією з офіційно підтримуваних операційних систем, які підтримує Dropbox. Завдяки цьому легко встановити це програмне забезпечення. Почніть, перейшовши до офіційна сторінка завантаження. Знайдіть файл RPM, який можна завантажити для 32-розрядної або 64-розрядної версії.

  Як створити консоль Steam на базі Linux за допомогою SteamOS

Відкрийте файловий менеджер, натисніть «Завантаження» та знайдіть файл Dropbox RPM. Двічі клацніть RPM, щоб встановити його через програмне забезпечення Gnome. Крім того, установіть його за допомогою командного рядка, використовуючи інструмент пакету DNF:

cd ~/Downloads

sudo dnf install nautilus-dropbox-*.fedora.x86_64.rpm

або

sudo dnf install nautilus-dropbox-*.fedora.i386.rpm

OpenSUSE

OpenSUSE є одним з офіційно підтримуваних дистрибутивів Linux компанією Dropbox. Це означає, що встановити його дуже легко. Щоб отримати його, перейдіть на сторінку завантаження та візьміть 32-розрядний або 64-розрядний пакет. Після цього відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою CD, щоб перейти до папки ~/Downloads.

cd ~/Завантаження

У каталозі ~/Downloads запустіть інструмент пакування Zypper, щоб інсталювати Dropbox.

sudo zypper install nautilus-dropbox-*.fedora.x86_64.rpm

або

sudo zypper install nautilus-dropbox-*.fedora.i386.rpm

Використання Dropbox

Тепер, коли пакет Dropbox увімкнено на вашому ПК з Linux, настав час налаштувати все. Коли ви його запустите, вам буде запропоновано ввійти в службу Dropbox. Використовуйте вікно входу, щоб увійти у свій обліковий запис. Крім того, якщо у вас немає облікового запису, вам потрібно спочатку створити його на Dropbox.com.

  Як грати в Little Nightmares на Linux

Після входу програма Dropbox повідомить вас, що їй потрібно завантажити власний двійковий файл Dropbox. Натисніть «ОК» і дозвольте йому завантажити його. Коли двійковий файл працює, програма синхронізації Dropbox має бути повністю функціональною та готовою до роботи.

За замовчуванням Dropbox автоматично почне завантажувати всі елементи, прикріплені до вашого облікового запису. Якщо ви хочете виконати вибіркову синхронізацію, натисніть кнопку «вибіркова синхронізація» у програмі Dropbox, а потім поставте (або зніміть прапорець) папки та файли.

Саме на цьому етапі ви зможете розпочати процес синхронізації. Відкрийте вікно менеджера файлів і помістіть елементи, які ви хочете синхронізувати, в /home/username/Dropbox. Вони повинні почати завантаження негайно.